Quarks

Київ, Київ, гібрид

Всім привіт!
Я Дмитро, Product Manager в Quarks
На момент написання цього повідомлення я працюю в Quarks 1240 днів і я залюбки пропрацюю тут ще стільки ж, а може і пару-кілька разів — це якщо коротко
Я прийшов на позицію продуктового аналітика і через два роки почав світчитись в продакта — це був мій особистий запит і бачення розвитку, що ми проговорили з менеджментом ще, напевно, за рік до процесу транзішену.

Зовсім трішки з того, що я можу розповісти про те, чому мені подобається бути частиною Quarks
1. Дійсно сильна і крута команда абсолютно різних людей обʼєднаних спільною метою і однією компанією
2. Цікаві задачі, купа викликів і необхідність адаптуватись — цікаво буде і інтровертам, і екстравертам, якщо міркувати такими категоріями
3. Орієнтованість на результат і людей
4. Ми запускаємо освітні проєкти самостійно і в партнерстві з іншими бізнесами — кожен бажаючий може себе реалізувати як спікер, ментор, викладач і поруч будуть люди, які зможуть допомогти на цьому шляху
5. В минулому році ми переїхали в новий офіс — великі кухні, місця для відпочинку та роботи, сліп руми, душеві
6. Плюшки і компенасації — обіди, заняття спортом, різні курси (н-д, зараз Роман Міщеряков проводить нам курси з імпровізації)
7. Перед початком повномасштабного вторгнення ми зʼїздили всією компанією в Чорногорію і планували наступну поїздку кудись до океану по досягненню чергового майлстоуна. Після початку повномасштабки ми інвестуємо в перемогу і ставимо перед собою не менш амбітні цілі
8. Компанія дійсно багато чого зробила і продовжує робити задля безпеки і автономності працівників та їх сімей
Я міг би продовжувати, але, думаю, цей список і так вже завеликий в час пандемії усіляких РДУГів та цифрової деменції 😅

Компанія росте, розвивається і трансформується завдяки сильній команді і менеджменту
Чи все ідеально? Звісно ні)
Такого не буває в природі і, якщо вам здається, що десь є «ідеально», то сміливо тицніть собі в око пальцем — скоріш за все, його захистять рожеві окуляри)
Помиляються всі і головне, як на мене — це як ви реагуєте та виправляєте ситуацію

Чи ми стаємо кращими? Так
Чи це просто? Дзуськи 🤣
Але нам так чи інакше вдається, бо ми знаємо і використовуємо наші сильні сторони — планування, робота з ризиками, довіра і відкритість до фідбеку на будь-якому рівні

Замість висновку — в нас високі стандарти і вимоги, в першу чергу до себе, середовища та атмосфери, які ми створюємо і ми знаємо для чого це все
Якщо вам відгукнулись мої думки і ви вже мій колега — тішусь і можна без компліментів, я і так вас люблю і ціную🙃
Якщо ще не мій колега, то може саме час долучитись до нашої команди?

p.s. за базар ізі відповім)

Працюю в Quarks 2 роки аналітиком та розумію, що компанія однозначно піклується про своїх співробітників на вищому рівні. Не згадуючи комфортний офіс та купу бенефітів, тут будь-які питання вирішуються швидко та за повної підтримки компанії.

Є всі умови для професійного розвитку. Ідейність та ініціативність тільки вітаються, а колектив мотивує вчитися і переймати новий досвід щодня. В тому числі можна не боятися зміни пріоритетів або напрямку розвитку, адже компанія постійно йде на зустріч і намагається підлаштовувати робочі цілі під ваші амбіції. Сам нещодавно пройшов через подібне, тому пишу про це зі стовідсоткою впевненістю.

Також все раніше згадане підсилюється легкою комунікацією в середині команди і значною кількістю неформального спілкування. Quarks — це дійсно те місце, де хочеться залишатися якнайдовше.

