Provectus

Київ, Одеса, Медельїн (Колумбія), Вроцлав (Польща), Єреван (Вірменія), Новий Сад (Сербія), Canada, Costa Rica, United States

Майже три роки я пропрацювала в компанії Provectus. Й це був один із самих цінних досвідів роботи на масштабному проекті та з різними командами.

В першу чергу, Provectus — це про людей, починаючи від рекрутингу, онбордингу, а також — підтримкою під час війни, блекаутів та усіма-усіма можливостями допомогти всім працюючим... а ще тут дуже багато класних івентів: як навчальних, так і розважальних.

Компанія має AWS Premier Consulting Partner статус, сучасні та важливі для бізнесу проекти.

Це була неймовірна подорож побути частиною даної компанії, отримати нові скіли та крутий досвід!!!

Підтримали: Tatiana ArenkinaYuliya Volodina

Дорога, Олю! Дуже дякуємо за твою роботу й твій внесок в розвиток Провектусу. Також дякуємо за твій відгук, дуже приємно! Бажаємо тобі успіхів у нових починаннях, нехай в тебе все складається якнайкраще!

Provectus це організація де працюють високопродуктивні та високомотивовані інженери програмного забезпечення, які завжди знають що треба робити.
Горжусь тим, що мав можливість бути одним з них.
В Provectus я зміг на практиці реалізувати все про що пишуть в книжках: парне програмування, розробка через тестування, рефакторинг.
Організація сприяє навчанню співробітників. Це для мене було цінною опцією. Є можливість безкоштовно в межах бюджету проходити курси та замовляти книги. Поза рамками робочих задач я навчився писати модульні тести, також вивчив дві мови програмування.
Недоліком роботи особисто для мене була вузька направленість моїх задач виключно на тести та поведінку в рамках кілької компонентів та однієї мови. Через розмір проекту та роль в ньому це трохи звузило мій технологічний стек, але не заважало розвиватися.
Мені не вдалось попрацювати на ланці DevOps безпосередньо, проте я не шкодую.
Рекомендую організацію для співпраці.

Я работаю в компании Provectus с 2015 года. Я видел как компания росла и вместе с компанией ее сотрудники росли. Как кого-то приходилось учить и помогать, а кого-то просто нужно было направить и дать выход созидательной энергии. Условия для этого всегда были и постоянно улучшались, компания за этим внимательно следит. Одно из важных качеств компании — это отношение к сотрудникам как к людям, а не просто наемным рабочим. Компания смогла сформировать доброжелательную атмосферу и коллектив это ценит.

Маю честь працювати у компанії більш ніж 4 роки. З перших днів компанія вражає своїм підходом до співробітників, починаючи від приємного процесу найму до супроводження і підтримки протягом всього робочого процесу. Чудовий колектив, перспективи розвитку, цікаві проекти, постійні зустрічі і планування різного роду розваг, чудові локації офісів — це лише малий перелік того заради чого виникає бажання працювати в Provectus. Дуже рекомендую Provectus для співпраці!

Після майже трьох років роботи у Provectus можу сказати, що ця компанія всіляко прагне створити найкомфортніше середовище для роботи. По-перше, Provectus це чудовий професіональний колектив, з яким приємно і працювати, і просто спілкуватися. По-друге, це підтримка компанії у професійному рості, яка надає для цього всі можливості. І по-третє, це прекрасний сучасний офіс з усім необхідним, який до того ж є автономним, що дуже важливо в наших реаліях. Крім того варто зазначити відкритість компанії до волонтерських ініціатив — у будь-якій справі, що стосується підтримки збройних сил України, компанія завжди приймає участь, іноді навіть ще до прохання про допомогу.

У підсумку про цю компанію можу сказати одне — мені пощастило тут працювати.

Дякую Provectus за те,що наші життєві шляхи перетнулися! Працюю в компанії рік, щодо керівництва і людей що працюють тут в мене лише позитивні відгуки. Компанія у важкий час не лишилася осторонь, допомагала фінансово,організаційно а також у моральному та логістичному напрямках, постійно донатить і займається волонтерством.Також піклується про стан здоров’я співробітників, надаючи медичну страховку та допомагає соморозвитку у виді різних курсів. Видає все необхідне обладнання і ніколи не було затримок з фінансовими зобов’язаннями.
Рекомендую Provectus для співпраці!

Усім привіт! Хочу поділитися власним досвідом як розпочати кар‘єру в IT!
Для мене усе почалось із NOC School яка є безкоштовною ініціативою Provectus. Я закінчив навчання і мені, як одному з найкращих випускників, запропонували місце у команді NOC інженерів.

