Raccoon Gang

Київ, Харків, Львів

Пропрацював в компанії трохи більш за 2 роки на позиції QA Engineer.
Максимально вдячний кожному, хто вніс свій вклад і з ким вдалося на практиці освоювати нову для себе професію, а особливо командам — Hippo/Prod/QA circle.
Тут надзвичайно круте середовище для росту та свободи в діях (холакратія працює!).
Дуже багато мітів-шарінгів знань, є компенсації з англійської та спорту, брендований RG одяг, який хочеться носити, а ще крута HR команда!
Бажаю RG подальшого росту, цікавих проектів та продовжувати зберігати цю круту мікроатмосферу для всіх співробітників!

Нові ж спеціалісти, якщо читаєте мій відгук і думаєте чи подаватися/приймати оффер — цей та нижче говорять самі за себе)

Raccoon Gang
Собеседование с Oleksandra Blahina: Recruiter
В этом и последующих feedbacks рутинные вещи, такие как приветствие и про себя — писать не буду. Начнём с особенностей и чем запомнилось:
• команда енотов — как они сами себя представляют
• есть дополнительные выплаты сотрудникам за саморазвитие
• нацеленность компании на удержании сотрудников
• достаточно дружеский vibe и несколько не шаблонных вопросов
Из личных предпочтений Александре +100 баллов за максимально быстрые ответы на все вопросы в Телеграмме (от двух до девяти минут).
Спустя час после диалога — приглашение на техническое.

Собеседование с Volodymyr Chekyrta: Mobile Department Team Lead на вакансию Junior Android Developer (1 год опыта)
Проект написан на Kotlin, но основная часть вопросов (7/10) была типа «как эта функция работает под капотом» и «как этот Kotlin-код будет выглядеть в виде Java-кода?». К таким вопросам был откровенно не готов, т.к. это первое место где произошёл такой диалог. Видимо не дочитал требования 🙃
Из положительного — это Владимир в целом: открытый, весёлый, сдержанный и самое главное качество лидера — всегда подскажет и направит на верный путь.
Общение — это знания, а знания — это возможности 💁‍♂️

P.S. через неделю прислали самый развёрнутый feedback из всех, которые я когда-либо получал. Даже с дополнительными ссылками, где бы я мог подтянуть нехватку знания Java-core. Спасибо за дополнительно выделенное время и внимание.
Советую Александру и Вову на десять из десяти ★

Дуже дякуємо за високу оцінку роботи нашої команди! Сподіваємось, що у нас ще буде нагода попрацювати разом)

Чудовий досвід, шикарна команда і розумний підхід. Пишаюся, що змогла бути корисною. Про цю компанію ще буде говорити весь світ! Дякую вам!

Пропрацював в цій компанії близкьо півтора роки і маю, що сказати.
По-перше, з точки зору розробника, дають дуже багато простору для розвитку і свободи в діях (в межах адекватного). Конкретно на тому проекті, де був я — створилася робоча атмосфера, без токсичності, але і без дурних ініціатив. На будь якому рівні віталися пропозиції покращень та змін, але лише за умови достатньої аргументації і оцінки реального ефекту, а не переносу технологій з пет проектів.
По-друге, величезним плюсом є комунікація з менеджментом компанії: є певні внутрішні процеси та правила, за допомогою яких вирішується багато питань (від задоволення працею і умов, закінчуючи фінансовими питаннями). Проте, якщо виникають якісь додаткові запитання чи конфліктні ситуації, то їх намагаються вирішити мирно домовленностями та діалогом, що створює цілком довірливі відносини та певне відчуття людяності і нормального ставлення. Слово тут не пустий звук.
По-третє, компанія намагається об’єднувати людей і влаштовувати всілякі тім білдінги для розрядки, які відбуваються не як зустріч по роботі з колегами за коктейлем, а швидше як гарно повеселитись в колі знайомих, всі легко ставляться один до одного, при цьому з повагою. Це ще один фактор, який створюють вже самі люди в компанії і це дуже зближує, при цьому це НЕ перетворюється на умовну секту (де від тебе таким чином хочуть бульшої продуктивності за менші гроші).
З мінусів (до війни) можу сказати, що фізично багато людей перебувало в Харкові і якщо ти знаходишся в іншому місті та працюєш на ремоуті — трохи важко піймати той самий вайб на відстані.
Також, не так багато людей, які займаються спортом (окрім фаунедрів, за що окремий респект). Загалом, дуже перспективна компанія з атмосферою стартапу і при цьому стабільною бізнес-моделлю.
Пишаюсь, що працював тут, все буде Україна!

