Qream Design Agency

Бути частиною Qream — це унікальний досвід, це в першу чергу взаємини. В основі комунікації агенції — взаємоповага і ввічливість. І це не про формальності, а про комфорт і самовираження.
Якщо ваш мозок штормить від нескінченого потоку ідей, в Qream створять можливості для їх реалізації, підтримають і допоможуть на всіх етапах.
Також приваблює підхід самоорганізації, гнучкості в тайм-менеджменті, що як на мене дуже ефективно.
Захоплююсь колективом Qream — це професіонали, які мотивують своїм прикладом, підтримують і створюють особливий вайб.

Підтримали: Oksana Kulakova

Проходила співбесіду на креативного копіка в Qream і була дуже приємно вражена процесом. Тестове креативне, та зайняло в мене менше години (це ДУЖЕ великий плюс, повірте😂), далі рекрутерка Оксана швиденько зі мною зідзвонилася, коротко і фаново розповіла про компанію та тіму. Після цього говорила з креативним стратегом Андрієм, зійшлися на тому що обоє любимо питання «шоб шо?»)) З певних причин я прийняла офер від іншої компанії, та все ж не полишаю надії що у майбутньому наші шляхи з крімом та Чубіком перетнуться. Рекомендую всім і кожному 🩶

Підтримали: Oksana Kulakova

Вже з перших днів спілкування з Qream, я відчув особливий дух цієї компанії. Це не просто команда професіоналів, а справжня родина, де кожен член внесок величезний вклад в спільний успіх. Я завжди цінував місця, де люди діляться своєю пристрастю, креативністю та відданістю роботі. І хоча ми поки що не співпрацюємо, мене вже захоплює ваша культура, ваша відданість діджитал-світу та ваша незламна віра в постійне вдосконалення. Я впевнений, що Qream — це місце, де магія стає реальністю, і я з нетерпінням чекаю можливості стати частиною цього чарівного світу

Підтримали: Oksana Kulakova

Люблю і закохуюсь з кожним днем в нашу сімю. Кожен з крімовець — той унікальний вогник що наповнює багаття пристрасті до роботи і тяги до постійного вдосконалення себе та діджитал світу. Нам класно на вихідних разом піти в бар, поїхати в гори, ходити на тусовки та й, авжеж, працювати. Зараз знаходжусь не в Києві але все чекаю з теплом той день коли буду вдома і зможу відновити щоденні смолл токи з друзями

Ми розробляємо дизайн на основі так званого трикутника азів = пропрацьовуємо функціональність, відбудовуємо сенси juicy формою та не забуваємо про емоціональність юзера.

Наша місія — давати приклад іншим агенціям. І з кожним проектом ми це доводимо і перевершуємо.

Підтримали: Dmytro Tamliani

Якби мені сказали, що робота може приносити стільки задоволення та друзів, я б не повірила. Qream — моя перша фул-тайм робота, де я вже два роки. Я прийшла у компанію на посаду SMM-менеджера, з часом стала проджектом, а зараз займаю посаду Lead PMа. У якій іншій компаніїї ви таке бачили? У Крім сприяють постійному розвитку, підтримують будь-яке бажання та заохочуть усі нереальні (для когось) ідеї. Постійна колоборація між дизайнерами та всією командою створює неймовірну синергію, де колеги перетворюються на друзів. Обожнюю кожну частинку Кріма, бо кращих людей не знайти ніде :)

Підтримали: Karina Litty

Айтішників такий відгук може розсмішити, але це дійсно те, що я відчуваю, працюючи в Qream — після майже семи років фронтенд-кар’єри і місяця роботи тут в мене знову загорілися очі! За неповний рік я зробив проєктів і прокачав скілів більше, ніж за три роки на попередньому місці. Зазвичай айтішники не вірять в обіцянки ейчарів про «дружній колектив» і «творчу атмосферу» — в Qream мені нічого такого не обіцяли, аж раптом виявилось, що дружній колектив і творча атмосфера тут просто існують. Втім, є й недоліки — печиво доведеться приносити з собою

Підтримали: Karina Litty

Для мене Qream — це не просто робота, а окрема екосистема, в якому є свобода креативу, талановиті професіонали, які надихають та мотивують, та атмосфера інклюзивності. Майже за рік я прокачала скілли, які в мене були, та отримали ті, про які навіть не думала. Дуже вдячна бути частиною такої крутої команди!