Я неодноразово бачив відгуки, що компанія налаштована на підтримку та індивідуальний розвиток кожного працівника особисто. Що новачок на випробовувані отримує не менше (а може навіть і більше) уваги до своїх потреб. Тепер я з впевненістю можу написати такий самий відгук!
Дійсно КОЖЕН у Provectus може навчатись, зростати, розвиватись... Якщо ти маєш бажання, жагу та дієш — компанія тебе усіляко підтримує. Я щиро вдячен Саші Осадчому та education team за організацію власне і NOC-школи, і різноманітних тренінгів, які мені дуже стають у нагоді.

Менш ніж за два роки роботи у Provectus, від пересічного студента-початківця я зріс до посади NOC Practice Lead. І я не маю відчуття, що це випадковість або що я просто виявився кращим серед інших — ні! В нас молода, але дуже потужна та талановита команда. Просто я думаю, що саме так виглядає результат плідної співпраці: компанія та менеджери мотивують мене навчатися, впроваджувати власні задуми, ідеї та бачення різноманітних процесів, а я, зі свого боку, не лякаюсь й використовую усі сприятливі можливості для зростання.

Також хочу додати ще декілька слів про загальну атмосферу в компанії. Так співпало, що вже за два місяці у Provectus стався мій перший (і на жаль поки що, через війну, останній) корпоратив. Мені пощастило не тільки попрацювати в офісі, а й відпочити на крутій гавайській вечірці на пляжі))) Це було дійсно класно і весело, фото з того дня висить у мене на стіні. Мої діти також були у захваті від різноманітних корпоративних свят, де їм проводили екскурсії, майстер-класи, дарували книги та корпоративний мерч. Ще я виокремлю просто нереальну організацію у компанії перед початком війни. Вже за кілька тижнів я знал що/коли/як мені треба діяти «якщо що». На жаль, найгірші передчуття виправдались, але Provectus і організаційно, і морально, і фінансово підтримав співробітників на найвищому рівні!

Вже рік я живу в еміграції у Нью-Йорку, в мене є змога отримати досвід роботи у місцевих компаніях. Але я вбачаю для себе ще багато перспектив саме у Provectus!

I’ve been with Provectus for over 6 years and joined as a middle .NET engineer.
Starting from that moment Provectus keep surprising me all the time, with its compensation offer (more than I requested and expected), and ended up with exceptional culture, where founders truly declare and behave themselves as part of your team.
There is been a tradition to have lunch with one of the founders before COVID times, which brought a really cool family atmosphere to the company. Even when Provectus grew up they preserved this kind of mix of processes and family spirit.
I mentioned that when I joined the team I spoke only .NET/C# language so there is an enormous amount of opportunities to grow up in different domains and directions. That said now I speak multiple languages JS, Python, and others with enough proficiency as well as switched a few fields from backend dev to DevOps and ML and keep up as Software Architect.
A lot of things happened while I’m part of this great team, my second child was born, and I was able to earn my first car and own apartments...So Provectus has been always supportive and flexible enough to provide all the opportunities to make the above things come true (except kids:)))))))
Even when this fu***ing war has occurred Provectus performed an unbelievable job to keep my family safe providing all the needed assistance and help. THANKS, PROS FOLKS!
Few things before I drop :) about the company, one of the coolest things out of culture and people that I’m into with Provectus is its office in Odesa near the sea with co-working capabilities, where you could occupy any free space based upon your mood.
Alright, my Pros(Provectus) folks long story short, I’m so grateful to be one of the Pros and part of this tremendous culture. I encourage everybody to try and join this great team!

I am with Provectus for over 5 years.
This is one of those companies where you can grow within the company, and I can say that I have never had the desire to quit or anything like that!
The company really has career growth, this is not just empty words. It took me 5 years to grow from Middle QA to QA Practice Leader.
The company is loyal to its engineers! At most. A few years ago I changed my location rather radically — I moved from Odessa to South Korea! There were no problems even at a time when everyone went to the office and remote work wasn’t as common as it’s now.
Trust from management, you are valued as a specialist, there is absolutely no micromanagement. For me, these are really cool criterias that distinguish Provectus from other companies.
Everybody choose the best place for himself. And I chosen the best place for me already and I wish you too to do it smart.

Написати відгук о компанії, в якої працюєш багато років, на одній сторінці, доволі важко. Але, спробую.