Ну з фаундерів віношення до хоч якогось спорту можна спостерігати лише у одного. А решта спортсменів (а їх дуже багато, і іноді дуже крутий рівень) займаються дуже різними напрямками і мої намагання якось їх обʼєднати були не дуже успішними. Навіть велодень (просто плачу зараз) збирав не багато людей. Ще був футбольчик. Ну і на байдарках ходимо. А просто з походами поки що не складалось... Коли ще тепер ці плани повернуться... Дякую за відгук!

Raccoon Gang — то кейс, коли, озираючись назад, розумієш: то було дуже знакове співвпадіння. Тут я працювала 4 роки. Ну уявіть собі, як можна такий довгий час пробути на одному місці? Можна, коли те місце неймовірне. Ця компанія стала мені як родина, настільки тут тепло та затишно. Тут приймають тебе будь яким. Навколо тебе чудові люди, які і створюють ту теплу атмосферу. HR та Recruiter відділи працюють бездоганно, як іще можна пояснити те, що з кожним єнотом в тебе є спільне і дружнє.
Також ті люди довкола справжні професіонали, бо за ті 4 роки я виросла (як спеціаліст) так, як і не могла собі уявити. Тут тобі дають простір та підтримку для розвитку. Будь яка твоя ідея, буквально, важлива та буде почута, обговорена. Будь яке зауваження та пропозиція також. Коли ти відчуваєш таке ставлення до себе, то звісно хочеться і віддавати та рости :) Незалежно від рівня знань та досвіду — ти, як і всі, впливаєш на всі процеси. Це дуже круто і цінно для мене, мати голос в такий великій компанії.
А чого варті корпоративні івенти...Варто один раз побачити, ніж читати про це.
Для мене це ідеальне місце для розвитку, роботи, спілкування, життя (тут можливо притримуватися свого ворк-лайф беленс).
Дякую всім, завдяки кому мій досвід та особисті перемоги стали можливими (Валерія Костянтинівна, Ілона, Толік, Міша і взагалі мої дорогі Алієнси).
Ви назавжди в моєму сердці. А я тут чекаю нашого воззʼєднання на кухні офісу, щоб ще раз почути «Ракун бар!» (всім по зеленому мексиканцю).

Той випадок коли почавши працювати зрозумів, що моя праця і колеги краще за рівнем ніж все моє попереднє життя і працюючи з ними відчуваєш, що ти вчишся бути краще. Навіть якщо ти дещо, як я відчуваєш себе асоціальним часом, то ту це не буде проблемою на справді будь таким як тобі добре, але якщо настрій змінюється і ти потребуєш інших, то тут відкриваєш дуже творчих самобутніх людей поруч з собою.
Діє система холакратія і це дуже сміливо, то значи ото твою думка навіть, як джуніора буде почута, та ще й коли вже щось тобі кортить в згоді з іншими ти можеш очолити, як паралельну діяльність. Тобто ти є частина буття та перетворення компанії.
Привітні тім-ліди котрі з повагою відповідають на твої дикі ідеї та шалені питання. Навіть часто роблять самі перший крок, якщо ви соромитесь.
А ще тут діє підтримка та заохочення проведення лекцій та обміну знаннями то просто дає нові кути зору та розширює світогляд.
Намагаються підтримувати твою кваліфікацію та твій інтерес до проекту, що б тобі було цікаво? Так!
Тобто, якщо я б окреслив стиль, то це часто таке персональне ставлення навіть, якщо вас з півтори сотні ти відчуваєш, що до тебе ставляться як до особистості та з ввічливістю.

Дякую, Максе! У нас був дуже цікавий досвід співпраці!) Сподіваємось, ти знайдешь дійсно цікавий для тебе професійний шлях і все складеться!

Всем привет. Хотел поделиться с Вами впечатлениями от сотрудничества с компанией Raccoon Gang.
Собеседование на позицию менеджера проектов, которое было в начале 2018 году, помню, как сейчас. На тот момент это была относительно маленькая, но уже со своими принципами, компания, в которой человеческие отношения всегда были на первом месте. Собеседование проводил co-founder Алексей Радченко, который, как мне кажется, может найти общий язык с любым человеком. Я без раздумий принял оффер и за 4 года сотрудничества ни разу об этом не пожалел.
За это время компания выросла с 30 до 150 человек, появилось огромное количество интересных и масштабных проектов, но основные принципы остались прежние (человеческое отношение на первом месте, запрет на овертаймы, огромное количество подарков на разные праздники и т.п.).
Каждый для себя может выбрать направления (EdTech, развитие собственных продуктов компании, создание систем для гос. сектора), рынок (Украина, Европа, США), технологии, где может проявить себя.
Компания большое внимание уделяет развитию сотрудников, запустила свои курсы.
В целом, остались только положительные впечатления от сотрудничества. Не могу сказать, что было легко, но было всегда интересно.
Желаю компании удачи, дальнейшего роста и интересных проектов.

