QATestLab

Киев, Чернигов, Сумы, Запорожье, Черкассы, Ровно, Хмельницкий, Полтава, Ужгород, Кривой Рог

Пропрацював майже пів року в Ужгородському офісі на Game. Починав карєру QA з нуля. Так як це моя перша робота то було спочатку трохи важко і страшно, але через кілька днів адаптувався і ходив в офіс як до себе додому. Колектив дружній, доставка їжі прямо в офіс, уроки англійської (їжа і уроки англійської безкоштовні), коли виникали якісь питання, майже зразу отримував відповідь.
На рахунок самої роботи: В перші дні стажування мене ознайомили з загальною інформацією на рахунок роботи, випробувального терміну, оформлення відпускних і тд. Далі мене ознайомили з прогами які мені надалі дуже пригодились в роботі, а після ознайомлення я потрапив на свій перший проект. Зразу скажу, спочатку було важко, але потім втягуєшся і тестування приносить задоволення. Проектів є «тьма тьмуща»). І майже для кожного потрібен свій підхід. Під час стажування я потрапляв на проекти до тім лідів, які допомагали якщо виникають якісь питання, але коли стажування закінчується то можуть дати проект де в якості ліда можна самому побути. Також під час роботи потрібно проходити атестації, які допомагають розширити свої знання. Підсказка: матеріалу в атестаціях багато, тому краще підготовку не залишати на останній день. І якщо виникає якесь питання то зразу вирішувати, а не відкладувати.
І на кінець хочу сказати, що старанність в цій компнії дуже ціниться, так що лінитися не варіант)

Работаю в компании уже год на позиции Marketing Operations Manager. Не могу говорить за все отделы, но скажу за работу в своем. Все процессы налажены, финансирование всех маркетинг активностей на высоком уровне, что не может не радовать. Чувствуешь постоянное развитие от новых поступающих задач и проектов. Руководство с пониманием и готовностью относится к твоим нуждам как сотрудника, идет на встречу как в рабочих, так и личных делах. Атмосфера в компании приятная и дружелюбная.

Поддержали: Liudmyla Bulanova-DuvalkoMarina Mekh

Друзі, коли можна буде реалізувати своє право на отримання послуг державною мовою? Іншими словами які ваші плани по запуску україномовної версі сайту training.qatestlab.com

Анатолію, доброго дня!
Дякуємо за ваше питання. Наразі ми працюємо над запуском української локалізації на сайті Тренінгового центру QATestLab. Запланований строк завершення задачі — кінець лютого.
Повідомляємо також, що лекції, а також матеріали в презентаціях і особистому кабінеті слухача подано тільки українською мовою
Будемо раді бачити вас серед слухачів нашого Тренінгового Центру.

Інтерв’ю проводять нормально, хоча й досить довго як для кваліфікаційної розмови. Але, нажаль, потім, фідбеку не дочекаєшся)) Тому навіть, якщо на перший погляд і вписуєшся під конкретну вакансію — відмовляють без будь-якого роз’яснення причин.

Добрий день, Катерина)
Дякую за ваш відгук. Завдяки відгукам від кандидатів наша робота покращується.
Основний фідбек по результату співбесіди я відправила вам в узгоджений період, а більш детальний — відправила в Skype.
Гарного дня.

Работаю в компании уже 4 года. За это время увидел компанию с разных должностей. Благодарен компании за возможность развития и поиска себя в сфере ИТ. В этой компании я нашёл не только крутых коллег, но и крутых друзей. Для меня работа перестала быть чем-то раздражительным и пугающим, я рад что оказался и начал свою карьеру именно в этой компании.

Працюючи в компанії 4 роки можу сказати, що у кожного з нас є реальна, а не «декларована» можливість професійного та кар’єрного зростання. Звичайно це потребує часу і зусиль, але все це цілком реально. Безумовною перевагою роботи саме в QAtestlab це можливість роботи на різних проектах, освоюючи і застосовуючи нові навчилки, тулзи та ін. актуальне програмне та апаратне забезпечення. Таким чином, немає притаманного продуктовим компанія вигоранням після роботи рік і більше на одному і тому ж проекті та виконання одних і тих самих дій/перевірок. Як показує практика наш тестувальник із досвідом роботи 1+ рік буває на 10-20 різних проектах і володіє практично усім інструментарієм в тестуванні і встигає попрацювати у всіх поширених тестових середовищах. Ще один вагомий аргумент по якості роботи в QAtestlab — це менторство, допомога один одному та наставництво це ключова цінність і вона грає важливу роль у професійному розвитку тестувальників.

Поддержали: Nazar VoytyukMarina Mekh

Работаю в компании уже который год, если быть точной, то 5-ый пошёл=) Начинала карьеру в рекрутинге с «0», p.s.:спасибо за шанс, ведь не каждая компания готова поверить в тебя, когда ты — студент после университета) За эти годы я познакомилась с невероятно открытыми и уникальными людьми, которые по-настоящему профессиональны в своём деле, нашли своё призвание и по сей день «горят» тем, чем занимаются. Рада быть частью такого коллектива и прилагать усилия для его пополнения=) Компания даёт возможность не стоять на месте. В моем случае речь идёт о росте с Junior рекрутера до Head of recruiting, от работы в Кривом Роге и Полтаве до Киева. И, как говорится: "to be continued..."=)

Проработала в компании 2,5 года как тестировщик и QA Lead. Что могу сказать, большая возможность для развития, отличный пинок для старта. Общалась с многими тестировщиками — частая проблема в современных It компания — это рутинная работа без развития. В данной компании развитие стоит на первом месте.
А теперь о плохом — работать было сложно (да и где без этого), очень много нового, нужно быстро привыкать и адаптироваться, часто подгорало, НО именно во время пожаров мы и учимся правильно реагировать на ситуации.
У меня была отличная поддержка со стороны моих ПМ, за что я им очень благодарна! Без поддержки было бы гараздо сложнее.

Самое лучшее на текущий момент место работы по сравнению с предыдущими. Отличное руководство, коллеги, возможность карьерного роста... способствуют тому, что работа приносит только удовольствие. Вклад каждого сотрудника в развитие компании по другому можно назвать кладом в развитие нашей профессиональной семьи :)