QuartSoft

Київ, Івано-Франківськ, Краматорськ, Черкаси, Цуг (Швейцарія), Belmont, California, USA

11 червня 2022 19:14

Svetlana Sagaida, Web-developer в QuartSoft

Працюю в компанії вже два роки. Коли вперше завітала до офісу, була дуже здивована комфортними умовами для працівників, я навіть уявити не могла, що в Україні є така компанія, котра з такою турботою ставиться до кожного співробітника.
Компанія зацікавлена у розвитку своїх працівників, а також компенсує затрати на вивчення англійської мови та на заняття спортом. Усі свята завжди відзначаться із креативом, а в останні роки на День программіста влаштовувалися бомбезні музичні концерти.
Колектив дуже гарний, дружній і таке враження, що кожен має пристрасть до того, чим займається.
Як то кажуть «друг пізнається в біді» — теж саме можна сказати і за компанію. В скрутний час для всіх громадян нашої держави в період російсько-українській війні ми відчули максимальну підримку від нашої організації, а саме:
— фінансова компенсація всім співробітникам, які виїхали із зони бойових дій в безпечні міста
— допомога в пошуку житла
— регулярне сплачення зарплатні
— керівництво компанії та HR-відділ завжди на зв’язку
— організовуються різні майстер класи як для дітей, так і для співробітників
— фінансова підтримка нашим захисникам та різним благодійним фондам
— і не забули про COVID: організація проведення щеплень всіх бажаючих співробітників та їх членів родини.
Всі ці моменті найкраще характеризують компанію.
Рада, що працюю у цій фірмі і сподіваюся, що наша співпраця буде довгою та плідною!

Проголосував 21 співробітник