Одна з найкращих українських та закордонних EdTech-компаній!

Мені пощастило, бо я зміг поспівпрацювати з компанією у двох ролях: як клієнт, так і ставши частиною команди на позиції Product Owner 😎І власне клієнтський досвід змотивував написати Олі (💕) з компанії та дізнатися щодо наявних можливостей у них. Але все за порядком 😊

Любов з першого погляду, або про клієнтський досвід
Уперше я дізнався про компанію 3-4 роки тому: команда Raccoon Gang допомогала громадській організації, в якій я працював, з підтримкою платформи на Open edX. І хоч тоді я безпосередньо з компанією не взаємодіяв, але добре пам’ятаю як усі були задоволені їхньою швидкою та якісною роботою 💪 А ще був крутий та цікавий тренінг від Танахи (Наталя 💕) на одному з освітніх заходів, де вона інтерактивно демонструвала для освітян можливості від Open edX. Як ви розумієте, наші шляхи поступово рухалися до перетину.

Друге знайомство — співпраця над масшатбним освітнім проєктом. За вкрай короткі терміни вдалося запустити навчальну онлайн-платформу, підготувати додаткові корисні кастомізації для користувачів й випустити мобільні застосунки на iOS та Android.

Самовіддача, професіоналізм, готовність до оперативного вирішення складних задач, гнучкість, довіра й повага, прозора комунікація — цей перелік я можу продовжувати безкінечно. За час роботи над проєктом ми стали ледь чи не однією родиною. І вже тоді я усвідомив, що хочу тісніше співпрацювати з ними. Хочу стати частиною команди 🧑‍💻

Спроба номер 2, або як я увійшов у світ ІТ та став частиною команди Raccoon Gang
Я вже частково згадував, що мій професійний шлях у сфері освіти розпочався з громадського сектору. З неймовірно професійними командами та крутими освітніми організаціями в яких мав змогу працювати, вдалося реалізувати чимало масштабних освітніх проєктів. Однак дедалі частіше я міркував про можливості в ІТ-секторі. А з огляду на те, що Raccoon Gang працює в напрямку онлайн-освіти + вже максимально позитивний досвід співпраці = я вирішив, що якщо рухатися в ІТ, то тільки з ними ❤️

Спочатку, я подався на позицію Project Manager. Однак недостатній рівень англійської мови вніс свої корективи і офер я не отримав. Але це додало мотивації активніше підтягувати англійську.
Через 3 місяці ми знову вийшли на зв’язок і я пройшов співбесіду на позицію Product Owner та отримав офер. Я став частиною команди Raccoon Gang, хоч і на випробувальний термін.

Корпоративна і організаційна культури (це не передати текстом яка атмосфера і 💕💕💕, а Холократія — 😍), люди (💖💖💖), гнучкі формати роботи, максимально комфортний та зрозумілий процес онбордингу, довіра, акцент на постійному навчанні й ПРОФЕСІОНАЛІЗМ та постійні МОЖЛИВОСТІ РОСТУ — це тілька частинка всього того, що я мав змогу відчути й побачити. Це справді ❤️

Випробувальний термін я успішно пройшов, але не продовжив співпрацю через одне «але» — непереборна тяга і бажання продовжити роботу в сфері шкільної освіти 👩‍🏫🧑‍🏫🏫Це теж моя ❤️і тут ще багато й багато роботи з імпактом на всю Україну 💙💛

Ось так моя історія ☺️

Дякую усій команді Raccoon Gang за довіру, співпрацю і новий досвід! 🤗
Певний, що у майбутньому ми разом реалізуємо ще не один освітній проєкт 🚀

А всім хто зацікавився можливостями компанії — швидко й упевнено надсилайте CV на актуальні вакансії. Можливо, наступним єнотом у команді будеш саме ти! 😉

Саша, мы искренне благодарны тебе за такие теплые и мотивирующие слова! Рады, что нам удалось за время сотрудничества побывать в разных ролях, вместе пройти еще один кусочек пути к достижению совпадающих у нас ценностей и целей! Помни, что один раз енот — всегда енот🤗 мы ждем тебя просто в гости или для совместной реализации крутых проектов в сфере образования❤️и да, отпускать мы тебя все еще не хотим, но верим, что у тебя получится найти себе реализацию по душе в сфере школьного образования)

