Recruiting Republic

до 20 спеціалістів
Львів

I have to say that had a chance few times to work with RR together and every time all our needs or requests were fulfilled. I’m happy to work with Iryna because she is very responsible, positive, and attentive to customers’ needs. I wish the Recruiting Republic success and prosperity in their business.

Підтримали: Iryna Matviiv

Iryna, thank you for such a high assessment of our work.

Судячи з усього, компанія не розуміє, що працювати потрібно не тільки із «роботодавцями» але і з кандидатами. Тому що кандидатів вони розцінюють виключно як ресурс для задоволення потреб роботодавців.
Але це погана стратегія, тому що «звичайний» кандидат сьогодні — ТОП кандидат завтра. І якщо ви будете так ставитися до кандидатів — з вами не захотять співпрацювати.

У нас на ринку і так проблеми із культурою хайрінгу. Про це дуже багато вже говорилося на всіх можливих ресурсах. І якщо компанію-роботодавця я ще можу частково зрозуміти, коли їх HR забувають давати зворотній звʼязок, наприклад компанія маленька і функції рекрутера на єдиному HR спеціалісті, який робить все. То компанія яка спеціалізується на хайрінгу повинна демонструвати всі best practicies по роботі в рекрутингу.

Але тут цього не сталося.
1. Рекрутер Iryna Matviiv написала мені 8 квітня 2022 22:24 (пʼятниця) на Джині.
2. 11 квітня 2022 13:45 (понеділок) я дуже детально розписав відповідь по КОЖНОМУ пункту реквайрментів, щоб максимально прискорити процес і зменшити кількість ітерацій перемовин і одразу перейти до співбесіди.
3. 13 квітня 2022 12:12 Ірино повернулася із уточненнями по моїм очікуванням по оплаті (хоча вони чітко зазначені на Джині). І після того як я підтвердив — повідомила, що передасть і зникла.

І тільки у відповідь на мій фолоуап від 02 травня 2022 — відповіла:
«Доброго дня, Станіславе. На жаль, компанія повідомила, що дана вакансія вже закрита їхніми власними силами. Перепрошую, за таку довгу паузу. Якщо матиму інші схожі вакансії то обов’язково Вас повідомлю.»

Тут можна близько 5-7 порушень хайрінг процесу перерахувати.

Кожен нехай сам робить висновки.

Станіславе, мені прикро, що у Вас склалось неприємне враження від нашої співпраці. Однак я Вас цілком розумію, ми намагаємось не залишати кандидатів без відповіді, та на жаль, замовники не завжди надають вчасну відповідь по кандидатах. Так відбулось і у Вашому випадку, я кілька разів писала представнику компанії, щодо рішення по резюме, які їй надіслала, але не отримувала відповіді.
Як потім стало відомо представник компанії, яка відповідала за дану вакансію була у відпустці, і відписала мені за день до Вашого листа. Як виявилось вакансію за час її відсутності закрили. Тому отримавши Ваш лист я відразу відповіла на нього, можливо не достатньо пояснила ситуацію, чим викликала Ваше обурення. Тому ще раз перепрошую, що не тримала Вас в курсі очікування на відповідь і детально не описала причину такої затримки.

Що ж стосується співробітників компанії, то я переважно співпрацюю з рекрутерами — фрілансерами, які не зобов’язані в своєму профілі вказувати, що працюють в компанії.

Бажаю Вам знайти компанію, яка повною мірою буде задовільняти Ваші очікування і належно оцінить Ваш великий досвід та досягнення.

Працювали з командою Recruiting Republic над закриттям позиції сініор бізнес аналітика. Залишилась, дуже задоволена. Ірина, забезпечила якісний сервіс. Постійно була на зв’язку, надавала нам велику базу кандидатів.
Дуже рекомендую співпрацю з Recruiting Republic.

Підтримали: Iryna Matviiv

Львівська Академія СТАРТ_ІТ висловлює подяку компанії Recruiting Republic за підбір ІТ-фахівців для викладання курсу «Професійна веб-підготовка» для школярів 14-16 років.
Розуміння специфіки, рішення під вимоги вакансії, ретельний підбір.

Дякуємо за професійну роботу щодо залучення ІТ-спеціалістів Львова до розкриття талантів наших дітей.

Підтримали: Iryna Matviiv

I had such a nice experience to find just a perfect position for me thanks to RR! I appreciate a lot it’s attitude towards providing the excellent work, based on the exceptional attention to all your needs, desires and, of course, taking into account your professional compliance!
Thanks a lot!
Wish you to keep doing your best!!!

Підтримали: Iryna Matviiv

It’s a pleasure to work together with Recruiting Republic team. This is one of the best teams in Ukraine. Our positions got filled quickly and professionally.
Thank you RR team!

It is always a pleasure to work with the Recruiting Republic. A big pool of candidates can easily satisfy all company needs. Whomever you are looking for ( from junior to senior position, tester or developer) — the Recruiting Republic will come up with the best decision and meet all your expectations! Thank you for your hard work. Looking forward to our future cooperation!