QuartSoft

Київ, Івано-Франківськ, Краматорськ

Вже два роки я працюю у компанії на позиції Front-end розробника, перш за все хочу сказати що у саме у цій компанії мені вдалося розкрити свій потенціал, кожен новий проєкт я можу спробувати нові для себе специфічні технології. Компанія турбується про своїх співробітників, це було відчутно з самого початку роботи, у сучасному зручному офісі, у часи коронавірусу, коли у найкоротший час компанія надала усе що потрібно для роботи віддалено, та на самому початку повномасштабного вторгнення, коли була надана уся необхідна підтримка, та надалі, з розумінням ставлячись до усіх проблемних ситуацій, що складались під час війни.
Окремо хочеться подякувати HR-відділу, що турбуються про кожного співробітника, як про власну сім’ю, та попри усе підтримують, та у необхідності вислухають, дуже дякую)
Ця компанія дає мені можливість рухатись у професіональному напрямку, розвивати ініціативність, та злагоджену роботу, і це дуже важливо.

Працюю в компаніі майже 3 роки. Коли займалась пошуком було важливо знайти компанію з налагодженими бізнес процесами, з дружнім колективом і професіоналами своєї справи. Мені пощастило і я приєдналась до сім’ї QuartSoft. Колеги відкриті до спілкування та раді ділитись інформацією. З кожним співробітником раз на пів року проводиться performance review де кожен ділиться своїми думками та побажаннями, а колеги висловлюють свої думки та побажання щодо твоєї роботи. Після цього ставляться задачі на наступні пів року, які допоможуть тобі скорегувати план подальшого розвитку в компанії. Це насправді дуже мотивує, показує твої сильні та слабкі сторони.
Ще хочу сказати що за останній час компанія добре навчилася взаємодіяти із співробітниками які працюють віддалено і це актуально саме зараз, тому що багато людей роз’їхалися по країні, але продовжують працювати в компанії. Є різного роду тімбілдінги, які проходять в онлайн та офлайн форматі. Це дуже допомагає розслабитись та трішки відволіктись.
Взагалі хочу сказати, що не дивлячись на ситуацію в країні я впевнена в завтрішньому дні тому що працюю в QuartSoft, і це є показником.

Я працюю у QuartSoft вже понад 10 років. Це не перша компанія у моїй кар’єрі, тому є з чим порівняти. Насамперед хотілось би відзначити дружнє ставлення та прозору атмосферу у колективі. Саме тут працюють чудові фахівці, які завжди допоможуть та дадуть корисну пораду.
Цінність компанії QuartSoft полягає у наданні всіх необхідних умов для професійного росту та розвитку співробітників, найголовніше — індивідуальний підхід до кожного. Курси на різних платформах, конференції, можливість провести лекції, співбесіди інших кандидатів, створення груп за інтересами, які допомагають розвиватися як професійно, так і всебічно. Компенсація спорту, англійська тощо.
Відсутність мікроменеджменту та тривалих процесів узгодження, але при цьому все дисципліновано, і кожен розуміє свою відповідальність за компанію та за свій проєкт в цілому. Завжди вітається й особиста ініціатива, яку обов’язково розглянуть та дадуть розгорнутий фідбек. Все це надає великі можливості розвиватися у будь-яких напрямках, що цікавлять, у рамках професійної галузі та реалізувати свій потенціал.
Протягом воєнного стану компанія займається волонтерством, а також допомогою при релокації працівників та їх сімей.
Окремо хотілося б згадати всі івенти та тімбілдінги, які проводились у компанії під час моєї роботи, такі заходи завжди проходять на висоті.
QuartSoft це найкраща компанія на моєму кар’єрному шляху.

В компанії я отримав багато досвіду, та вивчив нові технології, з якими до цього часу не працював від слова взагалі.
Атмосфера супер, немає жорсткого менеджменту та бюрократії, типу таймтрекінгу чи репортів. Дружня атмосфера як в межах команди так і у відношеннях із менеджментом. На кухні завжди повно смаколиків, команда HR завжди поруч щоб допомогти.
Багато можливостей для розвитку, як професійного так і особистісного. Компанія вкладається в розвиток своїх співробітників і на практиці показує свій підхід у вирощуванні спеціалістів в середині компанії.
Рекомендую компанію як для тих, хто тільки починає свою кар’єру, так і для досвідчених спеціалістів.

Підтримали: Інна Коновальчук

Насамперед хочу сказати, ця компанія — це велика родина. У якій тебе оточують турботою і увагою і ніколи не залишать віч-на-віч з труднощами.
Грамотне та чуйне керівництво завжди допоможе, і підкаже в будь-якій ситуації.
У компанії багато напрямків, які використовують передові технології.
Прийшовши до цієї родини більше двох років тому андроїд розробником, я швидко виріс у цьому напрямку. Цікаві завдання,
можливість вивчати та застосовувати нові технології дуже мотивує.
У компанії не забувають про свята та традиції і завжди це проходить дуже цікаво.
Я пишаюся тим, що я є частиною цієї великої родини QuartSoft.

