Quantox

Подґоріца (Чорногорія), Київ, Бухарест (Румунія), Скоп'є (Північна Македонія), Франкфурт-на-Майні (Німеччина), Белград (Сербія), Banja Luka (Bosnia & Hercegovina)

Выглядит стабильной компанией, со стороны Quantox Ukraine не хватает равновесного менеджмента который выступал бы в роли медиатора для решения коммуникационных проблем с иностранными филиалами.

Вже майже 2 роки у Quantox і, я вважаю, що це — найкраща компанія, де мені доводилося працювати.
Мені тут дуже подобається — вибір проектів, команда, в котрій панує атмосфера дружби та підтримки, колеги, з якими приємно взаємодіяти щодня, без поправки на їх національність чи локацію.
Мені подобається те, що компаня працює на тебе більше, ніж ти — на компанію. Якщо у тебе чи у рідних хвороба або якісь інші негаразди. Та навіть якщо банально відчув, що «перегорів» — тебе вислухають, підтримають та намагатимуться допомогти.
Я вдячний за підтримку, розуміння та менторство. Я вдячний, що наші проект-менеджери та керівники відносяться до рядових працівників, як до рівних. Тут не має снобства чи неповаги в стилі «я начальник — ти дурак».
Це справді крута компанія, можете пересвідчитись самі. :)

Делюсь отзывом о компании спустя 1.5 года работы, без воды и политики, конечно перечисляя сплошные плюсы, т.к явных минусов в работе на Quantox я не заметил, да и они по большей части относительны вашего опыта:

1) Действительно хорошее место для удаленной работы, я в Офисе был 2 раза на тимбилдингах, действительно никаких проблем с этим нет.

2) ЗП всегда в срок, ровно та сумма о которой договорились, фоп ведет бухгалтер, пересмотр зарплаты происходит в срок, без проблем подтягивают ЗП к рынку и реально держатся за сотрудников, это наверное первая из моих 7‑ми компаний в которых я работал, уходить по финансовым вопросам из которой не хочется, а хочется наоборот — укреплять сотрудничество.

3) Все по-человечески и без лишних усложнений — любой вопрос решается в кратчайшие сроки и с позитивным исходом, будь то реквест дей-оффа, сик лив, или остальные «житейские проблемы». Мой личный пример — компенсация курса у психолога за счет компании, в котором я нуждался, причем сеансы были в рабочее время. Определенно заслуга локальных HR.

4) Сама работа очень зависит от проекта, на который новичок попадает, по этому про стек технологий, темп работы и коллектив для новичков мне рассказать нечего, но конкретно в моем случае — темп умеренный, коллектив теплый, проект с мировым уровнем, технологии выбираем сами — идеал.

5) Хорошие перспективы для талантливых и инициативных людей — лично мне удалось занять позицию тимлида до истечения испытательного срока, т.к. собирали новую команду.

На даний момент, в компанії я працюю трішки більше двох років.
Протягом цього часу, можу впевнено сказати, що компанія пережила достатньо складний час. А саме — початок пандемії. І саме на цей час припав кінець мого випробувального періоду. Компанія достатньо впевнено пережила цей період, що говорить про доволі хороші якості вцілому.

Почати, певне, варто з процесу найму.

Зі мною сконтактувалась пані Наталія з агенства та запропонувала релокейт до Києва на позицію РНР розробника.
Спілкування до співбесіди, опісля, та по випробувальному терміні було неймовірним. Рівень професіоналізму був достатньо високий, що мені не могло не сподобатись.

По домовленій даті відбулась технічна співбесіда з СТО і через два дні я отримав зворотній зв’язок та job offer від компанії, що не могло не тішити.

Onboarding та організаційні процеси минули доволі гладко. Про все можна домовитись та обговорити при потребі через HR. Та й можна вирішити практично будь-які питання, якщо на те й вже пішло.

Час від часу бувають корпоративи в Києві, так як філіал компанії заснований там.
Щодо перегляду ЗП — вона відбувається раз в рік.

Щодо кар’єрного зросту — є куди рости, якщо є бажання вцілому.
Якщо є бажання вчити колег по «молодшому цеху» та ділитись експертизю вцілому — то це питання можна вирішити також через HR. Таким чином вийти у Team Lead’и або ж у Tech Lead’и.

Компанія хороша і варто розглядати як потенційне місце праці, не на один рік, професійного та особистісного розвитку.

Підтримали: Денис Курасов

Компания отличная, зп вовремя, коллеги супер. Рекомендую