Офер за 1 день в команду BetterMe (Frontend Hiring, JavaScript/React/Redux)

Ralabs

Львов, Delaware, USA

5 років разом!
Починали з коворкінгу і 2-х працівників(я був якраз другим:)), а тепер вже крута ІТ компанія. Ми разом розвивалися, робили помилки i досягали висот за які варто гордитися. Тут я виріс з trainee до senior, тут зустрів багато друзів і цікавих проектів.

Ralabs це та компанія яка допомогає розвиватися своїм працівникам, яка будує міцнi звязки в тімках, коммпанія де до твоїх слів прислуховуються.
Це компанія в якій комфортно як в вдома, коли ти в тапочках з кавою в руці.

Йде вже 5й рік як я працюю в Ralabs — разом ми росли і розвивались, за ці роки багато чого помінялось, але залишилось незмінним крута, дружня атмосфера в колективі та орієнтованість в першу чергу на спеціалістів.
Також важливим є підтримка та допомога компанії в розвитку спеціалістів, проведення заходів, техтоків та цікавих івентів на різні технічні та нетехнічні теми, допомога в сертифікації, зміни напрямку розвиту чи технології. Рекомендую для працевлаштування, зустрінемось в команді)

Компанія турбується про людей і тут справді добре працювати.

Уже 5 років в цій атмосфері — душевній, затишній і дружній. Вона відчувається і на проекті, і в Ralabs загалом — вечірки, онлайн зустрічі, підтримка у віддаленому режимі роботи.

Спостерігав за ростом і розвитком компанії, змінювалися процеси, проекти, підходи до роботи, проте культура відкритості і ламповості залишається. Говоримо про ментальне здоров’я, про те що важливо турбуватися про себе і зберігати work-life баланс.

Команда професійна і з людським підходом, достатньо підтримки, розвитку і викликів. Радію, що знайшов своє місце тут.

Два роки гарної співпраці на Technical Lead позиціі в Ralabs.

Дуже подобається сімейна атмосфера, довіра, імпонує відкритість менеджменту. Приємно працювати з технічним командами, які роблять круті речі, яким небайдужий результат, які прагнуть надавати якісний сервіс і рішення клієнтам й колегам. Це perfect match моїх цінностей й цінностей організаціі.

Тішуся бути частиною Ralabs!

Ralabs — is a team! Each member of the company is a great, interesting, creative person. And I found, that being part of this team is a great chance to bring your ideas to life, to learn more, to find a really comfortable place to work, and to get new cool challenges.
Company supports your development, your goals, needs, and ideas. We have really cool projects here with customers over the globe.
I’m proud to be the part of Ralabs!

Ralabs — це компанія з цікавими проектами, нереально крутими людьми, де регулярно збирають і надають фідбек про роботу.
Була рада бути частиною команди!