QATestLab

Київ, Чернігів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Полтава, Рівне, Суми, Ужгород, Хмельницький, Черкаси

Работаю в компании почти 2 года и хочу поделится своим фидбеком о работе.
Пришла на позицию HRM и со временем стала также руководителем Запорожского офиса. Благодарна компании за возможность роста — карьерного и профессионального.
За время работы обрела новые скиллы и знания благодаря воркшопам, ежедневным митингам с командой, интересным проектам и индивидуальному плану развития. Сейчас выросла до позиции HR Operation Manager.

Основная ценность компании — люди. И это прослеживается с первого дня адаптации в компании и первого полученного Welcome Box. Неоднократно получала финансовую и моральную поддержку в сложных семейных ситуациях. Даже во время военных действий, когда я оказалась на оккупированной территории, компания нашла и предоставила трансфер (хотя это было почти нереально), помощь в поиске жилья и материальную помощь.

Отдельно хочу сказать спасибо за поддержку, профессионализм и хорошие отношения с коллегами по офису, департамента, руководителями и всеми коллегами, с которыми мне удалось поработать. На все праздники были тематические вечеринки, фуршеты, презенты и настольные игры.

О условиях труда: гибкий график, просторный офис с игровой зоной, корпоративные обеды, уроки английского, системные пересмотры и другие программы лояльности, которые я пока не встречала в других компаниях.

Рада работать в QATestLab! Могу оставить только хороший фидбэк о совместной работе.

Щаслива, що працюю в команді Тренінгового центру компанії QATestlab. Перейшла із зовсім іншої сфери і легко влилась в дружній колектив. З першого дня мене у всьому консультував призначений на мене куратор,який в невдовзі став моїм другом, як і кожен спеціаліст ТЦ. Мушу підкреслити,що будучи «по той бік лекцій» і досі отримую глибокі знання у сфері QA з кожною группою. Не дивлячись на те, що я нічого не чула раніше про тестування, моя команда допомагала мені розібратись з кожним проблемними моментом і це дуже приємно, адже твої помилки не просто не засуджуються, а ще запобігаються. Дуже дякую за це своєму куратору та тімліду ТЦ ♥.
Також пощастило з командою у офісі: дуже дружня та весела компанія,яка завжди знайде чим себе розважити. А офіс менеджер завжди потурбується, щоб в нас були фрукти та смаколики на кухні.
Приємним бонусом відразу по приходу в компанію було відшкодування за обід — компанія точно потурбується про вас, якщо у вас є показання від лікаря, що є чудовою перевагою. Хорошою є програма лояльності, особливо у випадку з ковідом, і розглядає, на мою думку, більш специфічні кейси, які стаються у нашому житті, про це, якщо колись потрапите в ужгородський офіс, то вам розповість чудовий HR — Настя, до якої можна звернутись щодо будь якого питання.
Мушу сказати, що мені дуже пощастило і я рада бути частинкою компанії!

Работаю почти год в компании, пришел без опыта работы. Не жалею, что решил работать именно здесь. Многие жалуются на низкую заработную плату, я понимаю что здесь «всех денег» не заработаешь. Но QAtestlab, принял меня без опыта работы за что я очень благодарен. Благодаря компании у меня есть возможность развиваться, работать на проектах, знакомиться с новыми людьми в сфере ИТ. Именно здесь мне протянули руку и дали возможность попасть в эту сферу, в отличие от компаний где всем нужно людей ТОЛЬКО с опытом работы. В Ужгородском офисе у меня отличные коллеги, не плохие условия работы. Я не могу сказать что наша компания лучше в мире, но точно что не хуже многих других.