Я проработал в компании на позиции QA/AQA чуть меньше двух лет. Раккуны — это компания с Большой буквы, с потрясающими специалистами, где меня слышали и всячески шли на встречу как в организационных вопросах, так и в вопросах компенсации, самообучения и смены вектора проф деятельности. Любой организационный вопрос решался буквально за пару часов благодаря грамотно выстроенной системе организации управления и безумно отзывчивым сотрудницам из HR-отдела (Вика, Лера и Алина — ван лав ❤️) На проектах, на которых мне посчастливилось поработать — были все возможности развиваться мне как специалисту, не терять искру и желания постоянно расти и приносить пользу проектам.

Компания по праву может гордится атмосферой единой дружной семьи! Спасибо HR-отделу за теплый прием, легкий старт и безболезненное расставание, всем тем, кто создавал уют в офисе, всем PM’ам, Dev и QA-специалистам, к кому обращался за помощью, всем ребятам из солюшенов, с которыми пересекались по Open edX проектам и, конечно же — команде Alians за шаринг экспертиз по программированию, да и просто за людей с крутыми софт-скилами, с которыми было безумно приятно общаться и приходить «на работу как на праздник»! Раккуны сформировали мое видение какой должна быть идеальная айти-компания!

Я работала в маркетинг команде. Ракуны-это прекрасный коллектив и интересный проект!) Мне давали возможность развиваться, вносить улучшения в сайт, не было какой-то рутины, наоборот поощряются идеи и развитие. Для меня это был действительно коллектив единомышленников. Про офис и всякие плюшки я буду вспоминать с улыбкой) Компания назвала себя бандой енотов, и действительно тут все довольно пушистые) ушла в связи с переездом. Буду скучать!)

Имела честь проработать в компании 2 года.
Туда хотелось приходить рано утром и уходить поздно вечером, комфортные условия труда, всё необходимое для работы предоставляют.
Очень дружелюбные люди, которые помогут даже с самым глупым вопросом или просьбой, в ракунах мне дали достойную базу, много нового и полезного. Хочу отметить мега крутые вечеринки и корпоративы.
В общем Raccoon Gang в сердечке навсегда❤️

Raccoongang первое место, где меня приняли. Меня вырастили практически с нуля и до хорошего специалиста. Банда предоставляет все возможности для того, чтобы ты занимался своим делом, а остальное (управление проектами, общение с заказчиками, бухгалтерия) они берут на 99% на себя. Мне очень понравилось то, что здесь я прихожу в офис не как на работу, а как в гости к друзьям, которые всегда поддержут и помогут, и это очень сильно помогало и ускоряло мое развитие!

Мне все очень нравилось, но решил попробовать себя в другом направлении, советую пойти сюда чтобы набраться опыта и новых, полезных знакомств!

Мне невероятно повезло, что почти 4 года я была частью команды RG. Это был мой первый опыт работы в ИТ-компании, которая дала мне возможность развиваться, вникать в процессы, генерировать идеи по их улучшению, работать с замечательными, талантливыми ребятами, незабываемо отмечать праздники, найти новых друзей. Большим плюсом еще является лояльность руководства к удаленной работе.
Надеюсь, ни у кого не будет сомнений идти сюда поработать: я (как в передаче «Ревизор») рекомендую эту компанию)

Был в РГ более одного года

Проекты — интересные и масштабные. Внутри есть деление на команды, скучно точно не будет.

Рост — тут действительно много возможностей для роста. Внутри происходит постоянный шеринг знаний, регулярные лекции и ивенты. При мне были случаи перехода с одних позиций на другие. Очень лояльно относятся к людям и их карьерным стремлениям.

Кстати о людях — очень крутые и проактивные. Я никогда не встречал компанию где настолько хорошее чувство юмора у всех. Я думаю, если установить камеру на кухне — получился бы отличный ситком не хуже «Друзей» :)

Процессы — постоянно улучшаются. Каждый енот может предлагать и самое главное к нему прислушаются. После вводного курса по холакратии ты все поймешь.

Менеджмент — лояльный и самое удивительное равный. Ты можешь смело сказать, что кто-то из ТОПов не прав или пошутить и никто на тебя не обидется.

Первое, что бросилось в глаза с моим приходом в РГ — это то, что многие задерживаются на 5+ лет (что удивительно для украинского ИТ).

Поэтому, если ты сидишь и думаешь а подавать ли мне свое CV — не думай, а подавай. Тут круто.

