Drive your career as React Developer with Symphony Solutions!

Raiffeisen Bank International AG

Маю залишити негативний відгук про організацію співбесіди, щоби випадок, що стався зі мною напевне не повторився з іншим. Принаймні сподіваюся)

Отже, домоволися з Olga Mohylianska про співбесіду. Звісно, що онлайн — в Microsoft Teams Meeting. У визначений час я під’єднався, та почав чекати на інтерв’ю. Пройшло декілька хвилин, але іншого боку ніяких «ознак життя». Про що я вирішив написати Ользі. Нажаль, вона була не онлайн.
Через 2 з половиною години Ольга з’явилася, та відповіла, що лід чекав на мене 48 хвилин. То я теж, чекав хвилин зо 30 прислухаючись в тишу.
На мою пропозицію перепланувати та організувати інтерв’ю більше ретельно Ольга відповіла вже знайомим мовчанням. Що ж, осадочЄк либонь

Колеги, будьте майте на увазі подібний нюанс при потенційному спілкуванні.

Поддержали: Andrii Sheremet