Provectus

Київ, Одеса, Медельїн (Колумбія), Вроцлав (Польща), Єреван (Вірменія), Новий Сад (Сербія), Canada, Costa Rica, United States

17 березня 2023 22:00

Oleg Kolomiets, NOC Practice Leader в Provectus

Усім привіт! Хочу поділитися власним досвідом як розпочати кар‘єру в IT!
Для мене усе почалось із NOC School яка є безкоштовною ініціативою Provectus. Я закінчив навчання і мені, як одному з найкращих випускників, запропонували місце у команді NOC інженерів.

Я неодноразово бачив відгуки, що компанія налаштована на підтримку та індивідуальний розвиток кожного працівника особисто. Що новачок на випробовувані отримує не менше (а може навіть і більше) уваги до своїх потреб. Тепер я з впевненістю можу написати такий самий відгук!
Дійсно КОЖЕН у Provectus може навчатись, зростати, розвиватись... Якщо ти маєш бажання, жагу та дієш — компанія тебе усіляко підтримує. Я щиро вдячен Саші Осадчому та education team за організацію власне і NOC-школи, і різноманітних тренінгів, які мені дуже стають у нагоді.

Менш ніж за два роки роботи у Provectus, від пересічного студента-початківця я зріс до посади NOC Practice Lead. І я не маю відчуття, що це випадковість або що я просто виявився кращим серед інших — ні! В нас молода, але дуже потужна та талановита команда. Просто я думаю, що саме так виглядає результат плідної співпраці: компанія та менеджери мотивують мене навчатися, впроваджувати власні задуми, ідеї та бачення різноманітних процесів, а я, зі свого боку, не лякаюсь й використовую усі сприятливі можливості для зростання.

Також хочу додати ще декілька слів про загальну атмосферу в компанії. Так співпало, що вже за два місяці у Provectus стався мій перший (і на жаль поки що, через війну, останній) корпоратив. Мені пощастило не тільки попрацювати в офісі, а й відпочити на крутій гавайській вечірці на пляжі))) Це було дійсно класно і весело, фото з того дня висить у мене на стіні. Мої діти також були у захваті від різноманітних корпоративних свят, де їм проводили екскурсії, майстер-класи, дарували книги та корпоративний мерч. Ще я виокремлю просто нереальну організацію у компанії перед початком війни. Вже за кілька тижнів я знал що/коли/як мені треба діяти «якщо що». На жаль, найгірші передчуття виправдались, але Provectus і організаційно, і морально, і фінансово підтримав співробітників на найвищому рівні!

Вже рік я живу в еміграції у Нью-Йорку, в мене є змога отримати досвід роботи у місцевих компаніях. Але я вбачаю для себе ще багато перспектив саме у Provectus!