17 жовтня 2025 22:36
HR запізнилась на перше інтерв’ю на 12 хв. Приєднавшись, нічого не пояснила і навіть не перепросила. Була не ввічливою. Натякала на те, що я прийшов до них заради бронювання. На запитання не відповідала. Пізніше комунікувала дуже погано.
Наступне інтерв’ю з CTO (яке, звісно ж, переносилось) було дуже поверхневим: не представився, нічого не запитав ані про мій досвід, ані про те, чим займаюсь, просто змусив писати код в редакторі без підсвітки. Про саму роботу не розказав майже нічого, хоча я прямо запитував.
Дуже негативне враження.
Дякуємо, що поділилися своїм відгуком, Олександре! Нам важливо чути думки кандидатів, адже саме вони допомагають нам ставати кращими.
У Quantum-Systems ми працюємо в динамічному середовищі, де зміни та швидкі рішення — частина щоденної роботи. Саме тому іноді виникає потреба коригувати розклад зустрічей. Кандидати, як і у вашому випадку, завжди отримують попереднє повідомлення про такі зміни, або вибачення за накладки, якщо вони по факту відбулись. Ми розуміємо, що це може створювати певні незручності, і постійно працюємо над тим, щоб зробити процес відбору більш зручним і прозорим.
Дякуємо, що звернули увагу на ці моменти — для нас це можливість удосконалюватися. Бажаємо вам успіхів і реалізації професійних цілей.
Іванко,
Я у захваті від того, що Ви проігнорували абсолютно кожен пункт мого відгуку.
Давайте я зроблю Вам перелік для зручності:
1. Запізнились на 12 хв
2. Не перепросили, просто удали, що все ОК
3. Зробили сексистський коментар у мій бік
4. Були не ввічливі
5. Ігнорували мої запитання, хоча самі попросили задавати їх
6. СТО (перепрошую, якщо не правильно згадав його посаду) навіть не привітався
7. СТО уникав усіх моїх запитань про роботу
8. СТО був трохи ввічливішим за Вас, але проявляв таку ж зневагу і поводився, ніби інтерв’ю — це односторонній процес, де він робить мені послугу
До речі, як би Ви не старались, усі знають, що з «корпоративного» сленгу фраза «ми працюємо в динамічному середовищі, де зміни та швидкі рішення — частина щоденної роботи» перекладається, як «у нас абсолютно провалені процеси й хаос в усьому».
2 коментарі
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.