Мені дуже імпонує в нашій компанії те, що головною цінністю є команда. Команда — це взаєморозуміння, емоційна підтримка, спільна мета. Я працюю в компанії більше 2 років і навіть не можу згадати, щоб в складних ситуаціях кожен сам вирішував свою проблему. Всі доповнюють один одного своїми знаннями і професійним досвідом. Це надає впевненості, що є колеги, які тебе підтримають і допоможуть. На роботі ми проводимо більшу частину свого часу, по суті, це наше життя і друга сім’я.

Я работаю в компании уже почти год и за это время у меня только положительные впечатления о компании. У компании есть стратегия развития и миссия что не у каждой украинской компании имеется. Компания часть своей прибыли инвестирует в улучшение инфраструктуры и улучшения условий работы сотрудников. Компания внедряет новейшие методы разработки програмного обеспечения как микросервисная архитектура и cloud infrastructure. Про комфортный офис и другие плюшки написаные в коментариях это чистая правда поэтому повторяться не буду. Скажу только, что если вы хотите присоединиться к стабильной и развивающейся компании и крутой команде то это как раз подходящее место.

Что самое главное при выборе компании куда Вы идете работать??!!! Печеньки, кофе или хорошая зарплата??? Я Вам скажу так, если в компании начальство оставляет желать лучшего, а с твоими коллегами хочется застрелится, то никакая зарплата тебя радовать не будет. PROIZD.UA это луч света в темном царстве, глоток свежего воздуха, любовь на всю оставшуюся жизнь. Я работаю в этой компании уже больше 3х лет, и такого отзывчивого руководителя я еще не видела. Всегда помогут, поддержат, дадут совет, это уже не работа, а настоящая семья. Компании желаю расти и достигать самых невероятных высот!

Ось і пройшли непомітно швидко 2 роки як працюю в proizd.ua. Мої враження від роботи в компанії тільки позитивні та приємні. За той час, який мені пощастило працювати в компанії, я отримала можливість спостерігати та бути частиною нашої дружнього сім’ї . Всі колеги і, в першу чергу, керівництво дали зрозуміти, що вони завжди допоможуть і підкажуть як треба діяти в тій чи іншій ситуації. Жодного разу не залишили питання без відповіді. Всі, без винятку, дали зрозуміти, що компанія, то дружня сім’я. Кожен співробітник максимально, доброзичливий, готовий поділитися знаннями і підтримати в будь-яких питаннях. Мені імпонує легкість і коректність комунікації в нашому колективі.
Хочу подякувати ще раз за хорошу команду, а також стабільну зп. Попри всі труднощі, які виникли протягом останнього року в зв’язку з коронавірусом не відбулося жодної затримки заробітної плати. Також хотіла би відзначити персональну увагу, яка відчувається постійно, у вигляді привітань із подіями особистого життя та підтримку керівництва у тяжкі хвилини, які виникали в особистому житті.
Я впевнена, що ми і далі будемо розвиватися, рости, перебувати в топових позиціях кожного з напрямків послуг, які надаємо.
Бажаю успіхів, гарних клієнтів та достойних колег.

Працюю в компанії більше трьох років. Атмосфера — неймовірно дружелюбна та щира. Чудово організована та розподілена робота як в офісі, так і видалено. Напевне, ключовим фактором такої злагодженої роботи є абсолютна відкритість керівництва та жодної зверхності — будь-яка пропозиція співробітника будь-якої ланки буде обов’язково розглянута, підтримана, за необхідності — відкоригована компетентним підрозділом. Всі вказівки або побажання озвучуються чітко, без «води».
Підкупає те, що відповіді на запити, питання в інші відділи також вирішуються або миттєво, або ставляться реальні терміни, на які орієнтуємося вже всі разом. Жодних зривів, жодних підстав.
Звісно, це потребує і самовіддачі, але — «Знайди собі роботу по душі і ти не будеш працювати жодного дня» — кожень робочий день проходить цікаво і насичено.
Окремо виділю своєчасну оплату праці, офіційне працевлаштування, відпустки та чудові корпоративи.
Неймовірно рада, що стала частинкою команди і не пошкодувала про це жодного разу.

У нас прекрасна Команда та дружня атмосфера в колективі, сучасний новий офіс зі зручним розташуванням біля метро, оплачувані обіди і багато чого цікавого. В роботі ми використовуємо нові технології та інструменти, можна підвищити свої skills. Це саме те місце, де будуть почуті та реалізовані ваші ідеї в реальному продукті, а гнучкі методології працюють на ефективність Команди.

Вакансії proizd.ua