Provectus

Київ, Одеса, Медельїн (Колумбія), Вроцлав (Польща), Єреван (Вірменія), Новий Сад (Сербія), Canada, Costa Rica, United States

10 грудня 2022 0:42

Andrii Holubiev, Front End Developer

Шановний кандидат, перш ніж розглядати цю компанію як місце роботи переконайся чи відповідає вона твоїм переконанням:
dou.ua/forums/topic/41164

5 коментарів

Офіційна позиція компанії Provectus:
Позиція компанії Provectus щодо збройної агресії росії проти України залишається незмінною: ми засуджуємо збройну агресію росії проти України і озвучили це в березні 2022 року від самого початку повномасштабного вторгнення, а також закріпили в корпоративних документах, Code of Conduct, де власне і прописана чітка позиція Provectus:
«Provectus condemns Russian aggression against Ukraine and has ceased Russian operations, doesn’t have economic relations with Russia. We do not tolerate people who support Russian aggression and express it in any way either during team meetings, 1-on-1 communication, interview process or in social media».
Цей документ відкритий і знаходиться на сайті Provectus.
З початку повномасштабної війни Provectus зупинив всі бізнес-операції в росії та закрив там офіси.
З першого дня війни Provectus надає підтримку українській армії, спрямовує кошти на гуманітарні потреби, фінансово підтримує українських працівників:
Компанія створила внутрішній фонд та станом на сьогодні спрямувала з цього фонду понад 600 тис. долл США на потреби армії, на гуманітарні потреби, та на фінансову підтпримку українських працівників.
В зв’язку з блекаутами, ми відкрили наші офіси для інших ІТ-компаній й дозволили їхнім працівникам працювати з нашого офісу.
Від 19 січня 2022 року фахівчиня, яка проживає в Туреччині та про яку згадує автор даного посту, не працює в компанії Provectus.

Підтримали: Kristina Belosludtseva

Від 19 січня 2023 року чи від 19 січня 2022 року московитка не працює в Provectus?

Бачиш кандидат, тебе автоматично вважають дурником не спроможним робити висновки самостійно. Відсилають на купку літер, якої самі не дотримуються, бо навіть не знають як.

Підтримали: Bogdan ProdanYaroslav Lopushansky

А ще краще, дізнайся про цінності та позицію компанії з офіційного джерела — Code of Conduct, ніж субʼєктивного топіку на форумі.

Підтримали: Maria Subach

Anna Yermakova, досить прикриватись Code of Conduct.

Юристи компанії Provectus IT вимагають видалити статтю про бренд-менеджерку, яка вихваляє росію це також частина вашого Code of Conduct?