QuartSoft

Київ, Івано-Франківськ, Краматорськ, Черкаси, Цуг (Швейцарія), Belmont, California, USA

25 січня 2023 9:37

Ткаченко Кирило, QuartSoft

Вже два роки я працюю у компанії на позиції Front-end розробника, перш за все хочу сказати що у саме у цій компанії мені вдалося розкрити свій потенціал, кожен новий проєкт я можу спробувати нові для себе специфічні технології. Компанія турбується про своїх співробітників, це було відчутно з самого початку роботи, у сучасному зручному офісі, у часи коронавірусу, коли у найкоротший час компанія надала усе що потрібно для роботи віддалено, та на самому початку повномасштабного вторгнення, коли була надана уся необхідна підтримка, та надалі, з розумінням ставлячись до усіх проблемних ситуацій, що складались під час війни.
Окремо хочеться подякувати HR-відділу, що турбуються про кожного співробітника, як про власну сім’ю, та попри усе підтримують, та у необхідності вислухають, дуже дякую)
Ця компанія дає мені можливість рухатись у професіональному напрямку, розвивати ініціативність, та злагоджену роботу, і це дуже важливо.

Проголосував 21 співробітник