Proffiz

Львов

Мені пощастило потрапити в компанію Proffiz в період її розвитку, оскільки можна було спостерігати за тим, як налагоджуюються робочі процеси та як зростає команда. Компанія надає безліч можливостей для професійного розвитку, що на мою думку, є однією з найважливіших критерій будь-якої компанії. Тут завжди дуже затишно та атмосферно:)
Працюючи у Proffiz, я можу сказати, що тут найважливішим для мене є команда — люди, які завжди прагнуть до розвитку та самовдосконалення!)

Поддержали: Dmytro MenshykovMarta Skrobala

Приємно та дуже корисно бути в команді розробників такого високого рівня! Proffiz створює відчуття родинного кола. Тому окрім професійного зростання отримуєш задоволення від спілкування з колегами. А гнучкий графік роботи та можливість при потребі працювати віддалено також додають зручності та спрощують життя.

Поддержали: Dmytro MenshykovMarta Skrobala