Annual Open Tech Conference - ISsoft Insights 2021. June 19. Learn more.

За майже рік роботи у Qubstudio, зрозумів для себе, що працювати тут — це перебувати у місці, де тобі хочеться знаходитися. Маю великий досвід праці у різних компаніях — деякі з них були дуже великі та впливові. Проте саме у Qubstudio я відчув себе найкомфортніше.
— По-перше, тут чудова команда професіоналів, важливими якостями кожного учасника якої є не лише професійні навики, але і особисті характеристики. Тому, в першу чергу ми — друзі, які працюють на спільний результат. Ми допомагаємо один одному розвиватися, тому завжди досягаємо нових вершин;
— По-друге, якщо ти хочеш розвиватися, брати на себе більше відповідальності, рости — в тебе завжди є така можливість. Компанія завжди в цьому зацікавлена, допоможе і з радістю дасть таку можливість;
— Тут класні проекти, в основному, пов’язані із стартапами. Тому, мало коли доводиться працювати над якоюсь «древньою» CRM-кою тривалий час — скорше голова почне крутитися від різноманітності замовників і їх ідей :)
— Класний просторий офіс, тут сонячно і завжди кльова музика :)

Я прийшов на студію інтерном, зробивши крутий поворот в своїй професійній кар’єрі. Я був майже без досвіду в UX, але з великим бажанням себе розвивати. Звичайно, спочатку було складно і не все вдавалося з першого разу. Але я вірив в те, що зможу принести користь Qubstudio, а студія — повірила в мене. Тому, тепер я вже сам маю можливість ділитися досвідом з trainee, працюю над крутими та складними проектами і не збираюся зупинятися :)

Поддержали: Руслан Бахар

Натрапив в інтернеті на роботи Qubstudio і зрозумів, що в цих людей можна багато чому навчитись. Якщо ви прагнете знань,постійного розвитку і бажаєте ділитись своїми знаннями з іншими то студія це саме та компанія де ви знайдете однодумців. Цікаві проекти, внутрішні презентації, надзвичайно крута і велика дизайн тімка, дружня атмосфера — це Qubstudio. Якщо ви дизайнер-початківець то неодмінно спробуйте себе у інтенсивній інтернатурі, яку студія проводить час від часу. Я спробував) І ось вже минуло півтора року, як я працюю з цими крутими людьми.

Поддержали: Natalia DubynskaSerge Strokov

Qubstudio — це місце де я розпочав свій шлях дизайнера , дружня команда ,яка залюбки ділиться знаннями та допомагає порадами, цікаві челенджі, постійний розвиток !
В Qubstudio є все для розвитку hard & soft skills. Qub is Rocks!

Працювавши близько 2 ох років у девелоперскій компанії, я зрозумів, що хочу розвиватися далі та покращувати свою професійну експретизу. Давно слідкував за роботами Qubstudio. Мені подобалося, що тут на місці, є агенція яка працює над якісними солюшинами.
У компанії важливим є те, що тут велика дизайн тімка, де можна порадитися/поексперементувати, працювати над тим, що тобі подобається.
Набільше мені подобаються проекти над якими я працюю, кожен раз новий домен, тут я можу прокачати свої скіли у різних галузях, попрацювати над рішеннями для різних сервісів (мобайл, веб)
Арт директор та UX Lead завжди допоможуть з генерацією складних рішень.
Всім CHILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Працюю в студію вже більше 3-ьох років 🤓.
Прийшла сюди юним дизайнером з 1 роком досвіду в «малюванні» веб сайтів та темплейтів і без жодного досвіду в дизайн процесах не говорячи вже про user experience (empathy map, customer journey map, 10 heuristic — що що? 🤯). Незважаючи на це було шалене бажання навчатись, що на щастя зрозумів Любомир Co-founder на співбесіді і мені таки вдалось пробитись в Qubstudio. Така моя маленька історія 🙂
Почалось все з Junior designer і мені вдалось вирости до Lead designer. Це був не легкий шлях, але дуже цікавий, завдячую цьому команді, тому що працівники компанії готові допомогти в будь який момент, Head of UX department 💛, HR, PM — усі готові підтримати, заспокоїти, вислухати та направити твої думки в правильному напрямку, що дуже важливо та цінно. Тому команда студії це вже без перебільшень друга сімя, яку я люблю і ціную. Атмосфера на студії завжди весела та творча тому тут не буває сумно 😊
За 3 роки роботи встигла попрацювати у багатьох доментах (fin-tech, entertainment, IoT), це дуже круто, тому що починала працювати над лендінгами, а тепер працюю на довготривалих проектах (healthcare один з останніх масштабних проектів де працювала над додатком для лікарів) де з командою приймаємо спільні рішення.
Студія дає можливість вчитись, розвиватись та працювати над проектами які справді цікаві дизайнерам, мені так точно 😁. Також важливою частиною життя дизайнера на студії це knowledge sharing — дуже важливо ділитись знаннями, тому у нас стабільно відбуваються презентації, внутршіні навчання та креативні збори. Якщо ви готові до викликів то можна дуже круто прокачатись завдяки ui challenges які ми проводимо на студії.
Були різні проекти, не завжди все йшло за планом, але це все круті виклики які дозволяють круто прокачати себе та отримати безцінний досвід 🖤

Дуже сильна дизайн-тімка, цікаві челенджові проекти, близьке до ідеального середовище для розвитку!)

Поддержали: Nikolaj VedeninSerge Strokov

Класна компанія, класний колектив, круті проекти. Прийшов в компанію як junior QC в грудні 2015-го, за 8 місяців роботи, включаючи як мануальний тестінг так і автоматизацію web на ruby, на різних проектах, здобув неймовірний досвід. Керівництво компанії постійно заохочує та допомагає працівникам в саморозвитку. Дуже радий що працюю в Qubstudio :)