З 2014-го року, в офісі компанії Провектус я встиг побувати на всіх поверхах Ланжерону та «Вежі», займати крісло майже у всіх командах, а також попрактикувати 6 мов програмування. (Java, PHP, JS, Scratch, Apex, Python). І це, сподіваюсь, тільки початок!
Взагалі, перед тим, як прийняти будь-який офер, я завжди використовую Декартов квадрат, ретельно обміркував потенційні плюси та мінуси. Але кількість пунктів у квадраті (+) в компанії Провектус насправді виявилася набагато більшою.

Це компанія, яка має культуру, заохочує інновації та розвиток. Тут створюється атмосфера довіри та підтримки для вільного обміну ідеями та отримання зворотного зв’язку.

Найважливіший пункт — це люди! Ми всі розуміємо, що будь-який інтерʼєр, гарне розташування і навіть екзотичне наповнення холодильника — зовсім не є основною характеристикою офісу мрій. Він завжди буде лише доповненням доброзичливої, працездатної та креативної команди!
Люди — це двигун прогресу! А Провектус збирає справжніх індивідуальностей, творчих, мотивованих, енергійних та унікальних.
Розвиток кар’єри кожного співпрацівника має пріоритет. В інформаційному просторі постійно проходять презентації, тренінги у різних форматах, а також активно підтримується навчання онлайн з метою підвищення кваліфікації, розширення горизонтів та отримання нових навичок.
Жодна книжка або курс не в змозі дати таку потужну інформаційну допомогу, як команда. Бо, в порівнянні з теоретичними даними, талановиті та захоплені співробітники-колеги, які завжди поруч, швидко надають практичний досвід, що ефективно впливає на колективну синергію.

Оплата та привілеї лишаються конкурентоспроможними протягом всього часу. Список додаткових бонусів вражає, захоплює уяву! Не буду відкривати всі карти, це для Вас інтрига.

Інфраструктура та локація.
У найперший день я проґавив початок мітингу, коли нас знайомили з проектом. Розумієте, вийшов на обідню перерву у парк біля моря, щоб почитати на свіжому повітрі книгу Effective Java, та зачитався... Раніше для мене пункт «Локація» був неважливим, однак після того, як перед важкою розумовою роботою зʼявилася можливість отримати насолоду від пишного цвітіння акація в зеленому парку біля моря, а після — мати час запливти за буйки, думка змінилася.
Поруч — відмінні кафе-ресторани, магазини та весь необхідний транспорт, місця для паркування.
З початком бридкої зарази, всі оцінили гнучкість графіку та можливість працювати онлайн, що дозволило краще поєднувати особисте та професійне життя.
Зараз, коли часто вимикають світло, в нас є можливість перебувати у комфортних умовах, з безперебійним інтернетом, світлом, а також знов побачити тих, з ким не зустрічався декілька років пандемії, випити ароматну каву в колі друзів та колег в гарно обставленої кухні.

Також з боку компанії триває потужна підтримка волонтерської діяльності впродовж усього періоду війни в Україні. Я особисто відчуваю допомогу майже кожний місяць. Коли нам бракує грошей придбати позашляховики для військових хлопців, Провектус додає необхідну суму для закриття справи. Волонтерський чат ukraine-hotline, який я ще називаю «бджолиний вулик», не припиняє свою роботу з лютого 2022-го. Постійна юридична консультація у складних випадках, допомога у придбанні необхідних речей, таких як паверстанцій та генераторів, супровід під час переїздів, надійна підтримка з боку керівництва, та безліч інших речей, які неможливо перерахувати на одній сторінці — все це перетворює компанію на велику затишну, дружну сімʼю, і водночас є надзвичайним джерелом натхнення на нову творчу діяльність.

Почалось в мене все з інтернатури майже пів року тому. В умовах війни знайти першу роботу було досить важко, і мені дуже пощастило наткнутися на цю інтернатуру. До цього в мене не були ніякого розуміння що таке data engineering, лише трохи знав docker та SQL. За 3 місяці інтернатури я отримав величезну кількість знань і закріпив їх на практиці.
Працюю вже майже місяць в Provectus, дуже задоволений компанією. При нормальному workflow зберігається людське відношення та повага, атмосфера легка та не навантажує, ніяких трекерів, гнучкий графік роботи та мінімум бюрократії.
Відчувається добре ставлення до працівників, завжди є якісь маленькі радощі (наприклад піца в офісі та подарунки після проходження інтернатури).

