1 відгук

Працюю вже давно, та навіть не маю в планах покидати компанію Quarks. По-перше, хочу сказати те, що тут не шкодують уваги та ресурсів на працівників, дружня та домашня атмосфера підійде для будь-яких типів людей.
Подія в компанії, будь то чийсь день народження чи чиясь річниця не залишаються непоміченими <3.
Що до самої роботи. В моїй команді всі на рівних відносяться один до одного. Завжди допоможуть чи підкажуть. Усмішки співробітників не є фейковими як на вулицях європейських країн =) Часто проводяться якісь цікаві івенти... Хтоб що не говорив, але компанія не просто так стоїть в топі