Працюю в компанії вже майже пів року і можу сказати, що мене все влаштовує. Головний плюс, це атмосфера. Не зважаючи на те, що зараз працюємо дистанційно, в компанії гарна атмосфера, де кожен у будь-який час може попрости допомогу чи просто пораду у своїх колег, Крім цього розвиток компанії направлений на підвищення експертності кожного працівника, це значний плюс.
Ну і звичайно приємно працювати з гнучким графіком роботи.

Микита, ми раді, що ти є частиною нашої команди!

Працюю в компанії вже 3 місяці. Можливо раніше було ще краще, але і зараз я дуже задоволений. Гнучкий вільний графік, повна свобода дій, можливість експериментувати та постійно навчатись. І найцінніше — це досвід, який ти отримуєш, працюючи з великими брендами і постійно прокачуючи свої скіли.

Підтримали: Diana Yudova

Євген, ми дуже раді, що ти з нами!

Прийшла працювати в компанію рік тому. Так як початок моєї роботи припав не на кращий період, команда допомогла адаптуватися, підтримала. За цей час як спеціаліст я перейшла на новий рівень як по знанням, так і по роботі з цікавими проектами. Робота саме з великими брендами мотивувала мене розвивати свої навички, покращувати підхід до аналізу і вивчати нові інструменти. Тут ти точно не один і якщо є якісь складності — тобі їх допоможуть вирішити

Підтримали: Diana Yudova

Ми дуже раді, що ти частина Profit Whales. Бажаємо тобі і надалі зростати та розвиватись з нами!

На жаль, компанія, про яку люди залишали свої позитивні відгуки, не має нічого спільного з існуючою зараз, крім назви. Керівництво повністю змінило умови праці від «створення комфортних умов праці, щоб працівники розвивалися разом з компанією» до «вижати всі соки та працювати 24/7».

Скоротили кількість днів відпустки, прибрали грошову компенсацію за невикористані дні, відмовились покривати витрати на податки та вести ФОП, та запровадили трекер часу, який може робити скріни та фото з камери.

Крім того, компанія не звертає увагу на клієнтів з РФ та РБ, продовжує їх обслуговувати та починає співпрацю з новими.

Дарина, дякуємо за відгук.
Бажаємо успіхів на новому місці роботи.
Якщо будуть потрібні рекомендації — звертайся)

Пропрацювала в Profit Whales півроку на посаді Business Development Manager і хотіла би поділитися своїми враженнями. По-перше, це крута команда професіоналів, які отримують кайф від своєї роботи. Тут є чому повчитися і багато спейсу для реалізації власних ідей. Компанія рухається швидко, тому бути адаптивним та гнучким це must.
По-друге, відсутні «процеси заради процесів», що дає змогу фокусуватися на речах, які дійсно приносять результат та мають цінність.
Також, варто відзначити постійну прозору комунікацію, високий рівень експертизи у команди та менеджменту, можливість працювати як з офісу так і вдома.
Усі, з ким мені доводилося працювати, дуже доброзичливі та відкриті.
Я щиро рекомендую вам потрапити в PW, а компанії успіхів і всього найкращого!

Підтримали: Diana YudovaKate Ovcharenko

Проходил собеседование в Profit Whales, уже имея на руках оффер, очень хотел пообщаться с этой компанией.
Ребята сделали все возможное для комфортного общения.
Интервью для меня назначили в то время, когда было удобно мне, несмотря на то, что у ребят был митинг на это время.
Ответ дали уже через час после собеседования, предложили оффер.
Всего один фактор стал для меня решающим — более подходящий проект для меня и моего развития, чтобы сделать выбор в пользу другой компании.

Підтримали: Diana YudovaKate Ovcharenko

Самая двуличная компания, в которой доводилось работать! Весь костяк — лицемерные ребята, которые в лицо говорят одно, а на деле все совсем не так. С момента увольнения прошло более 4х месяцев, но до сих пор узнаю об этом месте и о себе, в частности, много нового.
Из других минусов — сильная текучка, отсутствие нормальной системы, отсутствие корпоративной культуры, нежелание руководства участвовать в жизни офиса и сотрудников.

Підтримали: Sofiia Boiko

Ольга, спасибо за отзыв.
Мне очень жаль, что у вас осталось негативное впечатление о работе в компании. Я пришла в Profit Whales три месяца назад, и последние несколько месяцев мы активно работаем над выстраиванием внутренних процессов и корпоративной культурой, за это время многое изменилось по сравнению с той ситуацией, что вы описываете.

На данном этапе могу только пожелать вам удачи на новом месте работы и надеюсь, что вы нашли своё место!

Вакансії Profit Whales