Raiffeisen Bank

Київ, Львів, Дніпро, Чернігів, Луцьк

3 березня 2023 23:21

Максим Шпаченко, QA

Працював в кількох командах — до колег питань немає. Проте, є питання до керівництва.. Райф, а що з позицією?! Так, Райф Україна це частина міжнародної групи і бла-бла-бла. Де чітко висловлена позиція українського керівництва стосовно того, що відбувається?! А її немає! Якщо що, то ми живемо в такий час, коли відсутність позиції майже дорівнює позиції підтримки ворога. Це був такий тонкий натяк, що аж товстий)
Але по пунктам.. З плюсів:
1. Прекрасні люди (з якими працював). Всі зі своїми тараканами, проте це нормально.
2. Нот бед ЗП як для банківської сфери.
3. Обслуговувався (бо, наразі, вивів усі кошти і закрив всі рахунки) в банку майже 9 років. За весь цей час була лише одна порівняно конфліктна ситуація.
З мінусів:
1. Так, всі зараз в Україні скорочують людей. Але для чого тоді було розповідати байки, за місяць «до», про «..ми нікого не скорочуємо..», «..ми одна сім’я..» і т.д.?
А ще отой тест по культурі компанії, в якому одним з основних принципів є підтримка, взаємодопомога і т.д.) Хоча б приберіть ту діч звідти) Бо я пів дня витратив на проходження того тесту замість того, щоб зайнятися корисною роботою)
2. Ну ок, повідомили, що скорочуєте. Я адекватно до того поставився, є розуміння ситуації. Але ж потім почалися качєлі типу вже нікого не скорочуємо (знову), а потім знову скорочуємо, а потім знову не скорочуємо, а потім знову скорочуємо. Де німецька (австрійська) чіткість і визначеність?)
3. Тут я конкретних імен не дам, але типу..нуууууууу) Є особа на позиції мідлплюс-сіньор (технічна позиція, на якій знання консолі це базована базова база) і для цієї особи збирається консіліум для того, щоб навчити її користуватися консолюю в браузері (вже є питання, як таку особу взагалі допустили до праці) і її залишають, а людину яка якісно та чітко виконує свої обов’язки навіть при блекаутах і всьому подібному — скорочують..) Ну камон! Рілі?)
4. Ладно, тими кількома тисячами грн, які не доплатили при виході, я не обіднію. Але факт залишається фактом)
Ітог) Не можу рекомендувати для працевлаштування. Хіба що, Ви дуже редіска і Ваша позиція стосовно війни є такою самою як у Райфу)