QA Madness

81...200 спеціалістів
Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Черкаси, Вільнюс (Литва)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працював у компанії в 2015-2016 роках, що можу відмітити на той час — так це крутий колектив в якому просто було приємно знаходитись та адекватність менеджменту, компанія значно зросла порівняно з 2015 роком.

Очень высокая ориентированость на сотрудников, много внимания со стороны компании. Отличные и гибкие условия для работы, замечательный коллектив, хороший уровень зп, атмосфера полной свободы, что сильно подкупает.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії QA Madness