Дивно, що попит на ФінОпс у Світі збільшується, а в Україні досі немає жодного курса\тренінга з ФінОпс. Ви не плануєте проводити таку тренінги?

Працюю в компанії вже 2.5 місяці у якості мідл фронтенд розробника. Дуже подобається атмосфера у команді. Є різні івенти, англійська з нейтівом, курси. Також надають доступ до ліцензійних продуктів, якщо треба. Дуже приємна комунікація, комфортні робочі години та загалом дуже приємне враження від компанії та роботи. Ні на секунду не шкодую, що тут працюю)

Підтримали: Elena Kozhoma

пройшов всі 4 етапи співбесіди, включно з СЕО... відгук не отримав взагалі, рівень комунікації показав, що не варто було і пробувати

Денис, дякую, що приділили час та залишили відгук. Насправді ми здивовані цим відгуком, тому що вам був надан фід бек рекрутером 24.10.22 та ще був зворотній зв’язок від Head of marketing щодо технічного завдання, якщо ви забули, то в нас залишилися скріншоти, напишіть мені на пошту і вам нагадаю. Бажаємо вам успіхів у пошуку і гарного настрою!

Працюю в цій компанії декілька місяців. Цікавий проект, комунікація з командою, гнучкий графік та додаткові бонуси є перевагою. Завжди швидко можна отримати зворотній зв’язок при винекненні будь-якої проблеми чи вирішенні питання. Розвиток та реалізація — на першому місці, різні курси та сертифікації. Дуже задоволена бути частиною цієї крутої команди.

Підтримали: Elena KozhomaArtem Znakhorenko

Працюю більше півроку в якості QA Engineer. Дуже задоволений роботою в цій компанії. Тут неймовірно дружній колектив з привітливою атмосферою, який завжди допомогає новачкам швидко адаптуватись. Цікавий проект дозволяє професійно розвиватися, а компанія надає усі необхідні засоби та потреби для цього. Також подобається гнучкий графік роботи та можливість працювати з любого куточка світу. Чудова компанія)

Розкжау про процес найму в цю диво-компанію. Хантили на позицію Data Engineer with Python.

Вас чекає година спілкування з рекрутером, яка буде розповідати вам, що у них тайм трекери для того, щоб ви не перепрацьовували.

Технічне інтерв‘ю з техлідом, якому 21 рік(це не жарт).

Потім інтерв‘ю з HR на якому вам повідомлять, що у них немає відкритої вакансії для вас(втф??), що у них немає виделки на вакансію та що ваших знань недостатньо(відповів на 99% питань на технічному).

Не витрачайте свій час, панове.

Добрий день, Павло.
Дякуємо вам за відгук. Нам дуже прикро, що у вас залишились такі враження.

Хочу відмітить, що ми оцінюємо наших співробітників не за віком, а за професійною складовою та знанням, які у них є.
Всі відкриті вакансії є у нас на сайті. Ви проходили співбесіду на позицію Python Developer, вакансії Data Engineer у нас не має. Інколи ми можемо запропонувати інші варіанти, коли розуміємо, що досвід кандидата може буде корисним у іншому напрямку.

Щодо ваших зауважень відносно робочих процесів, ми постійно працюємо над їх покращенням, тому цінуємо зворотній зв’язок.
Бажаємо вам успіхів!

Работаю в этой компании. Очень нравится ламповая стартапная атмосфера и возможность напрямую разговаривать с руководством. Да и в целом люблю Израильские проекты

Працюю тут вже майже два роки, за цей час дуже сильно виріс професійно. Основними перевагами є дружня атмосфера і гарні перспективи кар’єрного росту. Будь-яку проблему, ідею чи пропозицію можна обговорити з колегами, дійти до якогось спільного рішення. Також, дуже круто працювати над продуктом і відчувати себе частиною чогось великого.

Підтримали: Elena KozhomaAndrey Burlutskiy

Працюю у компанії з квітня і можу з впевненістю сказати що цілковито задоволений усім. Як на мене, найкращою перевагою компанії є те що зацікавлена у персональному розвитку працівників, допомагає та всіляко заоохочує до цього.

Работаю в компании полгода как python developer. В Profisea хороший коллектив, слаженная работа, компенсации. Хочется работать дальше, так как задачи интересные и всегда есть куда развиваться. Отличная компания!

Підтримали: Elena Kozhoma

Працюю в компанії уже пів року як NOC Engineer. Компанія надає багато варіантів розвитку. Атмосфера в команді прекрасна, всі намагаються навчитись чомусь новому і компанія надає багато засобів для цього. Тому загалом дуже щасливий що працюю тут!

Підтримали: Elena KozhomaAndrey Burlutskiy

Очень рад что работаю здесь! Помогают развиваться профессионально, компенсация на очень хорошем уровне, менеджмент отзывчивый, помогают реализовать идеи и уважают мое мнение как специалиста.

Підтримали: Elena KozhomaTim Vlasyuk

Работаю в компании вот уже третий месяц. Занимаюсь веб-разработкой (фронтенд) в проекте, где мне действительно интересно работать и развиваться как личность, как разработчик и как человек в целом. Атмосфера в моей команде очень позитивная, налаженная, только и способствует желанию работать и созидать. Однако стоит отметить, что я работаю на одном из проектов, к которому имеет отношение компания, поэтому не могу судить как дело обстоит на других проектах. Из однозначных плюсов компании — стремительное развитие и расширение как самой компании, так и её сотрудников. Если возникает какая-либо проблема, ты всегда можешь быть уверен, что тебя выслушают, дадут грамотный совет и помогут. Всё благодаря адекватному, приятному в общении и эмпатичному руководству. Работая здесь, обретаю приятный опыт.

Підтримали: Elena KozhomaRoman Pospishenko