Працюю в Quinta вже більше 2 років на позиції Python розробника. Прийшов з 3 курсу навчання в університеті, з досвіду були лише пройдені курси, жодного комерційного. Зразу ж, що сподобалось, це менторство та загалом атмосфера в команді: всі намагались допомогти, не відчував якогось тиску чи зверхнього ставлення, через те що, чогось не вмію чи не знаю. Тому саме люди, співробітники, це один з величезних плюсів цієї компанії. Всі відкриті, веселі та дружні.
В плані розвитку як розробника можу відмітити те, що ти не засиджуєшся на якійсь одній технології, тобі завжди дають працювати з чимось новим (а як не дають, то можна самому попросити і відповідь буде позитивна). З початку роботи в компанії я працював на декількох проектах і кожен з них мав щось нове, невідоме раніше для мене, іноді навіть повністю нове для мене.
Керівництво приємне, відкрите до спілкування, скарг/пропозицій чи ідей, цінують ініціативність та перспективність. Ще один важливий момент — постійно знаходять нові проекти, що є також хорошим показником.
Загалом робота в компанії не викликає дискомфорту, залишає лише приємні враження :)

Працюю в Quinta python розробником вже дуже давно. Прийшов без досвіду роботи, але ця компанія завжди мала і має хороших менторів, які можуть швидко навчити всьому, що потрібно, головне бажання.
Тут працюють хороші сейли, які навіть у важкі часи (ковід, війна) завжди знаходять цікаві і перспективні проекти.
Компанія часто огранізовувала цікаві поїздки в карпати, пікніки, поїздки на лижі.
Quintagroup — це збір дуже цікавих, професійних та хороших людей з якими легко знаходити спільну мову. Я знайшов в цій компанії багато друзів
Власники компанії завжди відкриті до розмови і готові вислухати любі твої проблеми та
побажання, що теж дуже важливо.
Саме за це, я готовий рекомендувати Quintagroup!

Підтримали: Solomia Terekh

Моя перша робота бізнес аналітика почалась з Quintagroup. Взяли мене джуном без досвіду, за що окрема вдячність.
Тут працює багато молодих людей, навіть студентів, тому в колективі було легко спілкуватись між собою.
Проекти різноманітні, цікаві.
Завжди була підтримка від CTO, багато знань я отримала саме від нього. Хоч це і є плюсом, що є дуже досвідчений наставник, який тобі підкаже в будь-якій ситуації, та є і мінуси, оскільки менторів та взагалі сеньйор аналітиків не було. А CTO один задіяний на всі проекти, тому отримати його час було дуже важко, бо він потрібен всім. Тому я думаю, що дуже не вистачає тут досвідчених аналітиків.

Також з не дуже приємним осадом попрощалась з компанією через регулярні перепрацювання, бо не могли передати якийсь з проектів іншому аналітику (на той час мала 3 проекти одночасно). За своєю колегою теж бачила перепрацювання навіть по 12 годин на день. Справа кожного, але я вважаю що це ненормально)

Загалом враження від компанії залишилось гарне, хочє над чим працювати.

Ця компанія — надійний роботодавець з приємним колективом та сильними менеджерами.

Починаючи з першого дня роботи в Quintagroup, я відчував підтримку та допомогу від своїх колег. Їхній підхід до роботи був дуже професійним, але при цьому завжди приємним і привітним. Це допомагало пройти адаптацію в компанії дуже швидко та легко.

Крім того, менеджери в Quintagroup — дійсно сильні і готові завжди допомогти вирішити будь-яку проблему. Вони завжди чуйні до потреб своїх підлеглих та знають, як мотивувати їх на досягнення більших результатів.

У цілому, я дуже задоволений своєю роботою в Quintagroup і рекомендую цю компанію як надійного роботодавця з приємним колективом та сильними менеджерами.

Підтримали: Solomia Terekh

Вакансії Quintagroup