24 травня 2021 9:05

Юлия Горлева, Оператор технической поддержки сайта в Proizd

Ось і пройшли непомітно швидко 2 роки як працюю в proizd.ua. Мої враження від роботи в компанії тільки позитивні та приємні. За той час, який мені пощастило працювати в компанії, я отримала можливість спостерігати та бути частиною нашої дружнього сім’ї . Всі колеги і, в першу чергу, керівництво дали зрозуміти, що вони завжди допоможуть і підкажуть як треба діяти в тій чи іншій ситуації. Жодного разу не залишили питання без відповіді. Всі, без винятку, дали зрозуміти, що компанія, то дружня сім’я. Кожен співробітник максимально, доброзичливий, готовий поділитися знаннями і підтримати в будь-яких питаннях. Мені імпонує легкість і коректність комунікації в нашому колективі.
Хочу подякувати ще раз за хорошу команду, а також стабільну зп. Попри всі труднощі, які виникли протягом останнього року в зв’язку з коронавірусом не відбулося жодної затримки заробітної плати. Також хотіла би відзначити персональну увагу, яка відчувається постійно, у вигляді привітань із подіями особистого життя та підтримку керівництва у тяжкі хвилини, які виникали в особистому житті.
Я впевнена, що ми і далі будемо розвиватися, рости, перебувати в топових позиціях кожного з напрямків послуг, які надаємо.
Бажаю успіхів, гарних клієнтів та достойних колег.