Qubstudio

Львів, Краків (Польща), UK (United Kingdom)

17 червня 2021 14:56

Orysya Terlyuk, Interaction designer в Qubstudio

Про Qubstudio дізналась два роки тому, відвідавши лекцію Віктора Федюка про креативність та генерацію ідей. На той момент я лише починала свій шлях як дизайнер і звісно ж дуже надихнулась Qubstudio, як командою професіоналів своєї справи, які горять тим що роблять.🔥
А дальше — більше, почала слідкувати за новинами студії у соціальних мережах, лайкати нові круті роботи у портфоліо і заряджатись цим нереальним вайбом креативності, відкритості і драйву який прослідковується у всьому, що робить Qubstudio 💥
Дуже мені подобається те, що тут є можливості для професійного розвитку дизайнера будь-якого рівня, я прийшла на Qubstudio як інтерн і зараз переконана, що кращої школи дизайну я б не знайшла. Відкриті лекції, воркшопи, knowledge sharing, круті проекти, 100500 корисних матеріалів і звісно ж професійна та креативна команда, яка завжди на одній хвилі. 🤘🏻
В Qubstudio я знаю, що можу розраховувати на нові і нові інсайти по дизайну чи комунікації з клієнтами, оскільки тут ніколи не стоїш на місці, а постійно розвиваєшся і ще й бачиш як це роблять інші, що мотивує не менше, ніж власний результат 😎
Робота — це те місце, де ти проводиш більшість свого часу, тому для мене дуже важливими є не лише розвиток і професіоналізм, але й корпоративна культура та дружня атмосфера в колективі. А в Qubstudio завжди легко, завжди весело і завжди драйвово! 😎🔥
Design that rocks 🤘🏻