QA Madness

Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Черкаси, Вільнюс (Литва)

2 відгуки

Працював у компанії в 2015-2016 роках, що можу відмітити на той час — так це крутий колектив в якому просто було приємно знаходитись та адекватність менеджменту, компанія значно зросла порівняно з 2015 роком.

Очень высокая ориентированость на сотрудников, много внимания со стороны компании. Отличные и гибкие условия для работы, замечательный коллектив, хороший уровень зп, атмосфера полной свободы, что сильно подкупает.

Вакансії QA Madness