Proffiz

Львів, Краків (Польща)

Веслую вже більше 6 років під парусом Proffiz і все йде чудово — ніхто батугом не махає і загалом корабель пливе впевнено. Коли навколо всі тонули під час ковід-шторму а потім нападу піратів(яким звісно ж пи*да) капітан і боцмани все чітко похендлили і вітрила практично не спускали. Гребці в командах теж здебільшого дуже компонетенті і дружелюбні а головне мачурні тому якщо ви ще свіжак то поможуть вам не лише не втонути а наростити те чого бракує. Ну і загалом флотилія тут обширна, плавають в різних напрямках тож якщо маршрут вам набридне — зможете перепочити і свічнутись куди вітер подує.

P.S. В рабство ніби нікого не продають

Люблю працювати тут через відкритість, гнучкість та прозорість. Після роботи у великих компаніях, як ковток свіжого повітря. Радує, що вдається зберігати баланс і уникати процесів заради процесів. Додатково хочу зазначити людей в компанії, які і створюють цю атмосферу якісної роботи, продуктивності та легкості.

Працюю в Proffiz вже більше 5ти років. Росту разом з компанією і бачу як якісно вона розвивається. Менеджмент підтримує і займається розвитком, старається знайти цікаві проекти і прислухатися до відгуку кожного тіммейта.
Думаю що це крута і затишна компанія з хорошими людьми

Працював в Proffiz весь 2022 рік. Прийшовши джуном отримав хорошу команду та гідну оплату. Проблем не було весь рік, поки не було прийняте рішення скоротити мене(і як сказала HR, ще декілька джунів). І ніяких претензій до компанії не було і бути не могло, бо всі мінімальні проблеми вирішувалися миттєво, якщо якісь загалом і були. Але при співбесіді ще один з ключових аргументів був такий — «13 зарплата». За умовою треба було до кінця року вже працювати в компанії декілька місяців. Ну і от відпрацювавши рік, мене звільняють за декілька днів до нового року. Врешті решт, цей чудовий «бонус» так мені ніхто і не виплатив, все тягнулося ще від 2 до 3 місяців, поки не сказали, що нічого мені не прийде. Всіх собак скинули на замовника, сказавши, що нічого не можуть зробити і не впевнений, чи хтось взагалі намагався цим займатися. Загалом, лишився дуже розчарований таким досвідом.

Працюю з Proffiz вже понад рік. Маючи досвід роботи у компаніях різного масштабу, тут це досить непоганий баланс все ще лампового, не надто великого товариства, відпрацьованих внутрішніх процесів, більш ніж адекватний рівень компенсації та переваг, і при цьому, без надмірної бюрократії.

Важливим є також адаптація роботи компанії до умов повномасштабної війни — генератор, старлінк, можливість працювати у будь-якому режимі для власної ефективності.

Категорично рекомендую для тих, хто не готовий до кількатисячного колективу і цінує гнучкість та простоту в організації, але разом з тим і налагоджені процеси :)

Overall, my experience working for Proffiz has been positive. The management team is approachable and responsive to employee concerns. The company fosters a culture of innovation and encourages employees to think outside the box.

The company provides competitive compensation and benefits, and there are opportunities for growth and advancement. The team is diverse, and the company promotes a healthy work-life balance.

So, I am satisfied with my experience working for this company and would recommend it as a great place to work for anyone in the industry.

Дуже хороші умови, люди і ставлення. Всі процеси добре налагоджені, починаючи з онбордингу до роботи з командою та продуктом. За час моєї роботи тільки позитивні враження.

Встиг попрацювати в різних за розміром, філософією і типом компаніях.
Свідомо зробив вибір в бік Proffiz через колектив і можливість імплементувати здобутий досвід і нетворк безпосередньо в розвиток компанії. Жодного разу не шкодував про цей вибір. Якщо вас цікавить втілення ваших амбіцій і ідей, то компанія підійде прекрасно. Буде змога як працювати в зоні комфорту так і поза нею, це хто яких книжок вже начитався. Відсутність зайвої бюрократії вважаю хорошим плюсом на даному етапі розвитку компанії. Процес заради процесу — це не про Proffiz. Якщо розглядаєте варіант скинути резюме нашим рекрутерам — вперед, це буде хороший вибір.

