Creative&Tech Online Institute Projector

81...200 спеціалістів
Київ

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Скоро буде 2 роки, як працюю в Проджі на позиції продакт-менеджера. Цінності, амбіції, команда, кар’єрні можливості — все супер. Можу сміливо сказати, що це найкраща компанія з тих, де доводилось працювати.

Працюю у Projector вже більше 6 місяців, надзвичайно теплий онбординг, дружня команда та тім-лід який дає можливість зростати разом з Projector, що ще потрібно для щастя? :)

Projector is in my heart. Forever.
Он дал мне профессию, дал знакомства, дал интерес к дизайну

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.