QATestLab

Київ, Чернігів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Полтава, Рівне, Суми, Ужгород, Хмельницький, Черкаси

26 січня 2022 22:31

Kristina Synychko, Training Center Specialist

Щаслива, що працюю в команді Тренінгового центру компанії QATestlab. Перейшла із зовсім іншої сфери і легко влилась в дружній колектив. З першого дня мене у всьому консультував призначений на мене куратор,який в невдовзі став моїм другом, як і кожен спеціаліст ТЦ. Мушу підкреслити,що будучи «по той бік лекцій» і досі отримую глибокі знання у сфері QA з кожною группою. Не дивлячись на те, що я нічого не чула раніше про тестування, моя команда допомагала мені розібратись з кожним проблемними моментом і це дуже приємно, адже твої помилки не просто не засуджуються, а ще запобігаються. Дуже дякую за це своєму куратору та тімліду ТЦ ♥.
Також пощастило з командою у офісі: дуже дружня та весела компанія,яка завжди знайде чим себе розважити. А офіс менеджер завжди потурбується, щоб в нас були фрукти та смаколики на кухні.
Приємним бонусом відразу по приходу в компанію було відшкодування за обід — компанія точно потурбується про вас, якщо у вас є показання від лікаря, що є чудовою перевагою. Хорошою є програма лояльності, особливо у випадку з ковідом, і розглядає, на мою думку, більш специфічні кейси, які стаються у нашому житті, про це, якщо колись потрапите в ужгородський офіс, то вам розповість чудовий HR — Настя, до якої можна звернутись щодо будь якого питання.
Мушу сказати, що мені дуже пощастило і я рада бути частинкою компанії!