4 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Мені дуже сподобалась Radency з самого початку.

Дружньо та водночас професійно провели співбесіду, розказали про проект і перспективи.
Колектив дуже хороший і тут дуже багато розумних людей до яких завжди можна звернутись по допомогу чи чомусь навчитись.

Мені ще дуже подобається, що заохочується навчання, є можливості для професійного розвитку.
Будь-які ініціативи, пропозиції та ідеї вітаються. Твоя думка тут дійсно важлива.
Гарне місце як для початківців, так і для досвідчених спеціалістів.

Очень хорошая и дружелюбная атмосфера в команде.

С первого дня почувствовал что являюсь полноценной частью Radency и мое мнение учитывается. Всегда получается донести свою мысль до коллектива и внедрить свои идеи в рабочий процесс.

Фидбек по проделанной работе детальный и уместный. Всегда получаешь конструктивную критику и советы как можно сделать лучше.

Коллектив способствует развитию, делится полезными инсайтами и литературой.

Если ищете достойное место работы — рекомендую Radency!

Підтримали: Artom Korniiets

Дуже сподобався процес рекрутингу: чітко озвучені етапи, які потрібно пройти, цікаве тестове і детальний фідбек на нього, співбесіда в зручний для кандидата час.
В компанії у вас є можливість самостійно приймати рішення яким чином і за допомогою яких засобів виконувати задачі, ініціатива вітається і підтримується. Дружня атмосфера, кожен готовий допомогти і поділитись знаннями. Менеджмент відкритий до пропозицій і зацікавлений у постійному зростанні та розвитку працівників. Рекомендую!

Підтримали: Artom Korniiets

Оставили очень хорошее впечатление. Очень профессиональный подход.
Советую!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії Radency