IT курси Prog Academy (ex. Prog.kiev.ua)

11 листопада 2018 21:10

Максим

Пройшов курс Java oop. даний курс мені не сподобався, так як на початку курсу викладач вирішив поїхати у відпустку. Якщо ви розраховуєте на самостійні практичні роботу на уроках — її не буде. Буде лекція по презентаціїї 4 річної давності, якщо повезе — вам вчасно зададуть домашню роботу. Мою групу вів Андрій Погребняк. На лекціях він показав як користуватись Gitom, там же нам задавав домашню, раз чи два в неділю перевіряв домашню. Домашню із останніх занять так і не перевірив.

Підтримали:  Oleksii Maksym Ziuzin

Доброго дня, Максиме.

Щодо відпустки — це не провина викладача. Про відпустку було відомо заздалегідь, але ми вирішили не переносити старт курсу тому я провів перше заняття, а потім зробили невелику перерву.

Щодо презентації: чому ви вирішили, що вона 4 річної давності? Презентації оновлюються, більш того на форумі можна скачати декілька версій від різних викладачів.

По домашнім завданням: у нас є форум куди можна викладати ДЗ на перевірку і перевірка відбувається кожного дня. Тому якщо саме ваш викладач не встигав перевіряти все вчасно (так буває, у викладачів є основна робота), то можна користуватися форумом і все буде перевірено день в день.

Якщо курс вам не сподобався, ви можете пройти його повторно і безкоштовно у будь якого іншого викладача. Для цього достатньо написати на [email protected] і ми все організуємо.