Працюю в компанії близько року. З того, що можу сказати на зараз — це однозначно найкраще місце роботи з усього мого досвіду.

Тут поєдналось усе: команда потужних спеціалістів, цікаві задачі, нові виклики. Можна сьогодні запропонувати будь-яку ідею і вже завтра команда працюватиме над її реалізацією. У Quarks відчув, як це, коли усе працює як один великий механізм на результат.

По найму було злагоджено та швидко — я знайшов вакансію Affiliate Manager та написав рекрутерці в лінкедин. Ми поспілкувались та мене запросили на співбесіду. По проходженню співбесіди, ввечері того ж дня мене покликали на фінальну співбесіду із представником C-level компанії. Ми відкрито поговорили про маркетинг, я розповів про свій досвід та амбіції. Через декілька днів після останньої співбесіди я отримав оффер 🔥

Однозначно рекомендую Quarks, як компанію, бо зараз відчуваю, що вношу свій вклад у розвиток компанії та це цінується.

Підтримали: Yulia KomarKatya Andrushko

Перечитавши коментарі про компанію зрозумів що ставлення до спеціалістів на етапі співбесід чи хантингу ± однакове.

Мав радість поспілкуватись з HR команди Анною.
Проходив співбесіду деякий час назав. Подавався на посаду ASO manager.
Пройшли знайомство. Відповів на питання та підійшов навіть по всім параметрам наскільки я зрозумів бо отримав пизитивну відповіть на 1 зізвоні.
Попросили декілька дні на відповідь адже керівник відділу перебуває у відпустці.
Чекаю тиждень та пишу в особисті щоб дізнатись про результати та як там взагалі просувається знайомство з моїм резюме бо домовлялися ж отримати відповідь за декілька дні.
Не отримав жодної відповіді на моє повідомлення досі.
Мало того, коли перейшов за посиланням яке мені скидувала HR то воно вже закрито було через 6 дні, хоча наче керівник повинен був бути в відпустці ще. Тому як могли закити так швидко вакансію виникають питання.

Люди, ви ж розумієте яке складаєте враження про українські компанії?
Добре коли отримуєш конструктивну відповідь та причини відмови, навіть коли топ спеціаліст вам не підійшо фінансово.
Але як вже раніше спілкуючись с рекрутерами генезіз так і тут в котре переконався що до кандидатів ставлятья зовсім необачно.
І це при тому що вам пишуть спеціальсти супер високого рівня які могли б принести вашій команді хороший профіт.
Думаю кожен може зробити свій висновок але мені здається що компанія та менеджери просто не зацікавлеі тут спілкуватись з дуже кваліфікованими спеціалістами.

Підтримали: Nina Avram

Вітаю, Ігоре!
Дякую, що зацікавились вакансією та надали нам фідбек стосовно комунікації під час процесу найму.
Насамперед, мені прикро, що у вас лишились негативні враження протягом етапу відбору. Я розумію ваше розчарування відсутністю чіткої комунікації та хочу запевнити, що це не є стандартною практикою для нашої компанії.
Що стосується закриття вакансії, ми дійсно закрили цю вакансію, адже кандидат якого ми найняли перебував на фінальному етапі процесу найму. Я розумію, що це могло справити негативне враження, і прошу вибачення за те, що не повідомила про рішення раніше.
Ситуація, яка склалась з вами — це неприємний кейс, який ми не хочемо повторювати. Звʼяжуся з вами додатково в особистих повідомленнях.

