NewHomesMate

21...80 спеціалістів
Київ, Львів, Нью-Йорк (США), Остін (США)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Я є співробітником цієї компанії вже 1 рік і не бачу причин для інших не працювати тут. Вона має очевидні плюси, такі як: чудові люди, постійний особистий розвиток, постійна підтримка з боку компанії, якісна комунікація, чітке визначення завдань, висока та вчасна заробітна плата.

Підтримали: Tania Hruzinska

Працюю в цій компанії вже 2 роки на позиції Front-end engineer.
Це remote-first команда, більшість інженерів в Україні, більшість спеціалістів по роботі з клієнтами — в США. Платять добре і вчасно. Сучасний стек, з мінімальною кількістю legacy code, який поступово рефакториться.
Інженери можуть впливати на продуктові рішення, самі рішення в більшості своїй data-driven.
Компанія підійде людям, хто комфортно себе почуває працюючи віддалено, хто хоче створювати щось нове і впливати на продуктові рішення і постійно щось нове вчити/дізнаватися. Компанія швидко росте і активно розвивається з усіма витікаючими.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.