1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю вже давно, та навіть не маю в планах покидати компанію Quarks. По-перше, хочу сказати те, що тут не шкодують уваги та ресурсів на працівників, дружня та домашня атмосфера підійде для будь-яких типів людей.
Подія в компанії, будь то чийсь день народження чи чиясь річниця не залишаються непоміченими <3.
Що до самої роботи. В моїй команді всі на рівних відносяться один до одного. Завжди допоможуть чи підкажуть. Усмішки співробітників не є фейковими як на вулицях європейських країн =) Часто проводяться якісь цікаві івенти... Хтоб що не говорив, але компанія не просто так стоїть в топі

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.