Працюю в компанії на позиції Full-stack розробника трохи більше 2х років. В цілому співпрацею дуже задоволений. Найцікавішим плюсом компанії є система відпусток і лікарняних. Всі можливі пропуски робочих днів(а їх аж 2 місяці в рік) конвертовані в кошти і помісячно додаються до ЗП. Я особисто лікарняними майже не користуюсь, тому вони зачасту просто згорали. А тут ти отримуєш більше коштів і вже сам вирішуєш як розпріділити відпустки, дейофи і лікарняні. Оплата погодинна. В певні місяці це може виглядати і мінусом. Потрібно звикнути і грамотно планувати свій графік. Хоча компанія невелика, але дуже гнучка в плані напрямів розвитку — ти можеш змінити проект чи навіть свою роль у ньому. Команди невеличкі також, тому атмосфера доволі сімейна. Тебе завжди помічають і твоя відсутність відчувається. Зручно працювати з будь-якої точки світу і навіть в інший часовий пояс — головне виконувати роботу вчасно. Проекти цікаві і сучасні. Мінімум бюрократії. Що можливо було б покращити, то це корпоративна техніка і медичне страхування

Підтримали: Ilona Drahomyretska

Працюю в Reaktivate майже рік, займаюсь адмініструванням внутрішніх процесів та фінансовою операційною діяльністю.

Відчуваю довіру до себе, а також залученість керівництва в усі аспекти взаємовідносин між мною та компанією.

Мені подобається те, що тут для мене є можливість розвитку, згідно моїх інтересів. Токож особливо хочу відзначити простоту та легкість взаємовідносин між співробітниками — всі на позитиві, усі питання вирішуються по мірі їх виникнення.

Складністю для мене було перейти на віддалену роботу (до Reaktivate працював тільки в офісі), відчувалася нестача офлайн спілкування. Також було досить складно звикнути до трекінгу робочого часу, але згодом звик до цього.

Загалом я задоволений тими цінностями, які є в Reaktivate (people-first та work/life balance). І останнє, але не менш важливе: оскільки компанія невелика — круто що майже всі знають одне одного і є почуття тієї самої «ламповості».

Я працюю в команді сейлзом вже майже рік. Перше, що я відчув одразу коли доєднався — це фокус на людські відносини. Я був приємно здивований, коли побачив, скільки уваги якості самого процесу, а не лише кінцевим результатам. Також приємно почувати себе частиною комʼюніті, бачити спільні цінності та погляди на життя/роботу/людські стосунки. Ця атмосфера існує не лише всередині, а й у спілкуванні з клієнтами.

Як проходить робочий процес?
— Work-life balance. Тут є гнучкий графік, можливість домовлятися про кількість робочих годин. Це дозволяє почувати себе комфортно та адаптувати роботу під власні потреби.
— Ремоут культура — також надає гнучкості процесу та адаптивності. Всі процеси побудовані та продумані, щоб ефективно працювати онлайн.
— Мінімізована бюрократія — майже відсутня. Б-ість питань вирішується шляхом злагодженої комунікації (якщо всі прикладають до цього зусилля). Я був шокований скільки на початку мав свободи вибору (create/propose whatever), але разом із цим багато відповідальності.
— Прозорість — чим більше розуміння, чим більше ти говориш, прояснюєш — тим менше можливості для виникнення вакууму, коли люди знаходяться по різні боки процесу або розходяться щодо очікувань/результатів. Я отримую постійний фідбек, і маю можливість його залишити сам. Мене ніколи ніхто не покидав самого із блокерами/тригерами. Завжди на це звертається увага і приходять на допомогу.

Увесь процес побудований, щоб призводити до якісних результатів. Я відчуваю, що компанія звертає увагу не на лише те, ЩО ми робимо, але і ЯК ми це робимо, і ЯК себе почувають люди, які працюють в команді.

Якщо ви шукаєте people-first компанію, то давайте до нас))

Із загальних речей
— ЗП виплачується вчасно
— Погодинна оплата
— Відсутність мікроменеджменту
— Лампова атмосфера (кожну п’ятницю кава-брейк всією командою)
— Професійний менеджмент
— Є можливості росту

I’ve been working at Reaktivate for a little over a year and I’m very happy working here. One of the biggest advantages of the company is clearly expressed values, which all employees perceive very openly and do everything to support them. The two principles in company culture that impress me the most are managing expectations and work-life balance.

The first principle encourages each employee to contribute to the work of the team, adhere to realistic work forecasts and maintain constant communication with the client. Since work in the company is carried out on an hourly basis, everyone bears full responsibility for the work performed, planning their time and the result expected by the client.

