4 відгуки

Працюю в Quarks вже 2,5 роки і розумію, кращого роботодавця я не зустрічав. У компанії є усі найважливіші елементи для плідної співпраці: молода й енергійна команда, круті можливості для росту, комфортні умови для роботи, багато «плюшок».

Особливо хочу відмітити команду. В Quarks не існує невирішуваних питань, а кожен член команди радий допомогти у їх вирішенні навіть якщо він далеко не експерт у цьому:) Приємно спостерігати за тим як кожна людина розриває тут як себе (кожна людина особлива, цікава, і перш за все знає що тут може бути собою), так і свій потенціал Часто колеги стають друзями. Є приємне відчуття що поєднують усіх нас не тільки робочі таски, а й спільні цінності, інтереси, хобі, і навіть почуття гумору.

Quarks — це круто, весело й драйвово:)

Підтримали: Martha Protopish

Quarks став місцем де ідеї стають реальністю, де цінують не тільки твою професійність, а й тебе, як людину.
Працюю в компанії більш як два роки, за цей час компанія показала наскільки сильно піклується про співробітників з моральної та професійної точки зору.
Швидкість прийняття рішень, підлаштування цілей та планів під зовнішні фактори — вражає. Quarks — це про розвиток, безпеку, підтримку.

Це перша IT-компанія на моєму професійному шляху. Для мене це найприємніший роботодавець із усіх, з якими я співпрацювала. Багато професійної свободи; регулярний двосторонній конструктивний фідбек; постійна інформованість про новини бізнесу, зміни, цілі. Нетоксичний колектив, що для мене є важливим. Не відчуваю тут «застою», знаходжусь в безперевному зростанні (як спеціаліст, як особистість). Всередині компанії почуваю себе в безпеці.

Працюю вже давно, та навіть не маю в планах покидати компанію Quarks. По-перше, хочу сказати те, що тут не шкодують уваги та ресурсів на працівників, дружня та домашня атмосфера підійде для будь-яких типів людей.
Подія в компанії, будь то чийсь день народження чи чиясь річниця не залишаються непоміченими <3.
Що до самої роботи. В моїй команді всі на рівних відносяться один до одного. Завжди допоможуть чи підкажуть. Усмішки співробітників не є фейковими як на вулицях європейських країн =) Часто проводяться якісь цікаві івенти... Хтоб що не говорив, але компанія не просто так стоїть в топі