Підтримали: Karina Litty

Я у Qream не довго, але за цей час встигла відкрити для себе багато напрямків, де можу розвиватись і агенція мені у цьому дуже допомагає! (постійні воркшопи та фідбеки)

Кожен досвід роботи над проектами унікальний: ідеально, щоб прокачуватись у скілах. Значна перевага компанії — дружня атмосфера та багато професіоналів у своїй справі, з якими не лише комфортно працювати, а й класно відпочивати!)

Підтримали: Karina Litty

Я прийшов в компанію через місяць після її створення і скажу відверто — це дуже круто! Починав сейлзом, але розумів, що хочу брати участь в її вдосконаленні, тому потім перебрав на себе обов’язки Business Development менеджера, акаунт/проджект менеджера і зрештою фінансиста.
За наполегливість та внесок в життя компанії я досяг статусу партнера, що надихнуло мене працювати з подвійними зусиллями.
Компанія дає дуже багато можливостей — різнопланові проекти, відкритість до фідбеку, відсутність ієрархії притаманної галерам ІТ. Головне хотіти і не боятись брати на себе відповідальність.
Колектив — найкращий. Всі максимально відкриті, креативні, щирі та дружні:) Ми тусуємось разом, працюємо разом, переживаємо і радіємо разом.
Компанія ніколи не зупиняється, її цінності надихають, а цілі дають поштовх до професійного росту.
Якщо ви хочете знайти компанію, де цінують особистостей — вам сюди:)

Підтримали: Karina Litty

Працюю у Qream майже рік — повністю задоволена цією компанією! Купа різноманітних проектів, можливостей та напрямків для професійного зростання) Дружня атмосфера, тебе завжди підтримують, якщо виникають якісь труднощі в роботі або у житті. Qream — це справжня команда! Так що якщо ви хочете робити дійсно круті, естетичні та важливі проекти та ще й з новими друзями — вєлкам) Рекомендую

Підтримали: Sofiia LevKarina Litty

Qream — це крута атмосфера, нові друзі, персональний ріст та мега кльові проекти. Це компанія яка постійно розвивається і несе тебе по цій течії, це талановиті люди з якими хочеться проводити час не лише на роботі. Тут я відчуваю що працюю не на когось, а з кимось.

Працючи в компанії більше, ніж 2 роки хочеться тільки дякувати за дружелюбну та вайбову команду, з якою можна генерувати іноваторські ідеї та до якої завжди можна звернутися з будь-яким питанням і бути впевненим, що тобі допоможуть. Цікаві та підібрані відповідно до побажань дизайнера проекти спонукають розвиватися професійно.

Підтримали: Karina LittyAleksandra Vasina

Працюю в компанії вже майже рік. З самого інтервью з СЕО я зрозуміла що це моя компанія! Дуже подобається те, що всі співробітники на рівних, всі пропонують свої їдеї й мають всі ресурси для їх втілення, і думка кожного важлива.
Наступний день ніколи не схожий на попередній, починаючи з ранкових воркшопів та групових брейнштормів, закінчуючи крутими воркейшинами в Карпатах та Єгипті. Атмосфера в офісі дуже кайфова, Qream — це сидіти з друзями і робити круті проєкти разом.

PS. офіс дуже pet friendly;)

Підтримали: Aleksandra Vasina

Сейчас нахожусь в активном поиске работы, поэтому общаюсь с большим количеством рекрутеров. Ни от одной компании я не получала таких быстрых и развёрнутых ответов как от Qream. Благодаря этому у меня осталось очень положительное впечатление о компании, так что даже захотелось оставить отзыв и поблагодарить Оксану за профессионализм :)

Хорошая компания с хорошими людьми:)) Я очень сильно прокачала свои хард и софт скилы, работая здесь, потому что в Qream каждый человек является профессионалом своего дела и у любого можно чему то научится для себя. Также могу отметить грамотное и открытое руководство, здесь нет многоуровневой структуры — в любой момент можно поговорить с CEO и тебя услышат, есть пространство для инициатив & карьерного роста. Отмечу так же подход к делу PMов и Salesов, это те ребята с которыми максимально комфортно работать. Проекты разнообразные и интересные, не заскучаешь. А еще большим плюсом для меня было постоянное обучение: различные лекции от Aтр директора, Head of Design и других, воркшопы внутри команды, оплаченные лекции от ведущих дизайн школ и тд..
В общем о Qream остались только хорошие впечатления и надеюсь, компания и дальше будет развиваться в том же направлении!