продовження...)))
2. Працевлаштування: після проходження курсів, через декілька днів я отримав пропозицію від компанії з приводу працевлаштування. Протягом всіх етапів, я був чітко проінформований і розумів наміри компанії, свій майбутній розвиток, що звісно допомогло мені в прийняті рішення, томущо для мене на тому етапі всі деталі були важливі так як це була абсолютно нова сфера для мене. За що я окремо вдячний Олені Матяшевській (рекрутер) за її підхід до роботи, відкритість та допомогу. Слід відмітити також співбесіди: в мене їх було три включаючи співбесіду з рекрутером. Окремо дякую за професіоналізм та відношення під час проходження співбесід.
3. Робота: після завершення курсів, успішного проходження співбесід і мого працевлаштування пройшло приблизно півтора місяці. Я не вірив в те що зможу так швидко працевлаштуватися, і при цьому не витративши абсолютно ніяких коштів. З першого робочого дня я отримав куратора, який супроводжував мене протягов півроку, допомогав у вирішенні всіх питань. За що я окремо дякую Андрію Грінкевичу та Марині Яковенко та компанії за організацію адаптації нових співробітників. Фактично в перший місяць роботи, я був задіяний в роботі на постійному проекті, працюючи на якому я формувався як спеціаліст. Я дуже радий і вдячний за це своєму ПОМові Антону Єфименку.
В мене ще дуже багато позитивних вражень про компанію і звісно просто НЕЙМОВІРНІ вращення і подяка Полтавському офісу та колегам. Це чудова команда професіоналів та друзів, які роблять чудову атмосферу. З першого дня, я відчував підтримку, гарне відношення, взаєморозуміння. Окрема подяка за це керівнику офісу: Олені Матяшевській та Юрію Багно, HR-менеджеру: Наталії Покотило, офіс-менеджеру: Даші Реві і кожному особисто з ким я мав змогу працювати.
Бажаю компанії та співробітникаю успіхів, розвитку, крутих проектів та нових звершень)

Я безмежно вдячний компанії за досвід, відносини, колектив, підтримку, розвиток. Хочу трохи більше поділитися своїми враженнями стосовно всіх етапів:
1. Курси: все розпочалося з того, що я шукав курси, яких ви знаєте безліч зараз на ринку. Так як я на той момент, ще не був остаточно впевненний, в якому саме напрямку рухатися, в мене були певні сумніви з приводу того, чи слід витрачати кошти на навчання. Якось випадково я натрапив на безкоштовні курси від QATestLab, що мене дуже здивувало (були певні стереотипи щодо «безкоштовні»). Але я вирішив спробувати, і пройшов місяць навчань. Можу сказати із повною впевненість, що мої стереотипи були зруйновані...Я отримав всі необхідні знання, і можливість працевлаштуватися.

Задоволений, що одного разу отримав офер від QATestLab:)

Не маючи великого досвіду роботи, компанія дає можливість розвитку в тому напрямку, що цікавий тобі, можна спробувати себе в Game, Mobile чи Web і зрозуміти що тобі по душі.
Серед колег багато тих, хто працює 3,4 і навіть 8 років в компанії, також великий саппорт від куратора, ПОМа що надихає тебе покоряти нові вершини. Також неможливо опустити момент лояльності, в будь якій ситуації тебе підтримають і доможуть.

Радий що я, є частиною QATestLab.

Немного правды об этой конторе. Компания имеет просто убогие офисы. Обшарпанные дешевые столы, шатающиеся стулья, слабые компьютеры. Ни о каком комфорте тут не может быть и речи. Даже кондиционеры не везде есть.
Будьте готовы к тому, что вам придется подписать контракт на 2 года о том, что вы не сможете сменить место работы, а в случае ухода будете платить солидную компенсацию, которая является абсолютно незаконной.
Менеджеринг проектов просто на низшем уровне. Здесь заставят и на двух проектах одновременно работать за ту же зарплату, и будут перлы в самом управлении проектом, из-за которых вы будете неплохо так нервничать.
За каждым вашим действием будут следить, так как в компании много различных трекалок. В общем, здесь вас ждет ТОТАЛЬНЫЙ контроль.
Отработав 1.5 — 2 года, почти все люди уходят с этой компании. 90% людей не отрабатывают в компании более 2-2.5 лет.
Я говорю вам правду, и пусть она режет вам глаза. Измените подход к людям, зарплатам, полномочиям руководства, проектам, условиям работы, и тогда вы станете нормальной компанией. А сейчас вы просто кузница кадров, где люди получают опыт и поскорее уходят в нормальные места.

Доброго дня, Іване!

Ми не змогли пройти повз ваш відгук та дуже вдячні вам за фідбек. У відповідь на нього можемо запевнити Вас, що зробимо все для того, аби надалі таких ситуацій більше не траплялося.

Так, іноді працівники, яких ми навчаємо та розвиваємо, йдуть далі. Як правило, вони залишають компанію із вдячністю, позитивними відгуками та унікальним досвідом, який допомагає їм побудувати блискучу кар’єру в IT надалі. Сама тому ваш негативний досвід нас дуже засмутив. І ми готові відкрито розмовляти, а головне — прислуховуватись до зауважень для того, щоби стати краще. Адже саме це і є ознакою здорового розвитку.

