Provectus

Київ, Одеса, Медельїн (Колумбія), Вроцлав (Польща), Єреван (Вірменія), Новий Сад (Сербія), Canada, Costa Rica, United States

20 лютого 2023 14:32

Pashka Pashkinson, Senior Java Developer з 2014 року

Написати відгук о компанії, в якої працюєш багато років, на одній сторінці, доволі важко. Але, спробую.

З 2014-го року, в офісі компанії Провектус я встиг побувати на всіх поверхах Ланжерону та «Вежі», займати крісло майже у всіх командах, а також попрактикувати 6 мов програмування. (Java, PHP, JS, Scratch, Apex, Python). І це, сподіваюсь, тільки початок!
Взагалі, перед тим, як прийняти будь-який офер, я завжди використовую Декартов квадрат, ретельно обміркував потенційні плюси та мінуси. Але кількість пунктів у квадраті (+) в компанії Провектус насправді виявилася набагато більшою.

Це компанія, яка має культуру, заохочує інновації та розвиток. Тут створюється атмосфера довіри та підтримки для вільного обміну ідеями та отримання зворотного зв’язку.

Найважливіший пункт — це люди! Ми всі розуміємо, що будь-який інтерʼєр, гарне розташування і навіть екзотичне наповнення холодильника — зовсім не є основною характеристикою офісу мрій. Він завжди буде лише доповненням доброзичливої, працездатної та креативної команди!
Люди — це двигун прогресу! А Провектус збирає справжніх індивідуальностей, творчих, мотивованих, енергійних та унікальних.
Розвиток кар’єри кожного співпрацівника має пріоритет. В інформаційному просторі постійно проходять презентації, тренінги у різних форматах, а також активно підтримується навчання онлайн з метою підвищення кваліфікації, розширення горизонтів та отримання нових навичок.
Жодна книжка або курс не в змозі дати таку потужну інформаційну допомогу, як команда. Бо, в порівнянні з теоретичними даними, талановиті та захоплені співробітники-колеги, які завжди поруч, швидко надають практичний досвід, що ефективно впливає на колективну синергію.

Оплата та привілеї лишаються конкурентоспроможними протягом всього часу. Список додаткових бонусів вражає, захоплює уяву! Не буду відкривати всі карти, це для Вас інтрига.

Інфраструктура та локація.
У найперший день я проґавив початок мітингу, коли нас знайомили з проектом. Розумієте, вийшов на обідню перерву у парк біля моря, щоб почитати на свіжому повітрі книгу Effective Java, та зачитався... Раніше для мене пункт «Локація» був неважливим, однак після того, як перед важкою розумовою роботою зʼявилася можливість отримати насолоду від пишного цвітіння акація в зеленому парку біля моря, а після — мати час запливти за буйки, думка змінилася.
Поруч — відмінні кафе-ресторани, магазини та весь необхідний транспорт, місця для паркування.
З початком бридкої зарази, всі оцінили гнучкість графіку та можливість працювати онлайн, що дозволило краще поєднувати особисте та професійне життя.
Зараз, коли часто вимикають світло, в нас є можливість перебувати у комфортних умовах, з безперебійним інтернетом, світлом, а також знов побачити тих, з ким не зустрічався декілька років пандемії, випити ароматну каву в колі друзів та колег в гарно обставленої кухні.

Також з боку компанії триває потужна підтримка волонтерської діяльності впродовж усього періоду війни в Україні. Я особисто відчуваю допомогу майже кожний місяць. Коли нам бракує грошей придбати позашляховики для військових хлопців, Провектус додає необхідну суму для закриття справи. Волонтерський чат ukraine-hotline, який я ще називаю «бджолиний вулик», не припиняє свою роботу з лютого 2022-го. Постійна юридична консультація у складних випадках, допомога у придбанні необхідних речей, таких як паверстанцій та генераторів, супровід під час переїздів, надійна підтримка з боку керівництва, та безліч інших речей, які неможливо перерахувати на одній сторінці — все це перетворює компанію на велику затишну, дружну сімʼю, і водночас є надзвичайним джерелом натхнення на нову творчу діяльність.