15 січня 2021 14:44

Ihor Dotsenko, Full stack Web developer

Цікавий досвід співбесіди/тестування. Після колу з HR треба виконати поетапно 3 онлайн тестування. Діджиталізація на часі) Останнє — тестове завдання з написання таски з автотестами (їх 40+). Але є 2 трабли:
— не чітко прописані вимоги до виконання: що очікують побачити у коді і т.д. Хоча там є рекомендації щодо автозапуску проекта для різних стеків, але беруть то на якусь конкретну посаду і стек, і, мабуть, хочуть побачити саме його використання.
— автотести можна всі таки виконати і пофіксити свій код під всі кейси. Але потім виникне інша халепа. Ніхто не вказує про середовище у якому вони будуть виконувати ті автотести (ОС, версії мови і т.д.) і це теж «дивує» після того, як залив на github.
Якщо виправити такі дрібні недоліки, то це значно спростить порозуміння з даним етапом тестування.
Це був мій перший досвід такого роду діджитал тестувань. Можливо, він не всім буде цікавим.
Але все ж бажаю успіхів у покращенні процесів. В цілому, приємно вразили. Дякую!

Ігоре, щиро дякую за Ваш відгук! Ми цінуємо кожен коментар та вдосконалюємо наші процеси завдяки цьому, і ми обов’язково врахуємо Ваш досвід для подальшого перегляду існуючих тестів.

Підтримали: Ihor Dotsenko