У нас не завжди ідеально, але ми повністю дбаємо про своїх людей:

— ми переїхали в новий офіс, у якому умови перебування стали значно кращими;
— ми залучили професійного керівника PMO та вдосконалюємо підходи до управління проєктами в компанії;
— ми встановили кондиціонери там, де вентиляція приміщень була недостатньою;
— ми переглянули бюджети на меблі, щоб співробітникам і відвідувачам було комфортніше та зручніше перебувати у нашому офісі;
— ми постійно збільшуємо бюджет на харчування та підтримуємо ініціативи колективу з приводу цього;
— ми матеріально допомагаємо співробітникам у складні життєві моменти, дбаємо про стан їх здоров’я та постійно покращуємо умови програми лояльності;

І ці покращення постійно отримують фідбек від наших працівників. Тож, відкрито сказати про те, що тобі не комфортно, у тебе є проблеми, зауваження або тобі щось потрібно — це ОК в QATestlab.

Радію, що маю можливість працювати в QATestLab.
Працюю в Sales відділі трошки більше пів року. На початку роботи мені допомагав куратор, який кординував роботу, пояснював всі робочі моменти і став ліпшим другом в компанії)

За цей час я відчуваю, як виросла в професійному плані, адже постійно навчаюсь за допомогою воркшопів (на яких досвідчені колеги діляться досвідом), а також самостійно слідуючи своєму чіткому плану розвитку.
В компанії всі колеги готові прийти на допомогу, через це завжди відчуваю себе впевнено. Отримую регулярний фідбек від куратора та керівника віддідлу і це допомагає побачити свої слабкі місця. Помилки не засуджуються, а аналізуються і виправляються. Мене тут розуміють.

Класні умови праці: офіційне працевлаштування, гнучкий графік роботи,корпоративні обіди, класні тематичні вечори в компанії офісних колег. Дуже ціную уроки англійскої мови, щоб постійно підвмищувати свою розмвну мову.

Загалом, йти на роботу і отримувати від неї задоволення- це про мене в QATestLab. Я знаю, що тут зможу вирости професійно і щаслива від цього.

Вдячна компанії за надання можливості розпочати свою кар’єру в ІТ напрямку,
реалізувати свій потенціал та здобути цінний досвід.
Колектив та команда дружня, готові прийти на допомогу, на старті завжди є куратор, не важливо на позицію якого рівня ти прийдеш. Постійні знайомства з новими людьми в різних куточках України.
Лояльні керівники, які вміють слухати, допомагати та мотивувати.
Тут я змогла розвинути себе в різних напрямках, як професійно так і отримати кар’єрний ріст, та нові виклики.
Рада була бути частиною цього колективу, тільки хороші фідбеки та приємні емоції.

Пропрацював майже пів року в Ужгородському офісі на Game. Починав карєру QA з нуля. Так як це моя перша робота то було спочатку трохи важко і страшно, але через кілька днів адаптувався і ходив в офіс як до себе додому. Колектив дружній, доставка їжі прямо в офіс, уроки англійської (їжа і уроки англійської безкоштовні), коли виникали якісь питання, майже зразу отримував відповідь.
На рахунок самої роботи: В перші дні стажування мене ознайомили з загальною інформацією на рахунок роботи, випробувального терміну, оформлення відпускних і тд. Далі мене ознайомили з прогами які мені надалі дуже пригодились в роботі, а після ознайомлення я потрапив на свій перший проект. Зразу скажу, спочатку було важко, але потім втягуєшся і тестування приносить задоволення. Проектів є «тьма тьмуща»). І майже для кожного потрібен свій підхід. Під час стажування я потрапляв на проекти до тім лідів, які допомагали якщо виникають якісь питання, але коли стажування закінчується то можуть дати проект де в якості ліда можна самому побути. Також під час роботи потрібно проходити атестації, які допомагають розширити свої знання. Підсказка: матеріалу в атестаціях багато, тому краще підготовку не залишати на останній день. І якщо виникає якесь питання то зразу вирішувати, а не відкладувати.
І на кінець хочу сказати, що старанність в цій компнії дуже ціниться, так що лінитися не варіант)

Юра, твій юніт, твоя команда в офісі, дуже раді, що ти був з нами! Дякуємо за твій гумор та щиру посмішку! :)

Работаю в компании уже год на позиции Marketing Operations Manager. Не могу говорить за все отделы, но скажу за работу в своем. Все процессы налажены, финансирование всех маркетинг активностей на высоком уровне, что не может не радовать. Чувствуешь постоянное развитие от новых поступающих задач и проектов. Руководство с пониманием и готовностью относится к твоим нуждам как сотрудника, идет на встречу как в рабочих, так и личных делах. Атмосфера в компании приятная и дружелюбная.

