Softoria

Київ, Харків

Працюю в Softoria вже близько 4 років і можу впевнено сказати, що за цей час компанія надала мені купу можливостей для зростання, розвитку та підвищення професійних навичок. Компанія та менеджмент надають чудові перспективи для розвитку талантів і завжди підтримують всі твої ідеї, спроби щось покращити або змінити. Якщо ти налаштований працювати і хочеш реально зростати і завжди вчити щось нове, брати на себе відповідальність та позитивно сприймаєш нові челленджі — компанія підтримає твої амбіції на 101%. Це компанія де слухають всіх співробітників, ставляться до тебе перш за все як до людини, дають кожному стати частиною реалізації великого проєкту — від команди підтримки до розробників та контент-райтерів. На мою думку, це є найкращим бенефітом та дійсно відрізняє компанію від інших на ринку. Працюючи в Softoria ти завжди відчуваєш себе частиною команди і розумієш свій внесок в той чи інший продукт. Softoria — продуктова компанія яка має декілька різних проєктів, як B2B, так і B2C, а працювати над своїми проєктами завжди цікавіше :) Окремо слід зазначити керівництво компанії, яке під час складних викликів робить викладається на 100% і робить все можливе для забезпечення комфортної та ефективної роботи своїх співробітників — протестовано викликами ковіду та повномасштабного вторгення.

Підтримали: Ada Zhuravlenko

Дуже класна компанія, приємний та дружній колектив, де кожний ставиться до своєї справи відповідально та професіонально.
Тут завжди є цікаві задачі, які створюють простір для саморозвитку. Тут є люди, які можуть направити тебе або підказати, як зробити краще.
Невід’ємним плюсом є те, що ми всі любимо продукт, який створюємо. Ми всі зацікавлені в його розвитку та хочемо, щоб він ставав краще.
Окремо хочеться сказати про керівництво компанії, яке завжди пам’ятає про своїх працівників і робить усе можливе, щоб навіть у найтяжчі часи твій рівень комфорту залишався на висоті.
Коротко кажучи, у цій компанії у тебе завжди буде вектор розвитку, будуть цікаві задачі, вирішення яких іноді перетворюється в челендж для самого себе. Тут є все для комфортної та продуктивної роботи. А також тут дуже сімейна та лампова атмосфера.

Підтримали: Ada Zhuravlenko

Дякую за такий теплий відгук :hugging_face: !

Працюю в компанії з 2020 року, і впевнено можу сказати, що Softoria, це, звісно, про бізнес, розвиток цікавих проєктів, виходи на нові ринки, але це все настільки тісно переплетено з людськими цінностями, високим рівнем комфорту та лояльністю, що не можна про це не сказати.

Керівництво компанії робить усе, щоб команді було комфортно працювати. Орієнтованість компанії спрямована на кожну окрему людину.

Війна анітрохи не погіршила ставлення до співробітників, а навпаки витримала цю перевірку і зробила їх ще міцнішими.
У найскладніші моменти, не було почуття невизначеності, рівень підтримки на різних рівнях, як завжди на висоті.

Softoria — це про цінності та людяність.

Працюю в компанії вже 4 роки. Дуже люблю те, чим займаюсь, пишаюсь продуктами які розробляють всі наші хлопці і дівчата, безмежно вдячна за розуміння, людяність, підтримку та лояльний стиль управління, в будь яких умовах, чи то криза, ковід, чи війна.
Для мене ця компанія — про комфорт, зручний темп розвитку, цікаві завдання; і про колег, які надихають своїм професіоналізмом.

Цей відгук може виглядати трохи як промоушен, але ніт, просто я — контент райтер. І я люблю цю компанію. Тут колеги дуже швидко стають друзями, а складні таски — цікавими челенджами, які потрібно пройти щоб вирости професійно. Тут вам обов’язково допоможуть зорієнтуватись на початку і будуть підштовхувати у правильному напрямку далі. Тут завджи найбільше цінують результат. І тут will always have your back у складних ситуаціях типу вимушеного релокейту під час війни. А ще ми донатимо на перемогу як крейзі.

Вiдмiнна компанiя, чудовий коллектив. Компанiя допомагала при переїзді спiвробiтникам. I не росiянська.