Annual Open Tech Conference - ISsoft Insights 2021. June 19. Learn more.

13 июня 2019 16:12

Serge Strokov, UX Designer в Ralabs

За майже рік роботи у Qubstudio, зрозумів для себе, що працювати тут — це перебувати у місці, де тобі хочеться знаходитися. Маю великий досвід праці у різних компаніях — деякі з них були дуже великі та впливові. Проте саме у Qubstudio я відчув себе найкомфортніше.
— По-перше, тут чудова команда професіоналів, важливими якостями кожного учасника якої є не лише професійні навики, але і особисті характеристики. Тому, в першу чергу ми — друзі, які працюють на спільний результат. Ми допомагаємо один одному розвиватися, тому завжди досягаємо нових вершин;
— По-друге, якщо ти хочеш розвиватися, брати на себе більше відповідальності, рости — в тебе завжди є така можливість. Компанія завжди в цьому зацікавлена, допоможе і з радістю дасть таку можливість;
— Тут класні проекти, в основному, пов’язані із стартапами. Тому, мало коли доводиться працювати над якоюсь «древньою» CRM-кою тривалий час — скорше голова почне крутитися від різноманітності замовників і їх ідей :)
— Класний просторий офіс, тут сонячно і завжди кльова музика :)

Я прийшов на студію інтерном, зробивши крутий поворот в своїй професійній кар’єрі. Я був майже без досвіду в UX, але з великим бажанням себе розвивати. Звичайно, спочатку було складно і не все вдавалося з першого разу. Але я вірив в те, що зможу принести користь Qubstudio, а студія — повірила в мене. Тому, тепер я вже сам маю можливість ділитися досвідом з trainee, працюю над крутими та складними проектами і не збираюся зупинятися :)

Поддержали:  Руслан Бахар