Rebbix

Львів, Вроцлав (Польща)

Прості і веселі люди в спілкуванні, в роботі відповідають свому рівню! проекти мега-цікаві. Якщо шукаєте щось цікаве — то це саме те. Це чудова ІТ компанія і колектив.

Підтримали: Oksana NechaiOlga Drapak

Переїхав я з Києва у Львів жити. Думаю, треба б і роботу знайти.
Рекрутерка на Джинні пише: «Дивись, по більшості твоїх вимог підходимо, а по технології — ні. Але ти приходь».
І як я буду працювати на фреймворку, який тільки ролики на ютубі бачив? Нащо це їм і мені. Хоча офіс класний, і з дому недалеко, і до центру.
Коротше, сходив. Перше враження від людей позитивне. І моє рішення опиратись на це враження та умови, а не технічні штуки, було максимально правильне. Другий рік не шкодую.

Працюю в компанії майже рік, знайшла вакансію тут на Dou і дуже рада, що відгукнулась. Компанія дуже класна, люди, атмосфера, офіс, все це створює відчуття любові до своєї роботи. Є постійний стимул розвиватись всередині компанії, і таку можливість дають. Компанія соціально активна, проводяться різні івенти, тренінги та активності. Ну і те, що тут no time traking and no bullshit це топ! Я фанат Rebbix!

Підтримали: Oksana NechaiOlga Drapak

Компанія заохочує до розвитку: проводяться всякі трейнінги, міні-конференції, спікінг клаби тощо. Також варто підкреслити активне соціальне життя: паті, дні народження тощо. Комфортний офіс з гарним двориком, де можна потусуватися і навіть посмажити BBQ. Присутній зал де можна позайматися боксом та іншими фізичними активностями.Проєкти є на будь-який смак (і відповідно з різним стеком технологій). Ну і саме головне — це люди, які завжди готові допомогти і заохочувати до розвитку. Тому рекомендансьйон

За понад 5 років досвіду роботи на реббікса, отримала різноплановий досвід і широкий спектр емоцій. Мені пощастило працювати на тревел проекті rove.me, де ми самі вирішуємо, як і куди розвивати проект і його контент. Буває цікаво, буває складно, адже часом хочеться чіткої інструції, за якою рухатись. Але реббікс не про це. Тут ставлять задачу, а інструкцію — склади сам. За потреби — звертайся до колег.

Атмосфера дружня, але без сарказму тут складно вижити ) Патюні, майстер-клас, спікінг клаб — багато можливостей ближче познайомитись з реббіксятами, розкрити нові таланти.

Тут працює багато крутих інженерів і просто хороших людей! Компанія дуже лояльна до працівників і всіляко заохочує їх саморозвиток. Ну а ще тут не забирають паспорт, що теж доволі круто.

Для мене Реббікс — це про людей, які тут є цінністю. Саме тому тут працюють спеціалісти високого рівня, люди з неординарним мисленням, люди, які не бояться втілювати нові цікаві ідеї, люди, які працюють, бо їх пре )) Компанія в свою чергу створює для них всі умови, і найважливіше це довіра, свобода у діях, цікаві проекти і партнерські відносини із замовниками, можливості для росту і розвитку і звісно ж красивий офіс для підтримання work-life blend, адже тут великі і комфортні робочі місця, є спортзал з купою різних занять на вибір, великий спільний простір і подвір’я, де можна попрацювати на свіжому повітрі або зробити пікнічок — все для того, щоб почуватись як вдома. А ще тут найкрутіші вечірки ever )))

Працюю з ребіксятами не так давно, але вже встигла відчути тепло їхньої сімї:)
Почну з того, що офіс тут неймовірний, і створений не для того, щоб пафосно вимахнутись перед клієнтами, а для того щоб кожній людинці тут було комфортно. Більше того, в розробці інтерєру приймали участь також працівники Rebbix.
Друге що мушу відмітити, це те, що компанія працює на якість а не на кількість, та ще й з продуктовим підходом. ( що в більшості аутсорсних/аутсафних компаніях зараз рідкість). Всі працівники сініоріті левелу, що звісно +
Невідємною частиною компанії є їхня філософія — work life blend. Взагалі у мене склалось враження, що засновники створили компанію в якій самі мріяли працювати. No time tracking, unlimit vacation, sick leave while you need. Надиво, але ніхто цими бенефітами не зловживає.
Ну і ще мушу сказати, співбесіда в мене пройшла дуже легко і весело, я не відчувала себе на екзамені. Великим плюсом є те, що компанія дуже ретельно відбирає клієнтів, токсичних тут немає. Тому, якщо хочете працювати на класних продуктах з адекватним менеджментом і без зайвої бюрократії — вам сюди:)

Працюю на ребіксі вдруге. Перший раз приходив як бекенд-розробник, отримав класний досвід і пішов робити свій продукт. Потім повернувся на позицію інженерного менеджера.
Це невелика компанія, з чіткими людськими цінностями, вона дуже лояльна до працівників і зазвичай це взаємно.
В плані підходу до роботи, мабуть це найближче до продуктової розробки як ти можеш бути, залишаючись аутсорс компанією. Команди завжди залучені в продукт і бізнес і працюють на результат. Майже всі люди що працюють тут дорослі і досвідчені, тут немає булшиту, і завжди хороша професійна і дружня атмосфера. Досить сильний рівень інженерів.

Працюю на Rebbix вже більше року і можу сказати, що всі речі я раніше чула про Rebbix і заради яких вибрала працювати саме тут — правда :slightly_smiling_face:
Афігєзно комфортний і гарний офіс, high-efficient і водночас friendly робоча атмосфера, можливість працювати з крутими спеціалістами в своїх галузях, цікаві проекти, можливість рости професійно і використовувати свої знання, щоб будувати бренд компанії.
В роботі з клієнтами Rebbix виступає партнером, який може запропонувати не тільки тех рішення, але й сформувати і реалізувати продуктовий віжен. Тому в кожного члена команд є можливість рости і розвиватись, пропонувати і імплементувати, пробувати нове і вчитись один від одного.
Мені дуже подобається працювати з людьми, які справді хочуть працювати, а не робити ‘на відвали‘.
‘Люди не йдуть з Rebbix’ - це все ще про цю компанію і все ще актуально і з моїх спостережень протягом минулого року, це все ще логічно.

Вакансії Rebbix