9 грудня 2024 16:10
Обожнюю цю компанію.
Працюю дизайнером з літа 2022 року.
Плюси:
— є професійний розвиток і напрямки куди розвиватись
— багато продуктів з якими є можливість працювати
— для дизайнерів дають усі інструменти: проводити воркшопи, робити дослідження, працювати з дизайн системою
— дуже приємні і відкриті у спілкування колеги
— адекватні таймлайни
Мінуси:
— це вечірня робота, бо треба бути на звʼязку з Канадою
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.