The second principle promotes work-life balance. The company understands the importance of this issue and communicates with employees every month, helping to rethink and balance their thoughts, reassess priorities and increase efficiency in life and work.

Overall, Reaktivate is a great place to work where you can find accountability, support and work-life balance. I wholeheartedly recommend anyone looking for a new job to consider working for this company.

С ребятами из Реактивейта работаю уже почти 2 года на позиции Full-stack разработчика, и вот что хочу сказать:

Плюсы:
— Можешь легко работать с любой точки мира, главное — чтобы ты вовремя выполнял задачи и был на связи;
— Крутые и качественные long-term проекты, с которыми развиваешься как профессионал.
— Приятные ребята в команде, отзывчивые и дружелюбные. И коммуникация на уровне, проблемы и предложения сразу обсуждаешь;
— Высокий уровень доверия друг к другу, нет лишних ограничений и усложнений.

Минусы:
— Зарплата почасовая, поэтому нужно грамотно планировать поездки и отпуск, короткие месяца стараешься компенсировать бóльшим количеством задач и усилий.
— Мало активностей внутри компании, хотелось бы большей сплоченности.

Підтримали: Olga Slipchenko

Работаю с ребятами уже много лет. Компания сильно ориентирована на людей и взаимоотношения между ними, все лампово и по-домашнему. Не галеры, скорее «бутиковая» модель, с экспертизой в b2b-автоматизации.
С клиентами работаем вдолгую, поэтому большого потока и давления нет. Но так как проектов не очень много, то и огромного запаса прочности тоже нет.
Нравится «взрослый» подход — все на доверии, но при этом нет родительской опеки и облизывания.

По опыту работы в компании (около 1,5 лет)

Плюсы, которые хочется отметить:
— Долгоиграющие проекты с интересными заказчиками: от новых сотрудников при онбординге случается слышать приятное удивление, «что у нас такие разные и крутые клиенты»
— Индивидуальный подход к сотрудникам: есть возможность договориться про любые комфортные условия — удобное время работы, подходящий проект и т.д.; возможность попробовать себя в разных смежных сферах
— Поддерживается развитие: выделяется бюджет на обучение, предлагаются различные программы по усовершенствованию навыков
— Работаем на качество, а не на скорость: нет гнетущей атмосферы загнанности, присутствующей в некоторых компаниях; на первых порах даже сложно перестроиться :)
— В компании нет случайных людей: все в коллективе умные, интересные, порядочные, хоть и разные)

Субъективные минусы:
— Так как работа на почасовке, нужно учитывать и планировать отпуск в период государственных выходных и праздников
— Нет медицинской страховки

Підтримали: Михайло Литовченко

Из интересного:
1) Компания дает возможности для профессионального и финансового роста, не просто на словах, есть разные проекты на разных технологиях(основной стек React+Node) и также постоянная возможность доп. заработков, если руки правильно стоят:)

Тем самым если не тупить, то при наличии проекта можно попробовать себя и в новой технологии и еще и денег поднять.
Короче идеальный вариант для тех, кто реально хочет роста и денег выше рынка.
Но "отсидеться и халтурить",и как это иногда бывает в огромных проектах не получится, хотя в шею никто не гонит.

2) Адекватное руководство
Хорошо налажена связь сотрудников с руководством, можно коммуницировать разные моменты, проблемы (если есть) и находить решение, также как и обсуждать желания, амбиции.

Из минусов, субъективно:
— з.п 10го числа, в идеале хотелось бы первого.

Работаю в компании с 2014 года.
Прошел вместе с ними путь от Junior разработчика до Тим Лида.

Из плюсов:
— Много интересных проектов под разный бизнес с специфическим доменом.
— Своя культура и ценность каждого сотрудника, ко всем индивидуальный подход по развитию и личностному росту
— Пересмотр ЗП походу роста навыков и развития
— Много старших и более опытных товарищей как и по софт так и по хард скилам, которые всегда подскажут и направят — ты не один со своими проблемами :)

Из минусов:
— Разные процессы на разных проектах в зависимости от заказчика
— Мало фиксации и шейред базы знаний от команды к команде, пока только словесный шейринг решения типовых проблем

Невелика аутсорс/аутстафф компанія
Із плюсів
— зп переглядається регулярно і вчасно виплачується
— покривається соцпакет
— виділяється бюджет на навчання
— нема бюрократії що притаманна великим компаніям
— гнучкий графік роботи

Із мінусів
— в залежності від проекту може бути команда з мітінгами/планінгами/код ревью/ретро/технічним ростом. А може і не бути всього цього.
— деяка асинхронність комунікації з менеджментом

Підтримали: Timur Isaev