Працюю у Proffiz 8 місяців і це моє перше місце роботи. У компанії працюють дуже круті люди і мені випала нагода працювати з такою ж крутою тімою на цікавому, сучасному проєкті. Також подобається те, що є можливість обирати між віддаленою роботою та в офісі. Офіс комфортний, з паркінгом та настільним тенісом. А на додачу ще й безліч бенефітів у вигляді страхування, вивчення англійської та різних корпоративів.
Однозначно рекомендую Proffiz!

Для мене компанія Proffiz стала відправною точкою в світі ІТ. Прийшла в компанію трейні рекрутером і працюю тут вже близько 2х років. Дуже щаслива, що перше місце роботи саме тут. За ці 2 роки отримала багато професійних знань, працюю в крутому і сильному колективі з 5-ти рекрутерів, де відчувається велика підтримка один одного. Є можливість постійного розвитку і навчання, компанія підтримує і заохочує ініціативність, а також імпонують гарні умови і завжди вчасна оплата праці.
Компанія орієнтована на якісну і професійно виконану роботу, тому тут працюють розробники — справжні професіонали своєї справи.
З впевненістю рекомендую Proffiz друзям і знайомим, рада працювати з такими хорошими людьми!

Той випадок, коли ти задоволена всім: колективом, керівництвом, умовами праці та винагородою)
Вибрала Proffiz серед інших компаній і жодного разу не пошкодувала. Тепла та дружня атмосфера в поєднанні з професійним підходом до роботи. Що ще потрібно для того, щоб робота була в задоволення?)

Разом з Proffiz вже 2 роки і неймовірно задовлена. Прекрасний дружній колектив, хороший менеджмент, можливість мігрувати між проектами. Максимально швидке вирішення робочих питань, які виникають. Для особистого розвитку є доступ до різноманітних курсів, безкоштовні заняття з англійської мови. Рекомендую!

Вже більше року я разом з Proffiz, і якщо ви у пошуках класної української IT-компанії, тоді мій відгук точно допоможе вам зробити правильне рішення :)

Плюси:
+ Відсутність неадекватного контролю тайм-трекерами, та іншими інструментами.
+ Корпоративні тусовки. Secret meetings, походи, корпоративи.
+ Завжди зрозуміють, коли тобі потрібен day-off на сьогодні, коли тобі потрібна ЗП швидше, і т.д
+ Можливість мігрувати з одного проекту на інший, працювати з різними технологіями та бізнесами.
+ Full-remote / Офіс / Part-remote, будь-хто знайде те, що йому підходить
+ Ну і benefits типу: страховка, уроки англійської, оплата спортзалу і т.д (доречі, в офісі є не тільки печиво, а ще багато чого, приходьте — дізнаєтесь 😁)

Мінуси:
— Не всі мають можливість отримати техніку Apple (але є класні, потужні ноути на Windows)

Працюю у компанії вже півтора року.
Враження тільки позитивні.
Цікавий проект, який дозволяє розвиватися і розкривати свій потенціал.
Чудовий дружній колектив, приємні люди.
Хороший менеджмент, без лишньої бюрократії, забезпечує усім необхідним, вчасна оплата.
Гнучкий графік роботи, хороший соцпакет.
Рекомендую!

Серед трьох компаній, які запропонували співпрацю — обрав Proffiz (хотів попасти у невелику). Працюю тут вже майже два роки, про свій вибір анітрохи не шкодую. Дружній колектив, цікавий проект, вчасна оплата та завжди готовий допомогти CEO, що ще потрібно? :)
Однозначно рекомендую!

Працюю в Proffiz вже 1 рік.
За цей час можу впевнено сказати, що ця компанія ідеально підійде для тих, хто шукає місце для реалізації ідей, розвитку та можливості працювати з націленими на результат професіоналами. Люди, які мене оточують, справді люблять свою роботу і прагнуть робити її добре, що є для мене особисто дуже важливим.
Менеджмент, люди та цінності в компанії мотивують не просто приходити і робити свою роботу, а й насолоджуватись процесом та спільним результатом!

Маленька молода компанія, яка постійно росте і розвивається.
Дружній і простий колектив, в колі якого легко і приємно спідкуватисьі який активно живе і в офісі і за його межами)
Дуже радує відсутність бюрократичної волокіти і можливість вирішувати питання напряму з СЕО, який відкритий для розмови, завдяки чому всі організаціні питання вирішуються дуже хутко і приємно.

