Ralabs

Львов, Delaware, USA

Классная компания, в которой работают классные люди, советую

Співпраця з компанією для мене відчувається комфортно — тут в роботі присутня підтримка, менторство, розуміння, мотивація.

Тут є можливості розвиватися та ставати кращим, відкривати нові речі для себе в плані роботи та спілкування з людьми. Енергія і сили, які вкладаю в роботу варті того, бо працюю в Ралабсі вже майже 2 роки.

Радію, що я частинка цієї команди)

Поддержали: Mariia Mostova

Скоро буде 4 роки від початку роботи у Ralabs. Компанія повірила у мене, а я у неї. З того часу компанія виросла у декілька разів, а я попрацював на купі проєктів із величезною кількістю різноманітних технологій. Звісно, не всі проєкти були цікавими, чи простими. Але я дуже сумніваюсь, що хоч одна компанія може назвати себе ідеальною у цьому плані.
Ralabs давав і дає мені можливість рости і розвиватись, щоб стати професіоналом у своїй справі. А ще я здружився з хорошими людьми із якими дійсно можна було (до пандемії) ходити в тапках у кухню і пити каву, ​а також спілкуватись на будь-які теми (як технічні, так і філософські). Для мене це було досить важливо (можливість спілкування, а не пиття кави).
Дуже подобається атмосфера. Починав працювати із моменту, коли офісом була квартира. І хоч вже досить давно, квартиру змінили на повноцінний офіс, атмосфера та ж.
«По сімейному» — це про Ralabs.

Поддержали: Mariia Mostova

Ralabs — це не просто «ще одна ІТ компанія у Львові».
Ralabs — це надійна команда людей, це атмосфера підтримки, розуміння і любові, це круті спецілісти у своїй галузі, які працюють для спільної мети.
Вже 3 роки почуваюся тут, як вдома. Маю комфортні умови для роботи, навчання та професійного розвитку. Компанія постійно росте і розвивається, як кількісно так і якісно. Тут інвестують в розвиток і навчання своїх професіоналів, цінують і дослухаються.
За час роботи стикалася з безліччю викликів, але жодного разу не пошкодувала, що працюю саме тут. Важливо, що я бачу як впливаю на компанію, тому це додає бажання якісно робити свою роботу і працювати над власним розвитком.
Якщо ти шукаєш не просто роботу, а «своє місце» то воно саме тут.

Поддержали: Mariia Mostova

Дуже рада бути частиною команди ось уже півтора роки!
Компанія сильно сприяє і допомагає професійному розвитку працівників. Атмосфера у колективі супер потужна, усі люблять свою справу і це відчувається, дуже комфортно працювати у команді.
Також проходить багато івентів онлайн та оффлайн, є відчуття комюніті, фану і різностороннього розвитку.
Ralabs rocks!

5 років разом!
Починали з коворкінгу і 2-х працівників(я був якраз другим:)), а тепер вже крута ІТ компанія. Ми разом розвивалися, робили помилки i досягали висот за які варто гордитися. Тут я виріс з trainee до senior, тут зустрів багато друзів і цікавих проектів.

Ralabs це та компанія яка допомогає розвиватися своїм працівникам, яка будує міцнi звязки в тімках, коммпанія де до твоїх слів прислуховуються.
Це компанія в якій комфортно як в вдома, коли ти в тапочках з кавою в руці.

Йде вже 5й рік як я працюю в Ralabs — разом ми росли і розвивались, за ці роки багато чого помінялось, але залишилось незмінним крута, дружня атмосфера в колективі та орієнтованість в першу чергу на спеціалістів.
Також важливим є підтримка та допомога компанії в розвитку спеціалістів, проведення заходів, техтоків та цікавих івентів на різні технічні та нетехнічні теми, допомога в сертифікації, зміни напрямку розвиту чи технології. Рекомендую для працевлаштування, зустрінемось в команді)

Компанія турбується про людей і тут справді добре працювати.

Уже 5 років в цій атмосфері — душевній, затишній і дружній. Вона відчувається і на проекті, і в Ralabs загалом — вечірки, онлайн зустрічі, підтримка у віддаленому режимі роботи.

Спостерігав за ростом і розвитком компанії, змінювалися процеси, проекти, підходи до роботи, проте культура відкритості і ламповості залишається. Говоримо про ментальне здоров’я, про те що важливо турбуватися про себе і зберігати work-life баланс.

Команда професійна і з людським підходом, достатньо підтримки, розвитку і викликів. Радію, що знайшов своє місце тут.

Два роки гарної співпраці на Technical Lead позиціі в Ralabs.

Дуже подобається сімейна атмосфера, довіра, імпонує відкритість менеджменту. Приємно працювати з технічним командами, які роблять круті речі, яким небайдужий результат, які прагнуть надавати якісний сервіс і рішення клієнтам й колегам. Це perfect match моїх цінностей й цінностей організаціі.

Тішуся бути частиною Ralabs!

Ralabs — is a team! Each member of the company is a great, interesting, creative person. And I found, that being part of this team is a great chance to bring your ideas to life, to learn more, to find a really comfortable place to work, and to get new cool challenges.
Company supports your development, your goals, needs, and ideas. We have really cool projects here with customers over the globe.
I’m proud to be the part of Ralabs!

Ralabs — це компанія з цікавими проектами, нереально крутими людьми, де регулярно збирають і надають фідбек про роботу.
Була рада бути частиною команди!