Ralabs

Львів, Таллінн (Естонія), Delaware, USA

21 відгук

В Ralabs я розпочала свій шлях рекрутера в червні 2021 року, і я відчула метч з перших хвилин розмови з Lead Recruiter — Olena Kurtyak❤️
Комфортні умови, команда професіоналів, підримка, взаємоповага — це лише маленька частина того, з чим ви стикнетесь, потрапивши сюди)
Компанія максимально підтримує з розвитком, можна рости не лише по градації, але й у площині — хочеш нові обов’язки брати — будь ласка, маєш нові ідеї — давай спробуємо, хочеш перейти в інший відділ — чому б і ні, якщо є жага до навчання!
Мені вдалось дуже швидко вирости та здобути надзвичайно великий багаж знань завдяки підтримці колег, co-fouder-ів та челенджовим задачкам 🧗🏼‍♀️

Що б ще хотілось вділити:
у той час, коли після вторгнення росії 24 лютого компанії різко почали звільняти людей та зупинили виплати заробітньої плати, особисто я потрапила прямо в протилежну ситуацію.

Щиро дякую, що колись повірили в мене і дали шанс проявитись)

Проходив співбесіду у Ralabs. Рекрутер Lidiia Buka це якийсь некст-левел. Своєчасні та розгорнуті фідбеки вам гарантовані, якщо доведеться з нею мати справу. Одразу видно, що їй на тебе не все одно. Іншим HR треба в неї повчитися. А спілкування з нею приносить тільки позитивні емоції. Шкода, що я не пройшов технічну співбесіду, бо якщо у компанії такий HR, то, думаю, і інші співробітники не гірше. Бажаю компанії тільки успіхів. З таким HR вона точно не пропаде. Цінуйте)

Про дану компанію хочеться залишити відгук)
А саме про рекрутинговий процес, з яким я зустрілася в обличчі рекрутера — Lidiia Buka.
Надзвичайно фахова, приємна, порядна, щира дівчинка)
Лідіє, ти представила свою компанію на найвищому рівні) Дякую)

Дуже захотілось сьогодні написати гарний відгук про компанію, бо направду Ralabs — це дуже душевна команда, з якою приємно кожного ранку починати роботу.
Працюю тут майже рік. Дуже тішуся тому, як компанія працює з розвитком і мотивацією людей. Тут завжди фокус на комфорт і ріст кожного працівника.
Класні клієнти і продукти в розробці. Дуже спокійна, але водночас челенджова робоча атмосфера.
Дуже крута корпоративна культура! От прям одна з найкращих, які мені доводилось бачити.
І хоч компанія невелика, але дуже гарно менеджаться процеси.
Радію, що рік тому мені пощастило потрапита в Ralabs і дуже рекомендую всім долучатись до нашої команди ;)

Впродовж 3 років компанія стала сім’єю.
Політика компанії дбає про розвиток своїх працівників.
Компатія дбає про ментальне зроровя працівників.
За час співвпраці з Ralabs бувало багато чого, але в будь-який момент я відчував підтримку та допомогу команди/компанії.
Досвід отриманий в Ralabs знадобиться в подальшому житті.

Працюю у Ralabs пів року. За цей час маю лише приємні враження від компанії: чудовий колектив, завжди дружня атмосфера та можливості для професійного розвитку завдяки менторським програмам.
Ralabs — це компанія, яка дійсно дбає про своїх працівників, щиро рада бути її частиною!

Ралабс — це ті люди, які не бояться наймати в свою команду Джунів і робити з них професіоналів своєї справи. Дякую вам за довіру!

Ралабс — компанія, в якій я почав свою кар’єру розробника, і ось вже 2 роки задоволений, що я потрапив саме сюди.
Кар’єрний ріст, цікаві робочі виклики, актуальні проекти. А ще тут крута атмосфера , дружній колектив і комфортні умови роботи.
Рекомендую Ралабс — тут цікаво і весело)

Круті умови для професійного росту.

Ralabs has a startup spirit but it is not a mess.
I’d say it is a correct balance of corporate standards and a friendly atmosphere.
Huge opportunities for growth. I’ve been able to grow to a lead here and have a lovely team as well as a project.
I admire the fact that they don’t tell you what to do and how so you get as much responsibility as you can handle. But on a flip coin, you will get feedback and help if you need it 100%.

Thank you, guys! It is pleasure to work with you alongside.

Классная компания, в которой работают классные люди, советую

Співпраця з компанією для мене відчувається комфортно — тут в роботі присутня підтримка, менторство, розуміння, мотивація.

Тут є можливості розвиватися та ставати кращим, відкривати нові речі для себе в плані роботи та спілкування з людьми. Енергія і сили, які вкладаю в роботу варті того, бо працюю в Ралабсі вже майже 2 роки.