Проходила співбесіду у Quarks на позицію Compliance Specialist і хочу поділитися досвідом.
Вакансію мені запропонували напряму через Лінкедін і я подумала, що можна спробувати. Відповіла на безліч типових запитань від HR у повідомленнях, про цілі на майбутнє, очікування від роботи і т.д.
Потім було тестове, що складалося з трьох завдань, сумарне виконання якого зайняло у мене приблизно 5-6 годин. Мене здивувало, що тестове стосувалося основного продукту компанії — сайту знайомств Kismia, були напряму питання «оцініть враження взаємодії з застосунком», «що би ви змінили у застосунку», «проаналізуйте першу сторінку пошукової видачі гугл щодо відгуків Kismia» «як зробити першу сторінку наповнену лише позитивними відгуками?». Тестове, звичайно, не оплачується, хоча HR вирішив про це додатково не вказувати.
Тестове я виконала у строк і за його результами була запрошена на співбесіду. На співбесіді було зрозуміло наскільки керівникові відділу байдуже на кандидатів на цю позицію загалом, склалося враження, що моє резюме навіть не читали, більшу частину співбесіди відповідала я на ті самі питання, що і у спілкуванні з HR-ом. Приблизно на цьому етапі я зрозуміла, що це не моя компанія, але вирішила отримати остаточний відгук щодо своєї кандидатури.
Отримала відмову, пов’язану з «На жаль, ми не зможемо покрити ваші очікування та бажання». Не можу сказати, що була засумучена, але хочу поділитися наступним:
Всі (!!) мої ідеї, що стосувалися покращення першої сторінки пошукової видачі були використані, використані після того, як я отримала відмову.
Якщо Quarks вважає, що вони самі прийшли до всього цього, то вийшло дійсно дивно, як так, що через тиждень після того як мені відмовили, я почала помічати як одне за іншим впроваджується те, що я так детально описала у тестовому.
Я вважаю, що кожна робота має бути оплачена, а просто використовувати ідеї, викладені кандидатами — як мінімум непрофесіонально.
Якщо у вас є в думках спробувати себе на позицію у Quarks — не раджу, можете залишитися такими ж обдуреними як і я.

Привіт, Даріє!

Дякуємо за відгук, для нас це цінно, щоб розуміти, де є прогалини і над чим варто працювати.
Даріє, хочу прокоментувати щодо нашого процесу та етапів співбесіди. Рекрутер, яка з вами спілкувалась і справді дізнавалась максимально деталей про ваш попередній досвід. Під час співбесіди з менеджером такий процес також є нормальним, так як є бажання дізнатись якомога більше про вас, щоб зрозуміти чи наша позиція і ваш досвід співпадають.
Відповідь рекрутера, на нашу думку, була максимально вичерпною. Були вказані ваші сильні технічні скіли і те, що тестове виконане на хорошому рівні, тому ми і продовжили знайомство. Менеджер та рекрутер чесно виокремили напрямки, в яких у вас більше досвіду (зокрема KYC) і є розуміння, що саме з цим ви б хотіли продовжити працювати. Проаналізувавши все, ми бачимо, що в нашій команді не буде можливості розвиватись в цьому напрямку, про що вас було повідомлено у зворотньому зв’язку після співбесіди.
Також хочу прокоментувати щодо використання ваших ідей в продукті компанії. Ми ніколи не використовуємо ідеї з тестових завдань наших кандидатів в комерційних цілях. Це наша політика і ми її чітко дотримуємось. Напрямок SERM в нашій компанії зараз не в активній роботі, адже ми саме шукаємо відповідальну людину, щоб займатись ним. Пошукова видача не змінилась за цей час та видимий результат від кроків, що впливають на покращення видачі — це тижні та місяці, тому бачити результат за такий період неможливо. Також ідеї, запропоновані вами щодо репутації, є базовими в SERM напрямку та містяться в навчальних матеріалах загального доступу. Якщо потрібно надати деталі, звісно будемо раді.

Цінуємо ваш зворотній звʼязок і, як зазначали в нашому останньому повідомленні, тримаємо контакт на майбутнє. Бажаємо вам успіхів на вашому кар’єрному шляху.

Проходила співбесіду в Quarks на позицію Senior SMM і хоч співпраця у нас не склалася, бо ми маємо трохи різні бачення, хочу відмітити добре побудований процес рекрутингу.

