Recruit Alliance

Київ, Краків (Польща), Лісабон (Португалія)

26 серпня 2022 16:37

Kostyantyn Andreev, Qa engineer в Surprise.com

Привіт, мав змогу спілкуватись з одним із облич цієї компанії на djinni а саме з Євгенією Гайдук.
Євгенія на мій погляд діяла під час нашого знайомства не професійно. По факту не ознайомилась з резюме, комунікацію вела в одному векторі та на останок відмовила у подальших кроках по причині браку компетенції. Хочу підкреслити що відмова виглядала так ніби Євгенієя це зробила з власних мотивів.
Може хтось зі мною списатись

Підтримали:  Ярослав Характерник

Шановний Костянтин,
Дозвольте виразити щирі вибачення від імені Recruit Alliance. Ми дуже шкодуємо за те, яким чином були проведені рекрутингові процеси Євгенією, і за будь-який дискомфорт, який ви могли відчути. Ми прагнемо забезпечувати високий стандарт обслуговування кожному кандидатові, і ваш досвід нашого стажера-рекрутера не відповідає нашим нормам.

Наша компанія вжила заходів для того, щоб покращити процес рекрутингу та забезпечити, щоб такі ситуації не повторилися. Ваша думка нам дуже важлива!

Ми цінуємо ваш час і інтерес до Recruit Alliance, і ми сподіваємося, що ця негативна ситуація не вплине на ваше бажання розглянути можливість працевлаштування за допомогою нашої компанії.

З повагою,
Рекрут Альянс