Радію, що я частинка цієї команди)

Скоро буде 4 роки від початку роботи у Ralabs. Компанія повірила у мене, а я у неї. З того часу компанія виросла у декілька разів, а я попрацював на купі проєктів із величезною кількістю різноманітних технологій. Звісно, не всі проєкти були цікавими, чи простими. Але я дуже сумніваюсь, що хоч одна компанія може назвати себе ідеальною у цьому плані.
Ralabs давав і дає мені можливість рости і розвиватись, щоб стати професіоналом у своїй справі. А ще я здружився з хорошими людьми із якими дійсно можна було (до пандемії) ходити в тапках у кухню і пити каву, ​а також спілкуватись на будь-які теми (як технічні, так і філософські). Для мене це було досить важливо (можливість спілкування, а не пиття кави).
Дуже подобається атмосфера. Починав працювати із моменту, коли офісом була квартира. І хоч вже досить давно, квартиру змінили на повноцінний офіс, атмосфера та ж.
«По сімейному» — це про Ralabs.

Ralabs — це не просто «ще одна ІТ компанія у Львові».
Ralabs — це надійна команда людей, це атмосфера підтримки, розуміння і любові, це круті спецілісти у своїй галузі, які працюють для спільної мети.
Вже 3 роки почуваюся тут, як вдома. Маю комфортні умови для роботи, навчання та професійного розвитку. Компанія постійно росте і розвивається, як кількісно так і якісно. Тут інвестують в розвиток і навчання своїх професіоналів, цінують і дослухаються.
За час роботи стикалася з безліччю викликів, але жодного разу не пошкодувала, що працюю саме тут. Важливо, що я бачу як впливаю на компанію, тому це додає бажання якісно робити свою роботу і працювати над власним розвитком.
Якщо ти шукаєш не просто роботу, а «своє місце» то воно саме тут.

Дуже рада бути частиною команди ось уже півтора роки!
Компанія сильно сприяє і допомагає професійному розвитку працівників. Атмосфера у колективі супер потужна, усі люблять свою справу і це відчувається, дуже комфортно працювати у команді.
Також проходить багато івентів онлайн та оффлайн, є відчуття комюніті, фану і різностороннього розвитку.
Ralabs rocks!

5 років разом!
Починали з коворкінгу і 2-х працівників(я був якраз другим:)), а тепер вже крута ІТ компанія. Ми разом розвивалися, робили помилки i досягали висот за які варто гордитися. Тут я виріс з trainee до senior, тут зустрів багато друзів і цікавих проектів.

Ralabs це та компанія яка допомогає розвиватися своїм працівникам, яка будує міцнi звязки в тімках, коммпанія де до твоїх слів прислуховуються.
Це компанія в якій комфортно як в вдома, коли ти в тапочках з кавою в руці.

Йде вже 5й рік як я працюю в Ralabs — разом ми росли і розвивались, за ці роки багато чого помінялось, але залишилось незмінним крута, дружня атмосфера в колективі та орієнтованість в першу чергу на спеціалістів.
Також важливим є підтримка та допомога компанії в розвитку спеціалістів, проведення заходів, техтоків та цікавих івентів на різні технічні та нетехнічні теми, допомога в сертифікації, зміни напрямку розвиту чи технології. Рекомендую для працевлаштування, зустрінемось в команді)

Компанія турбується про людей і тут справді добре працювати.

Уже 5 років в цій атмосфері — душевній, затишній і дружній. Вона відчувається і на проекті, і в Ralabs загалом — вечірки, онлайн зустрічі, підтримка у віддаленому режимі роботи.

Спостерігав за ростом і розвитком компанії, змінювалися процеси, проекти, підходи до роботи, проте культура відкритості і ламповості залишається. Говоримо про ментальне здоров’я, про те що важливо турбуватися про себе і зберігати work-life баланс.

Команда професійна і з людським підходом, достатньо підтримки, розвитку і викликів. Радію, що знайшов своє місце тут.

Два роки гарної співпраці на Technical Lead позиціі в Ralabs.

Дуже подобається сімейна атмосфера, довіра, імпонує відкритість менеджменту. Приємно працювати з технічним командами, які роблять круті речі, яким небайдужий результат, які прагнуть надавати якісний сервіс і рішення клієнтам й колегам. Це perfect match моїх цінностей й цінностей організаціі.

Тішуся бути частиною Ralabs!

Ralabs — is a team! Each member of the company is a great, interesting, creative person. And I found, that being part of this team is a great chance to bring your ideas to life, to learn more, to find a really comfortable place to work, and to get new cool challenges.
Company supports your development, your goals, needs, and ideas. We have really cool projects here with customers over the globe.
I’m proud to be the part of Ralabs!

Ralabs — це компанія з цікавими проектами, нереально крутими людьми, де регулярно збирають і надають фідбек про роботу.
Була рада бути частиною команди!

Вакансії Ralabs