9 грудня 2024 16:21

Dmitry Zhmurko, админ

Фінтек-компанія з Канади. Велика, одна з найбільших на їхньому ринку. Щось на кшталт європейського Interactive Brokers, але ширше. Тут управляють не тільки акціями, а всіма заощадженнями. Технології — як у стартапі, управління — як в ентерпрайзі. Бюрократія міцна, безпека — на замку. Колеги знають свою справу. Рекомендую.

Підтримали:  Віктор Журавель

LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.