Я працюю в Provectus 6 років і бачила як компанія з маленької сім’ї виросла у велику міжнародну компанію. Багато що ми загубили по дорозі, але багато що здобули. В перші тижні війни всі робочі чати були схожі на суцільне море новин, корисних порад, досвіду, волонтерських зборів. Саме менеджмент компанії наполіг на тому, щоб я з сином виїхала з України на організованому автобусі, яких було багато, ми їхали в оплачений готель, квартиру було зняти неможливо, тож я знала що нас чекають і про нас турбуються, а коли наступного ранку я побачила Ніка Антонова, який прилетів з Сан Франциско на порозі свого номеру, я ледве стримувала сльози, він прилетів, щоб бути з нами в одному часовому поясі і разом вирішувати наші проблеми. Для мене візит в одеський офіс це завжди обійми, радість, рідні обличчя, приємні спогади, особливо зараз під час війни. Я знаю зсередини скільки волонтерських ініціатив веде компанія, про деякі з них розповіли у статті dou.ua/forums/topic/41323

Рідко коли пишу відгуки але Provectus вартує того аби про нього сказати кілька слів. Працюю тут остані два роки і компаніія приємно здивувала, дала можливість розвитку і підтримку в важку годину коли на мою землю прийшла війна. Компанія має сильну експертизу і є партнером AWS. На рахунку компаніі підтримка і розвитор проектів з досить різним стеком технологій. Як приклад, за останій рік ми розвили такі напрямки в тестуванні як TS + Playwright та Java + Playwright.
Але більш всього мене вразило наступне. З кінця лютого и до тепер компанія фінансує зі свого фонду багато волонтерських ініціатив спрямованих на схорішу перемогу України у війні. З першого дня компанія турбується про своїх підлеглих, супроводжує під час переїздів, надає допомогу та прихисток тим хто лишився, замовляє і частково спонсорує зарядні станціі та генератори. Ті хто пішов на війну залишаються в компаніі з повною підтримкою керівництва. Ще довго можна переліковувати що зробила компанія для Украінців за ці кровопролитні місяці війнию За це я дуже вдячний Provectus.
Тому, якщо бажаєте розвиватися в колі друзів і відчувати підтримку, раджу придивитися до можливої співпраці.

Шановний кандидат, перш ніж розглядати цю компанію як місце роботи переконайся чи відповідає вона твоїм переконанням:
dou.ua/forums/topic/41164

Офіційна позиція компанії Provectus:
Позиція компанії Provectus щодо збройної агресії росії проти України залишається незмінною: ми засуджуємо збройну агресію росії проти України і озвучили це в березні 2022 року від самого початку повномасштабного вторгнення, а також закріпили в корпоративних документах, Code of Conduct, де власне і прописана чітка позиція Provectus:
«Provectus condemns Russian aggression against Ukraine and has ceased Russian operations, doesn’t have economic relations with Russia. We do not tolerate people who support Russian aggression and express it in any way either during team meetings, 1-on-1 communication, interview process or in social media».
Цей документ відкритий і знаходиться на сайті Provectus.
З початку повномасштабної війни Provectus зупинив всі бізнес-операції в росії та закрив там офіси.
З першого дня війни Provectus надає підтримку українській армії, спрямовує кошти на гуманітарні потреби, фінансово підтримує українських працівників:
Компанія створила внутрішній фонд та станом на сьогодні спрямувала з цього фонду понад 600 тис. долл США на потреби армії, на гуманітарні потреби, та на фінансову підтпримку українських працівників.
В зв’язку з блекаутами, ми відкрили наші офіси для інших ІТ-компаній й дозволили їхнім працівникам працювати з нашого офісу.
Від 19 січня 2022 року фахівчиня, яка проживає в Туреччині та про яку згадує автор даного посту, не працює в компанії Provectus.

Що найбільше вразило в компанії — це турбота про розвиток кожного фахівця, від сейлза до MLops. Provectus самі організовують або надають доступи до курсів, AWS сертифікації, постійно проводять внутрішні та зовнішні технічні мітапи. Це одна з найпотужніших компаніїй в сфері Data science/AI/ML на українському та європейському ринках. Статус AWS Premier Consulting Partner говорить сам за себе, бо у світі є до 10 компаній з таким рівнем партнерства з Амазоном.

Дуже задоволена роботою в Provectus!

