Raccoon Gang

Харьков

Я начинающий пайтон дев. И ребятам которые желают учиться и работать там рады.
Я рад, что там работал. Первое место работы где прислушались к советам по эргономике рабочего места и по желанию устанавливали кронштейны под мониторы(я ростом под 2 метра).
Новенькие маки и отличный комфортный офис.
Само название компании говорит, что там будет прикольно.

Поддержали: Viktoriia Manaienkova

Крута компанія, приємний колектив, молоді, перспективні.. Чого там ще зазвичай пишуть позитивного в відгуках.

Насправді, аби зрозуміти яка це команда, потрібно з нею попрацювати, подивитись з середини на те, як живуть Єноти. Вони створюють надзвичайно комфортні умови для роботи, гарний піпл менеджмент — ван ту вани, на яких розбираєтся що було добре, що було погано. Є можливість гибку налаштовувати процеси та голократія(честно так і не розібрався чи працює вона чи ні...) Це люди, котрі поєднують в свобі і романтизм і прагматизм одночасно. Це професійний колектив. Це випадки, коли в незнайомому місті тебе впізнають по кофті Ракунів та питаются як там і що там, кажуть що Ракуни круті та передають привіт.