ProstoPay

21...80 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Подавалась на вакансію, відправили тестове. Два завдання, одне з них включало асинхронні тести, тож забрало час, щоб розібратися. Я витратила на тестове 2 дні і протягом двох тижнів пінгувала менеджера щодо зворотнього звʼязку. Обіцяли-обіцяли перевірити, так і не дочекалася. Пройшло уже півтора місяці, я знайшла інші карʼєрні можливості.. але неприємно. Не відповідати на листи — це ще ок, але давати тестове і потім зникати — це некрасиво.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.