Підтримали: Svetlana Sagaida

Працюю в компанії 6 років. В компанії створені умови, які дозволяють тобі сконцентруватися на роботі. По перше, це атмосфера, то ж похід на роботу — це задоволення, а не обов’язок. Дружній колектив, який більше хочеться назвати єдиним живим організмом.
Менеджмент, який цінує думку працівників і намагається створити комфортні умови для праці. Сприяння професійному розвитку, допомога більш досвідчених колег, сприяння і фінансова підтримка участі у конференціях тощо. І це не для галочки, а тому що для компанії кожен працівник — не просто «гвинтик».
Як висновок — за період роботи жодного разу не пошкодував про вибір компанії.

Лише рік тому я приєдналася до цієї чудової компанії. Вдячна, що дали мені можливість працювати з неймовірними людьми в зручному сучасному офісі. В колективі завжди дружня атмосфера, а ще є різні цікаві майстер-класи та святкові події, під час яких можна ближче познайомитися з колегами. Вдячна керівництву нашої компанію за турботу та допомогу працівникам, особливо зараз, під час війни.

Я працюю у компанії більше 5 років. Quartsoft яскраво виділяється на тлі інших, своїм індивідуальним підходом до кожного працівника. Компанія максимально надає свободу у виборі як технологічної, так і інформаційної складової реалізації проектів.

Велика кількість технологій та різноманітність завдань не дасть відчути себе в рутині і кожен завжди може підкреслити щось нове для себе. Кожна ініціатива завжди вітається, що допомагає у пошуку оптимальних рішень. Комфортний і сучасний офіс дає кожному відчути себе в серці it структури і побувавши в ньому ви не матиме сумніву, що серце знаходиться саме тут.

Кожна компанія-це насамперед люди. А тут зібрані чуйні, привітні, різнобічно розвинені і при цьому професіонали своєї справи. Якщо й реалізовувати свої ідеї, то лише тут

QuartSoft — друга компанія у моїй кар’єрі. В яку я потрапив з другого разу (як символічно). Перший раз я не пройшов співбесіду. Але навіть коли я не був співробітником, компанія приділила мені належну увагу і направила на правильний шлях розвитку.

У результаті працюю в QuartSoft вже 7-й рік. За цей час зміг пройти шлях від Middle розробника до Tech Lead та отримати багато нового опиту та знань.

Особливу подяку хотілося висловити директору компанії, який дуже мудро керує та дбає про своїх співробітників. Про це може свідчити, гарний офіс, соціальний пакет та інші корпоративні плюшки. Хочете дізнатись які — долучайтесь до QS ;)

Quartsoft це моя перша і єдина компанія, яка за 11 років стала мені другою сім’єю.
У нас дуже доброзичливий та чуйний колектив, починаючи від директора компанії, який у будь-якій ситуації готовий прийти на допомогу та закінчуючи обслуговуючим персоналом. А здорова атмосфера на роботі, особисто для мене, стоїть на вищій сходинці, ніж заробітна плата.

У нас також є окремий відділ, який займається тим, що б ми не забували, що робота це не тільки «8 годин відпрацював і пішов додому». Є можливість відвідувати майстер-класи як самим так і з нашими дітками, екскурсії, курси англійської мови, а якщо сьогодні свято, то на шляху до офісу ми вже впевнені, що офіс буде відповідно прикрашений, а іноді на вході на нас чекають приємні сюрпризики.

Я дуже пишаюся тим, що працюю з Quartsoft.

Працюю в компанії вже два роки. Коли вперше завітала до офісу, була дуже здивована комфортними умовами для працівників, я навіть уявити не могла, що в Україні є така компанія, котра з такою турботою ставиться до кожного співробітника.
Компанія зацікавлена у розвитку своїх працівників, а також компенсує затрати на вивчення англійської мови та на заняття спортом. Усі свята завжди відзначаться із креативом, а в останні роки на День программіста влаштовувалися бомбезні музичні концерти.
Колектив дуже гарний, дружній і таке враження, що кожен має пристрасть до того, чим займається.
Як то кажуть «друг пізнається в біді» — теж саме можна сказати і за компанію. В скрутний час для всіх громадян нашої держави в період російсько-українській війні ми відчули максимальну підримку від нашої організації, а саме:
— фінансова компенсація всім співробітникам, які виїхали із зони бойових дій в безпечні міста
— допомога в пошуку житла
— регулярне сплачення зарплатні
— керівництво компанії та HR-відділ завжди на зв’язку
— організовуються різні майстер класи як для дітей, так і для співробітників
— фінансова підтримка нашим захисникам та різним благодійним фондам
— і не забули про COVID: організація проведення щеплень всіх бажаючих співробітників та їх членів родини.
Всі ці моменті найкраще характеризують компанію.
Рада, що працюю у цій фірмі і сподіваюся, що наша співпраця буде довгою та плідною!

Працюю в компанії понад 17 років. Думаю, ця цифра багато про що говорить: компанія, в якій хочеться працювати, розвиватися, реалізувати себе, приносити користь.
Керівництво грамотно, відповідально та адекватно реагує на складні ситуації: 2014 рік, пандемія COVID-19, події останніх місяців в Україні показали, що компанія цінує кожного співробітника, прислухається до думки, допомагає вирішити будь-які питання.
Зараз багато хто працює віддалено, але в той же час організація роботи на висоті, проблем не виникає.
Хочу окремо сказати про колектив нашого відділу: ці прекрасні люди давно стали сім’єю, найкращою частиною життя :)

Оцінка компанії: 93/100

Проголосувало 11 співробітників