Вот перый месяц аппробационного периода. И это что-то! Но этому гараздо инетереснее предшествовало быстрое легкое собеседование с жЫвыми людьми, которы смотрели на меня как на человека. Именно, не на гребца, не на погонщика — как на человека, со своими проблемами, трудностями, плюсами и минусами. Фактически мгновенный, сравнимо с другими трехэтапными и «давай неделю подождем пока появится важный чел с колорым тебе еще вот надо поговорить, хоть ты уже все и прошел» оффер. Онбоардинг — ну как будто ты основал эту компанию и ты вот наконец-то вернулся домой )) Радушие, дружелюбие, тепло. Это мой превый опыт в компании такого размера, но тем не менее. Тебя все готовы УСЛЫШАТЬ и помочь. Хоть я и привык быть чаще тем кто помогает, но пока именно так. Интересные люди, интересные проекты, прекрасные условия для роста и самореализации, все двери открыты. Дальше будет больше.

Я работаю в Provectus c 2018 года управляя разными аккаунтами от аутсорсовых до продуктовых. Сегодня компания динамично развивается. Помимо аутсорсовых проектов мы давно и успешно развиваем собственные ML/AI продукты такие как Worker Safety у которого уже есть активные клиенты. Так же недавно мы создали свои Open Source проекты и вносим прямой вклад в мировое IT сообщество.
Конечно мы не идеальны и время от времени сталкиваемся с проблемами в процессах, коммуникациях и т.д, но мы все время работаем над ошибками и становимся лучше шаг за шагом.
Еще хочу сказать о коллективе и атмосфере в команде. Мы ценим друг друга, поддерживаем в сложные времена и вместе отмечаем радостные события. Каждый может высказать свое мнение и знает что оно будет услышано.
Ну и на конец Who works hard party harder ;)

Работаю в Provectus с октября 2020. В компании есть приоритет по направлению на Data/AI/ML. Но, наравне с этим, есть много проектов не связанных с Датой и т.д. В том числе довольно больших: 60 и более инженеров.
Есть возможность переключаться между проектами: был разрабом на одном проекте — ушел на другой. По стеку: QA manual -> QA automation/developer. Есть рост Dev -> Solution Architect/Lead, PM -> Delivery Manager/Engineering Manager и т.д Главное в этом вопросе — инициативность.
И тут подходим к процессам :) Если вы ожидаете выверенные процессы, строгую иерархию, идеально сформированные инструкции для каждого случая и действия... то это не про Провектус :) Дело в том, что Провектус вырос из маленькой компании «домашнего» типа в довольно крупную организацию (почти 500 инженеров) сохранив тот самый дух «теплой, ламповой, домашней компании»). Это значит минимум бюрократии но, при этом, местами отсутствие процессов. Кому-то важны процессы — ну а кому-то ощущение себя в компании. Каждый выбирает сам.

Хайринг менеджер запізнився на співбесіду на 10 хвилин без попередження і палив під час співбесіди. У мене все.

Добрый день, Мария!

Нам очень жаль, что процесс интервью в нашей компанией оставил у вас не самые приятные впечатления.
Данная ситуация уже обсуждена с Hiring Manager.

Благодарим вас за обратную связь — это помогает нам становиться лучше и замечать ситуации, которые требуют отдельной проработки.

))) Описание и ссылку на проект не дали, сначала обсуждали задачи рефакторинга, заказчик сказал «first 6 months we need only bugfixing», на все ответ «не совсем понимаю ваши опасение», и на следующий день «мы вам не можем дать неделю на разд умывания, наш оффер действителен только 3 дня».

Люблю Одессу! :)

За время работы в Provectus — могу сказать, что тут все условия созданы максимально комфортно и для людей. Это место в котором не стоит беспокоиться, что вам придется сталкиваться с неадекватным руководством, и это очень круто =)
Суперский коллектив, расположение офиса, курсы английского, медстраховка — это всё дополняет приятнейшие впечатления. А еще очень классные корпоративы )

На нашем рынке Provectus просто прекрасная компания. Объясню почему:

1) Несмотря на то, что основной бизнес все еще оутсорс, компания делает очень много инвестиций в трансформацию бизнеса в продуктовый и консалтинговый. Открыты мини компании по мобильной разработке, консалтингу, блокчейну и другим направлениям. Очень радует, что руководство компании понимает, что оутсорсинг не вечен и инвестирует в будущее.
2) В компании просто супер атмосфера. Все стараются помочь, очень вежливые, приятные в общении. Чувствуется, что это большая одесская семья :) И это при более чем 400 сотрудников! Не знаю, как это работает, но работает точно!
3) Очень сильно работает PR отдел. Компания инвестирует в проведение крутых митапов, хакатонов, конференций. Привозит спикеров мирового уровня. Куча крутых инициатив, как внутренних, так и внешних.
4) Отдельно хочу отметить креативные рассылки HR отдела. Каждая рассылка — это более получаса здорового смеха :)
5) Очень много интересных традиций. Например, музыкальные квартирники, день сумасшедших носков и так далее. Ребята умеют хорошо работать и хорошо отдыхать :)

Для объективности, хотелось бы отметить, что киевский офис молодой и работает пока в стартап режиме и не такой многолюдный, как одесский. Но множество традиций уже добрались и до Киева!

