QATestLab

Київ, Чернігів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Полтава, Рівне, Суми, Ужгород, Хмельницький, Черкаси

2 жовтня 2021 23:55

Ivan Lipskyi, Senior Java/C# QA Automation Engineer

Немного правды об этой конторе. Компания имеет просто убогие офисы. Обшарпанные дешевые столы, шатающиеся стулья, слабые компьютеры. Ни о каком комфорте тут не может быть и речи. Даже кондиционеры не везде есть.
Будьте готовы к тому, что вам придется подписать контракт на 2 года о том, что вы не сможете сменить место работы, а в случае ухода будете платить солидную компенсацию, которая является абсолютно незаконной.
Менеджеринг проектов просто на низшем уровне. Здесь заставят и на двух проектах одновременно работать за ту же зарплату, и будут перлы в самом управлении проектом, из-за которых вы будете неплохо так нервничать.
За каждым вашим действием будут следить, так как в компании много различных трекалок. В общем, здесь вас ждет ТОТАЛЬНЫЙ контроль.
Отработав 1.5 — 2 года, почти все люди уходят с этой компании. 90% людей не отрабатывают в компании более 2-2.5 лет.
Я говорю вам правду, и пусть она режет вам глаза. Измените подход к людям, зарплатам, полномочиям руководства, проектам, условиям работы, и тогда вы станете нормальной компанией. А сейчас вы просто кузница кадров, где люди получают опыт и поскорее уходят в нормальные места.

Доброго дня, Іване!

Ми не змогли пройти повз ваш відгук та дуже вдячні вам за фідбек. У відповідь на нього можемо запевнити Вас, що зробимо все для того, аби надалі таких ситуацій більше не траплялося.

Так, іноді працівники, яких ми навчаємо та розвиваємо, йдуть далі. Як правило, вони залишають компанію із вдячністю, позитивними відгуками та унікальним досвідом, який допомагає їм побудувати блискучу кар’єру в IT надалі. Сама тому ваш негативний досвід нас дуже засмутив. І ми готові відкрито розмовляти, а головне — прислуховуватись до зауважень для того, щоби стати краще. Адже саме це і є ознакою здорового розвитку.

У нас не завжди ідеально, але ми повністю дбаємо про своїх людей:

— ми переїхали в новий офіс, у якому умови перебування стали значно кращими;
— ми залучили професійного керівника PMO та вдосконалюємо підходи до управління проєктами в компанії;
— ми встановили кондиціонери там, де вентиляція приміщень була недостатньою;
— ми переглянули бюджети на меблі, щоб співробітникам і відвідувачам було комфортніше та зручніше перебувати у нашому офісі;
— ми постійно збільшуємо бюджет на харчування та підтримуємо ініціативи колективу з приводу цього;
— ми матеріально допомагаємо співробітникам у складні життєві моменти, дбаємо про стан їх здоров’я та постійно покращуємо умови програми лояльності;

І ці покращення постійно отримують фідбек від наших працівників. Тож, відкрито сказати про те, що тобі не комфортно, у тебе є проблеми, зауваження або тобі щось потрібно — це ОК в QATestlab.