Veranex (ex. Quartesian)

800...1500 спеціалістів
Київ, Бангалор (Індія), Ченнаї (Індія), Raleigh (USA)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работаю с самого основания(>4 — <5 лет), достаточно высокий уровень: квалификации сотрудников, оплаты труда, бонусов, ивентов, офиса и т.д.
Главное — Люди:
Познакомился с замечательными молодыми(и не совсем) людьми. Здоровые деловые отношения в компании это одна из ключевых ценностей, чем лично я доволен.
В заключение:
Порекомендовал бы компанию в качестве отличного career-playground для творческих, активных,
трудолюбивых людей.

С Уважением,
Ярослав

Проработав в компании год, могу высказать только положительные впечатения.
Очень дружный коллектив, в котором все друг-друга поддерживают.
Руководство постоянно заботится о том, чтобы сотрудники развивались и имели все необходимое для работы. Закупается современная техника, организуются комфортные рабочие места. Офис в самом центре города. Есть парковка.
Гибкий рабочий график, минимум бюрократии с отпусками и больничными.
Начальство всегда открыто и идет навстречу по всем вопросам.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.