Курсы тестировщиков QALabs

3 лютого 2021 23:24

Violetta N, QA engineer в ROZETKA

Хочу порекомендувати ці курси як такі, що забезпечать вас всіми знаннями, які необхідні для здобуття першої роботи в якості мануального тестувальника. Я свою першу роботу знайшла через місяць, особливо не напружуючись. Завдячуючи викладацькій роботі Ігоря 24/7, всі студенти мають можливість отримати відповіді на питання (як це часто було в мене о 10-11й вечора: о боже чому не спрацьовує цей SQL запит, або верстка поїхала і т.д. і т.п.). Самі заняття дуже змістовні та потребують багато сил + домашка, тому на ці три місяці навчання краще не планувати відпусток чи затяжних вихідних, але це того варте, повірте. Спочатку буде дуже багато теорії, яку треба буде вчити та відповідати на кожному уроці, а наступна половина курсу — практика, що дуже цінно і допомагає зрозуміти процес тестування. Часто викладач буде задавати непрості питання про процеси тестування, питати ситуаційні штуки, що також допомагає стати більш пильним та уважним до деталей. Хочу особливо відмітити подачу SQL, html, css та unix консолі, а також Postman. Якщо ви вирішили стати на шлях QA — то це прекрасний його початок.

Підтримали:  Serhii Dziuba