Pwrteams

Київ, Львів, Краків (Польща), Софія (Болгарія), Таллінн (Естонія)

Компанія працює з руснявим TUI. Вони виправдовуються тим, що працюють з бельгійським інстансом, який платить податки в Бельгії. А от куди йдуть прибутки їх уже, мабуть не цікавить

Проходила інтерв’ю в даній компанії на посаду middle QA. Перше враження склалося хороше про рекрутера Світлану. Проте пройшло уже майже тиждень від нашого дзвінка і я не отримала жодного фідбеку, на мої повідомлення Світлана не відповідає, таке ставлення до кандидатів складає погане враження про фірму.

Підтримали: Nina AvramDmitry Polos

Світлана, звʼязалася зі мною і ми вирішили дане непорозуміння

Проходив інтервʼю в даній компанії.
Завжди перше враження про компанію складає рекрутер.
Зі мною працювала рекрутер Оксани Котиляк. ЇЇ профісійне, детальне інтервью і супровід впродовж усього процесу найму створили приємні враження про компанію.
Нажаль я не потрапив на роботу, але однозначно лишилось бажання попасти в цю компаню у майбутньому.

Дуже б хотіла потрапити до вас на роботу!

Підтримали: Olena BaliukLiubov Rudnieva

Проходив інтервʼю в даній компанії. Хотів би відзначити професійний підхід на всіх етапах інтервʼю. Особливо відзначу презентацію від рекрутера Катерини.Інтервʼю проведене на найвищому рівні. Після такого з’являється ще більше бажання працювати в компанії.

Great company, I spent 2 wonderful years at Skelia. Everything was organized perfectly, communication works well on each level. And absolutely unique atmosphere makes you feel like it’s your family :) Join Skelia, if you have an offer from them!

Компания — лучшее, что я видела по внутренним процессам. Все зоны ответственности распределены и известны, ничего не нужно искать, контролировать и напоминать. Разработчик может заниматься разработкой.
Плюс компания прекрасно себя проявила во время карантина, от помощи в организации домашнего офиса до компенсации такси и ПЦР-тестов.

Это компания про людей. Всем рекомендую. Очень хорошая атмосфера, менеджмент, киевский эйчар Оля. Спасибо за хорошее время вместе ♥️

Команда «Скелія» Київ відмінна.
Локація шикарна, а кава в офісі неперевершена.
Планую до них повернутися.

Зручний офіс в самому центрі Києва, непоганий компенсаційний пакет. Дружня атмосфера