Ukrainian Delivery Center

Також вже тривалий час працюю в UDC та залюбки поділюся враженнями для DOU)
HR департамент дуже чуйний і готовий допомогти у вирішенні будь яких питаннь, тому я швидко і легко заонбордився й приступив до роботи.
Чудові умови праці, все що необхідно для роботи можна легко попрости та отримати додому, якщо працювати віддалено, або ж в офіс.
Також компанія не скупа на бенефіти — страхування після випробувального терміну, уроки англійської мови+speaking club, вихідний в день народження, можливість відвідувати психолога, бібліотека та багато іншого.
Офіс в центрі міста на базі коворкінгу, можна пограти в настільний тенніс, PlayStation або відпочити на терасі чи комфортних кріслах.

Працюю в UDC понад півроку на позиції Middle Java Developer і хочу поділитись своїми враженнями про компанію.
Почну з професійного онбордингу, який починається одразу після оферу — знайомство з компанією від улюбленої HR тім, знайомство безспосередньо з командою, офісом і чітко прописаними процесами. З перших днів ти вливаєшся в робочу атмосферу, все цікаво і доступно, мені це дуже сподобалось.
Видається необхідна техніка для роботи. Завжди є до кого звернутись з питаннями внутрішніх процесів.
Класна атмосфера в команді, підтримка, налагоджений зв’язок і процеси. Є можливість самостійно обирати — працювати віддалено чи в офісі. Графік гнучкий, важливо лише своєчасно виконувати поставлені задачі. Офіс зручний та затишний, в центрі Києва, а ще можна приводити домашніх улюбленців.
Гарний набір бенефітів — безкоштовна англійська, компенсація навчання, стильний мерч, також багато тімбілдингів та внутрішніх івентів.
Досвід чудовий. Раджу компанію як роботодавця всім, хто шукає роботу в команді професіоналів.

Супер компанія з супер людьми
Наразі працюю в компанії більше 9 місяців і що можу сказати про дану компанію :
1. Забезпечують усією технікою яка потрібна (навіть більше)
2. Раз на декілька місяців проходять цікаві івенти
3. Можна працювати з дому так і з офісу, це за вибором. Компанія робить все, щоб було зручно працівнику
4. Дууууже милі HR, які огортають своєю любовʼю та турботою кожного працівника
5. Працівник має багато плюшок: знижка для магазинів, на купівлю техніки та для спортзалу, психологи, коропоративна бібліотека, страховка, англійська і багатооо іншого
7. Цікавий проєкт та крута команда
Всі колеги open-minded
8. Онбординг проходить буде екологічно, де пояснюють та допомагають
9. Цей список я можу писати дуже довгого, бо реально є про що написати!
Мені дуже комфортно працювати в даній компанії, тому я дуже задоволена своїм вибором)

Проект цікавий , але будьте готові до того що можете не пройти випробувальний період , через те що не сподобаєтесь особисто Ольгі Могилянській, навіть якщо в проекті все добре, вашею роботою всі задоволені (це не вважається за те що має якусь вагу). Не сподобатися особисто можете висловлюючі незгоду з будь-якого питання, наприклад чому просрочена дата за яку казали зроблять бронювання.

Мінуси (робота HR 4 з 10)
— ваші питання будуть розглядатися без деталей та на дуже поверхневому рівні («на отстань»)
— в вас взагалі не зацікавлені як в спеціалісті, та ви не несете ніякої користі, (тому що програмістів в компанії багато, мабуть)
Відноситься до співробітників: Ольгі Могилянської , Володимира Артеменко

Плюси
— Заробітна плата
— Проект/команда

Якщо є можливість, оминайте цей підрозділ UDC, та звертайте увагу на інші IT-компанії з вищим рейтингом. (або будьте готові не говорити зауваження, та якщо щось неподобається у HR-ів)

Владиславе, дякую за відгук.

Враховуючи обрану Вами форму працевлаштування (штатне співробітництво), причина розірвання трудових відносин зумовлена виключно на підставі статті 28 Кодексу законів про працю України, з підстав передбачених п. 4 ст. 40 КЗпП — прогули без поважних причин.

Бажаю налаштувати механізм професійної організації співбесіди та зворотнього зв’язку для побудови довіри та хорошого бренду роботодавця. Наразі не рекомендую.

Підтримали: Taras Murzenkov

Доброго дня, Ольго! Шкода, що у Вас залишилось таке враження після співбесіди, візьмемо до уваги всі побажання. Бажаємо знайти роботу своєї мрії!

Маю залишити негативний відгук про організацію співбесіди, щоби випадок, що стався зі мною напевне не повторився з іншим. Принаймні сподіваюся)

Отже, домоволися з Olga Mohylianska про співбесіду. Звісно, що онлайн — в Microsoft Teams Meeting. У визначений час я під’єднався, та почав чекати на інтерв’ю. Пройшло декілька хвилин, але іншого боку ніяких «ознак життя». Про що я вирішив написати Ользі. Нажаль, вона була не онлайн.
Через 2 з половиною години Ольга з’явилася, та відповіла, що лід чекав на мене 48 хвилин. То я теж, чекав хвилин зо 30 прислухаючись в тишу.
На мою пропозицію перепланувати та організувати інтерв’ю більше ретельно Ольга відповіла вже знайомим мовчанням. Що ж, осадочЄк либонь

Колеги, будьте майте на увазі подібний нюанс при потенційному спілкуванні.