В общем от работы в компании остались только самые приятные впечатления. Пришлось покинуть компанию из-за смены карьерного вектора. Но буду скучать по всем. Удачи в развитии и росте, и не теряйте столько душевную атмосферу.

Даже при условии серьезного роста и увеличения количества сотрудников эти ребята умудряются оставаться человечными, уровень корпоративной культуры настолько высокий, что большинству (особенно) одесских компаний до этого расти и расти! Уже больше 2 лет как не работаю в Провектусе, но воспоминания о времени проведенном тут, и полученный опыт- действительно бесценны. Отдельное спасибо менеджменту- вы все настолько прекрасны, что искренне радуешься каждому вашему успеху:) Продолжайте в том же духе, вы большущие молодцы!

Работал в Киевском офисе.
Впечатление о компании очень положительные. Особенно хотелось бы отметить такие моменты:
1. Офис и его расположение (м. Олимпийская, уютный и комфортный офис)
2. Минимум бюрократии, индивидуальный подход
3. Курсы английского
4. Кофе, чай, печеньки :)

Ну и да. Показательный случай. Анонимный опросник на тему «кому чего не хватает». Мне хватало всего. Хотя в холодильнике с бесплатными напитками в нашем отделе были только фанта и кола на выбор. Я люблю пепси, а идти в соседний отдел сильно далеко. Написал: холодильник с пепси. И таки отгадайте что произошло через неделю? Правильно! Появился ещё один холодильник! ;D

Підтримали: Iryna Zavtonova

Оглядываясь назад могу с уверенностью сказать, что опыт работы в одесском Provectus IT был лучшим за карьеру. Профессиональная доброжелательная комманда разработчиков, грамотность HR, чудесный менеджмент, стабильность в проектах, отличный соцпакет, прекрасный офис недалеко от берега моря... Ну а самое главное — отзывчивые, хорошие люди с исключительным чувством юмора :)

Підтримали: Bardetskiy SergeyOlga Kowalskaya

Добрый день.
Прошу обратить внимание на проф пригодность вашего сотрудника Олега, который проводит технический скрининг с кандидатами.
1)Нужно ставить четкое задание
2)Читать ответ полностью
3)Техническое Задание написанное технически и практически опытным Менеджером снимает до 90% рисков с проекта.
4)Вести диалог с кандидатом лично, а не через посредников.
Спасибо за внимание.

Сделал недавно тестовое задание. leshax.at.ua/task.html
Чтобы сделать красиво потратил часов шесть. Минимум магических чисел в коде, ООП и динамически расширяемое игровое поле. Получился один контроллер, один сервис, два модуля, четыре директивы. Угораздило скачать модуль для драг-енд-дропа который кстати не работал из коробки. Пофиксил. Отправил HR’am ссылку на тестовое задание leshax.at.ua/unminified.html. На следующий день приходит ответ, что моей репутации пришел конец, и в провектус меня больше не возьмут, потому что я задание скачал. Дали ссылку на сайт создателей драг енд дроп сервиса которые в качестве примера используют похожее приложение.

Я конечно подозревал, что Angular драг енд дроп модуль может интерпретироваться как UI Plugin, но как скаченное приложение точно нет. Facepalm короч.

Проработал в Провектусе чуть более двух лет.
С увереностью могу сказать, что это лучшая IT-компания как минимум в Одессе, хотя думаю и в Украине тоже.

Я не разу не слышал о том, как настолько бережно обращались с работниками. Все условия комфортной работы доставляються персоонально каждому человеку, включая гибкий график, 5 видов печенек и 5 видов чая.
В Провектусе замечательный коллектив, без конфликтов и проблем.

В компании большая часть проектов — большие энтерпрайз проекты, так что если вы не хотите жить на работе, не испытывать стрессов, и быть уверенными в том что через 1-2-3-6 месяцев проект не закроют — Провектус ваш выбор.

А я ушел работать в пока-что не известный стартап, где буду жить на работе и чье будущее не изствестно.