Друзі, коли можна буде реалізувати своє право на отримання послуг державною мовою? Іншими словами які ваші плани по запуску україномовної версі сайту training.qatestlab.com

Анатолію, доброго дня!
Дякуємо за ваше питання. Наразі ми працюємо над запуском української локалізації на сайті Тренінгового центру QATestLab. Запланований строк завершення задачі — кінець лютого.
Повідомляємо також, що лекції, а також матеріали в презентаціях і особистому кабінеті слухача подано тільки українською мовою
Будемо раді бачити вас серед слухачів нашого Тренінгового Центру.

Інтерв’ю проводять нормально, хоча й досить довго як для кваліфікаційної розмови. Але, нажаль, потім, фідбеку не дочекаєшся)) Тому навіть, якщо на перший погляд і вписуєшся під конкретну вакансію — відмовляють без будь-якого роз’яснення причин.

Добрий день, Катерина)
Дякую за ваш відгук. Завдяки відгукам від кандидатів наша робота покращується.
Основний фідбек по результату співбесіди я відправила вам в узгоджений період, а більш детальний — відправила в Skype.
Гарного дня.

Работаю в компании уже 4 года. За это время увидел компанию с разных должностей. Благодарен компании за возможность развития и поиска себя в сфере ИТ. В этой компании я нашёл не только крутых коллег, но и крутых друзей. Для меня работа перестала быть чем-то раздражительным и пугающим, я рад что оказался и начал свою карьеру именно в этой компании.

Працюючи в компанії 4 роки можу сказати, що у кожного з нас є реальна, а не «декларована» можливість професійного та кар’єрного зростання. Звичайно це потребує часу і зусиль, але все це цілком реально. Безумовною перевагою роботи саме в QAtestlab це можливість роботи на різних проектах, освоюючи і застосовуючи нові навчилки, тулзи та ін. актуальне програмне та апаратне забезпечення. Таким чином, немає притаманного продуктовим компанія вигоранням після роботи рік і більше на одному і тому ж проекті та виконання одних і тих самих дій/перевірок. Як показує практика наш тестувальник із досвідом роботи 1+ рік буває на 10-20 різних проектах і володіє практично усім інструментарієм в тестуванні і встигає попрацювати у всіх поширених тестових середовищах. Ще один вагомий аргумент по якості роботи в QAtestlab — це менторство, допомога один одному та наставництво це ключова цінність і вона грає важливу роль у професійному розвитку тестувальників.

Работаю в компании уже который год, если быть точной, то 5-ый пошёл=) Начинала карьеру в рекрутинге с «0», p.s.:спасибо за шанс, ведь не каждая компания готова поверить в тебя, когда ты — студент после университета) За эти годы я познакомилась с невероятно открытыми и уникальными людьми, которые по-настоящему профессиональны в своём деле, нашли своё призвание и по сей день «горят» тем, чем занимаются. Рада быть частью такого коллектива и прилагать усилия для его пополнения=) Компания даёт возможность не стоять на месте. В моем случае речь идёт о росте с Junior рекрутера до Head of recruiting, от работы в Кривом Роге и Полтаве до Киева. И, как говорится: "to be continued..."=)

Проработала в компании 2,5 года как тестировщик и QA Lead. Что могу сказать, большая возможность для развития, отличный пинок для старта. Общалась с многими тестировщиками — частая проблема в современных It компания — это рутинная работа без развития. В данной компании развитие стоит на первом месте.
А теперь о плохом — работать было сложно (да и где без этого), очень много нового, нужно быстро привыкать и адаптироваться, часто подгорало, НО именно во время пожаров мы и учимся правильно реагировать на ситуации.
У меня была отличная поддержка со стороны моих ПМ, за что я им очень благодарна! Без поддержки было бы гараздо сложнее.

Самое лучшее на текущий момент место работы по сравнению с предыдущими. Отличное руководство, коллеги, возможность карьерного роста... способствуют тому, что работа приносит только удовольствие. Вклад каждого сотрудника в развитие компании по другому можно назвать кладом в развитие нашей профессиональной семьи :)

Вакансії QATestLab