Не хватает реакции с сердечком, чтоб на твой отзыв отреагировать :)

Почти пол года в банде, и вот что я хочу сказать: это действительно семья, где все друг за друга горой. Ты приходишь в офис, и сразу же чувствуешь этот домашний уют. RG — это не только интересные задачи, крутые скилловые коллеги и хорошие проекты. Это люди, которые каждый день стараются сделать твою жизнь легче и лучше. Это и тренинги, шаринги знаний, помощь (и не только по работе), весёлое общение, крутые тим-билдинги и легендарный ракун бар. Это целая атмосфера. Здесь каждый делает свою работу и желает её не просто качественно, а с душой. В команде таких людей ты и сам начинаешь делать всё хорошо, качественно и с любовью к своей работе.

Так же отдельно хотелось бы сказать об HR — всегда по любому вопросу можно обратиться и тебе с радостью (действительно с радостью) помогут.

Один раз енот — всегда енот.

Один раз ракун, всегда ракун!

+ Максимально уютная и домашняя атмосфера в офисе, отсюда не хочется уходить — 100/10
+ Идеально гармонично подобранный коллектив (таких ещё нужно поискать:) — 1000/10
+ Тебя здесь слышат! Слушают и воспринимают твоё мнение о выстроенных процессах работы, принимают корректировки и пожелания. Не обижаются на глупые вопросы и возможный тупняк — 10/10
+ Вместо управленческой иерархии — понятная и приятная холакратия. Практически равное распределение ответственности, без излишнего давления — 10/10
+ Крутая совместная работа с командами, всегда разнообразный диапазон задач. Грустить некогда — 10/10

— Минусов не нашла. Аж бесит

Очень приятно быть частью такой крутой банды. Ван лав:)

Я счастлив, что имел возможность работать в RaccoonGang. Это моя первая IT-компания, и я очень довольный что начал путь именно в этой компании. За почти 2 года я много чего узнал интересного. Достаточно сплоченный и дружный коллектив, приятная обстановка в работе, яркие корпоративы, отличное чувство юмора) Не жалею не об одном из этих дней, которые провел в этой компании.

Ну что же, стукнуло уже 2 года как я сотрудничаю с Raccoongang пора бы уже и отзыв оставить.
Плюсы:
+ Достойное вознаграждение которое всегда соответствует рынку и всегда в уговореный срок
+ Удобное расположение офса
+ Комфортное рабочее место
+ Множество проработаных процессов, которые работают
+ Возможности для развития как для новичков так и для уже скиловых дэвов
+ Отношение к каждому как к человеку, а не как к винтику в механизме
+ Плоская структура управления в которой ты можешь влиять на любой процесс который тебе кажеться не идельным
+ Переодический набор стажеров (тут ИМХО так как я кайфую от менторства)
+ Открытость каждого в компании, никто тебя не бросит, всегда постараються помочь
+ Обнимашки от HR ^_^

Ну а теперь к минусам:
— Процессы не все идеальны (не уверен что это минус, а у кого они идеальны?!)
— Не всегда линейная нагрузка, но это касаеться только Лидов и выше, разработчики линейно загружены

Что хочу сказать, за 12 лет — это самая приятная для меня компания. Надеюсь, что наше сотрудничество будет очень продолжительным.

Алексей, спасибо за добрые слова!) Минусы стараемся уладить, а плюсы не растерять. Сделаем все для продолжительного совместного сотрудничества ;)

Я начинающий пайтон дев. И ребятам которые желают учиться и работать там рады.
Я рад, что там работал. Первое место работы где прислушались к советам по эргономике рабочего места и по желанию устанавливали кронштейны под мониторы(я ростом под 2 метра).
Новенькие маки и отличный комфортный офис.
Само название компании говорит, что там будет прикольно.

Крута компанія, приємний колектив, молоді, перспективні.. Чого там ще зазвичай пишуть позитивного в відгуках.

Насправді, аби зрозуміти яка це команда, потрібно з нею попрацювати, подивитись з середини на те, як живуть Єноти. Вони створюють надзвичайно комфортні умови для роботи, гарний піпл менеджмент — ван ту вани, на яких розбираєтся що було добре, що було погано. Є можливість гибку налаштовувати процеси та голократія(честно так і не розібрався чи працює вона чи ні...) Це люди, котрі поєднують в свобі і романтизм і прагматизм одночасно. Це професійний колектив. Це випадки, коли в незнайомому місті тебе впізнають по кофті Ракунів та питаются як там і що там, кажуть що Ракуни круті та передають привіт.

Вакансії Raccoon Gang