QA Madness

Київ, Дніпро, Одеса, Черкаси, Варшава (Польща)

В QA Madness я розпочала свій шлях технічного рекрутера в травні 2021 року і рада, що в мене стався метч саме з цією компанією❤️
Умови, команда, поради та допомога — лише маленька частина «плюшок», що можна отримати тут )

Напевне, найпоказовішим можна вважати наступну ситуацію:
у той час, коли після вторгнення росії 24 лютого компанії різко почали звільняти людей, зупинили виплати заробітньої плати або пропонували релокейт працівникам за їхні кошти, особисто я потрапила прямо в протилежну ситуацію.

Я місяць перебувала з родиною на окупованій території, отримувала моральну підтримку щодня. Не могла працювати без інтернету та зв’язку. Колеги допомогали знайти волонтерів, щоб виїхати з-під обстрілів. Коли все ж вдалося і телефон спіймав мережу, побачила зарахування коштів за весь місяць, наче нічого не сталося.

Дуже розчулило таке ставлення до усіх працівників в такі тяжкі часи.
Розумію, що працюю в одній з кращих компаній🤗

Поліно, щиро дякуємо за твій відгук!
Ми раді, що ти з нами в QA Madness вже понад 1,5 року. Нам важливо, щоб кожен в компанії почувався складовою команди. Завжди можеш розраховувати на підтримку. Бажаємо тобі успіхів і надалі 🤗

Відгукнулася на вакансію бізнес-аналітика в цю компанію.
Хочу залишити відгук щодо проведення співбесіди та відмітити наступне:

1. Попередження про те, що це буде більше технічне інтерв’ю, ніж загальне, не було, тож сам процес комунікації був побудований дивно. Я могла дізнатися щось про компанію лише зі сторінок в інтернеті, тому, не знаючи більше нічого, очікувала, що рекрутери розкажуть трохи більше про діяльність компанії, домени, методології, з якими працює компанія і тд. Як наслідок, мені здалося, що співбесіда вийшла скомканою та непродуктивною. Із 30 хвилин на технічні питання і загальні витрачено біля 15 — ну таке собі. Після технічних питань рекрутери спитали, чи щось треба розповісти про компанію. Я таке бачу вперше.

2. Питання, які ставили рекутери щодо технічної частини, не розумію, яким чином відносяться до роботи бізнес-аналітика. Особливо зазначені у вашій відповіді. Архітектуру ООП повинен знати тех лід чи архітектор, чи розробник відповідно. Знати БА — це +, але не обов’язок. Щодо обов’язкової вимоги по А/В тестуванню я не знайшла, коли відгукувалася на вакансію. Відповідно лише частина питань дійсно стосувалася професійної частини бізнес-аналізу.

Щодо соціальних привілегій сказали, що:
— оплата сертифікацій для БА вирішується індивідуально;
— техніку дають, але, як я зрозуміла, треба домовлятися та підтверджувати необхідність;
— обов’язково треба мати ФОП у ПриватБанку.

Загалом, може для QA — це добре місце роботи, та БА тут нема чого робити з огляду на якість співбесіди, презентації компанії та актуальності питань.

Підтримали: Mariana Zabolotna

Ольго, вдячні вам за розгорнутий відгук.
Нам шкода, що враження від співбесіди сформувало подібний висновок про компанію в цілому. Зокрема, стосовно відкритої позиції бізнес-аналітика.
Раді, що в результаті ви змогли поспілкуватися з Head of Recruitment компанії — Анастасією. Обговорення ситуації позитивно вплинуло на її вирішення.

Очень высокая ориентированость на сотрудников, много внимания со стороны компании. Отличные и гибкие условия для работы, замечательный коллектив, хороший уровень зп, атмосфера полной свободы, что сильно подкупает.

Вакансії QA Madness