Після спілкування сьорчером в телеграм, було технічне інтерв’ю та знайомство з наймаючим менеджером Мартою (PR), яка дуже приємна у спілкуванні, детально розказує про компанію та позицію та й взагалі одразу видно, що є чітке розуміння цілей та очікувань від майбутнього спеціаліста.
Наступним етапом було тестове, яке хоч і досить об’ємне, але добре та чітко сформоване й на нього дається достатнього часу на виконання. Лайк за адекватні дедлайни)
Фінальна співбесіда проходила офлайн в офісі з СЕО, яка також була досить приємною та без цих моментів, коли тебе намагаються затопити та применшити свою експертність, як спеціаліста (що, нажаль, не рідко зустрічається). Єдине що мене смутило, так це питання, чи могла б з розумінням поставитись до компаній, які продовжують працювати на ринку росії, бо інакше вони накриються — сподіваюсь це був просто чек на мою адекватність та позицію. Але краще не ставте такі питання, бо виникають підозри 😄

Загалом я швидко отримувала фідбек після кожного етапу та отримала цікавий досвід спілкування. 😉

Анастасіє, привіт 😉
Дякую за такий відвертий та розгорнутий відгук. Була рада познайомитись з тобою.
Спілкування в офісі відбувалось з СОО, Катериною, а не з СЕО, але думаю їй приємна така думка 😄

Стосовно питань про російський ринок — так, чек позиції. Але слушна думка, прибрали це питання. Сподіваюсь досвід спілкування з іншими компаніями буде не менш приємним і компанія серця знайдеться.

Працюю в Quarks вже 2,5 роки і розумію, кращого роботодавця я не зустрічав. У компанії є усі найважливіші елементи для плідної співпраці: молода й енергійна команда, круті можливості для росту, комфортні умови для роботи, багато «плюшок».

Особливо хочу відмітити команду. В Quarks не існує невирішуваних питань, а кожен член команди радий допомогти у їх вирішенні навіть якщо він далеко не експерт у цьому:) Приємно спостерігати за тим як кожна людина розриває тут як себе (кожна людина особлива, цікава, і перш за все знає що тут може бути собою), так і свій потенціал Часто колеги стають друзями. Є приємне відчуття що поєднують усіх нас не тільки робочі таски, а й спільні цінності, інтереси, хобі, і навіть почуття гумору.

Quarks — це круто, весело й драйвово:)

Quarks став місцем де ідеї стають реальністю, де цінують не тільки твою професійність, а й тебе, як людину.
Працюю в компанії більш як два роки, за цей час компанія показала наскільки сильно піклується про співробітників з моральної та професійної точки зору.
Швидкість прийняття рішень, підлаштування цілей та планів під зовнішні фактори — вражає. Quarks — це про розвиток, безпеку, підтримку.

Це перша IT-компанія на моєму професійному шляху. Для мене це найприємніший роботодавець із усіх, з якими я співпрацювала. Багато професійної свободи; регулярний двосторонній конструктивний фідбек; постійна інформованість про новини бізнесу, зміни, цілі. Нетоксичний колектив, що для мене є важливим. Не відчуваю тут «застою», знаходжусь в безперевному зростанні (як спеціаліст, як особистість). Всередині компанії почуваю себе в безпеці.

Працюю вже давно, та навіть не маю в планах покидати компанію Quarks. По-перше, хочу сказати те, що тут не шкодують уваги та ресурсів на працівників, дружня та домашня атмосфера підійде для будь-яких типів людей.
Подія в компанії, будь то чийсь день народження чи чиясь річниця не залишаються непоміченими <3.
Що до самої роботи. В моїй команді всі на рівних відносяться один до одного. Завжди допоможуть чи підкажуть. Усмішки співробітників не є фейковими як на вулицях європейських країн =) Часто проводяться якісь цікаві івенти... Хтоб що не говорив, але компанія не просто так стоїть в топі