1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Ця компанія — надійний роботодавець з приємним колективом та сильними менеджерами.

Починаючи з першого дня роботи в Quintagroup, я відчував підтримку та допомогу від своїх колег. Їхній підхід до роботи був дуже професійним, але при цьому завжди приємним і привітним. Це допомагало пройти адаптацію в компанії дуже швидко та легко.

Крім того, менеджери в Quintagroup — дійсно сильні і готові завжди допомогти вирішити будь-яку проблему. Вони завжди чуйні до потреб своїх підлеглих та знають, як мотивувати їх на досягнення більших результатів.

У цілому, я дуже задоволений своєю роботою в Quintagroup і рекомендую цю компанію як надійного роботодавця з приємним колективом та сильними менеджерами.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії Quintagroup