Молода компанія про яку, мабуть, багато людей навіть і не чули. Пацюю в Proffiz чуть більше року, тільки позитивні враження.
Щодо процесів все на найвищому рівні:
— треба кращу техніку бо стара вже не ок — будь ласка
— треба аванс бо війна — будь ласка
— треба вихідний на сьогодні — будь ласка
Загалом все, що треба класний соцпакет, оплата без затримок, а найголовніше класна команда (тімблілдінги).
Доречі, тут є СікретМітинги, думаю цього немає в багатьох

Працюю в Proffiz вже рік. Загальне враження дуже приємне, як від команди так і від організації процесів.
Усі питання які поставали за цей рік вирішувались дуже оперативно і просто, ніякої бюрократії. Є можливість звернутись до СЕО напряму.
Окремо порадувала техніка яку видали ідеально під всі мої потреби 12/10.
Однозначно можу рекомендувати цю компаніюю.

На мою думку, це хороша українська аутсорс компанія. В серпні буде 3 роки як ми співпрацюємо, і це круто. Це не про роботу з 9 до 6, це про роботу на результат. Мені імпонує відсутність бюрократії, цікавий проект та відкрита до нового і змін команда.
В Проффіз нормально побудовані внутрішні процеси і сервіси, наприклад, за мій час тут зʼявилася можливість взяти офісні меблі додому або ж зібратись з колегами на Secret Meeting і весело провести час за межами офісу. При цьому в компанії панує командний дух, а колеги завжди готові прийти на допомогу.

Ось уже майже рочок відколи я доєдналась до професійного кола Proffiz. Сказати, що різниця в робочих процесах за цей рік суттєво змінилась — не сказати нічого. Кожен працівник прагне зробити все можливе і надможливе аби внести свою частинку до великого прогресу нашої компанії. Ми великі працелюби, чим і вражаємо клієнтів блискучими результатами.
Найбільший плюс цієї компанії — простодушність людей та їхнього прагнення до вдосконалення, як особистісного, так і професійного.
Окрема вдячність керівництву за постійний розвиток та мотивацію до нових відкриттів у царині рекрутингу, а також за відкритість до пропозицій членів команди.

Працюю в Proffiz більше 2 років і за цей час побачив як компанія розвивається, росте та процвітає:)
Дружній і веселий колектив, який включає в собі працівників високого рівня та професіоналів свого діла.
Був на різних проектах, які підбирались в залежності від моїх побажань, і всі вони були цікаві та різноманітні. Ніколи не було проблем з технікою, оплатою чи іншими питаннями, все вирішується професійно та швидко.
Загалом, Proffiz — компанія, яку я впевнено можу рекомендувати!

На Проффізі я вже працюю три з половиною роки. На жодній з попередніх компанії я так довго не затримувався. Причин цьому є декілька. По-перше, в мене була (і є) можливість попрацювати на різних проектах в межах компанії. Це дало мені змогу набратися досвіду роботи з різними технологіями (React, Vue, Node, AWS). По-друге на Профізі немає жорстко регламентованого робочого дня, головне щоб були результати роботи і клієнт був задоволений. Я, наприклад, більше привик працювати в другій половині дня і тому це для мене важлива умова. По-третє компанія динамічно розвивається і створює умови для підняття рівня співробітників. Та й в загальному на компанії панує такий мікроклімат, що тобі хочеться приходити в офіс, а це дуже важливо.

Молода фірма, що розвивається. Постійно якесь удосконалення процесів. Так, не все ідеально(згідно оцінок 96 зі 100), але керівництво це розуміє і сприяє покращенню. Працюю тут 2 роки, співпрацею задоволений: клієнт хороший, проект цікавий, кар"єрний ріст присутній, менеджмент з людським обличчям. Що ще треба від роботи?

Обираючи між великою корпорацією, де ти лише гвинтик системи і компанією де твою думку та бачення чують і підтримують, я оберу друге. Proffiz став для мене домом, куди хочеться повертатися і йти на тімбілдінг у вихідний і лютий дубак. Місцем в якому я можу розвиватися як спеціаліст і отримувати фідбек який не звучить як пасивна агресія. Комфортні умови праці, регулярні апрайзали, і дійсно дружня атмосфера. Тішусь, що маю можливість тут працювати. Особлива любоу тімці S&M і тімліду Насті ❤️

Як вже було згадано, люди тут дуже дружні та прості. Надзвичайно розуміючий та підтримуючий менеджмент, що дуже цінно. Тішусь, що випала нагода тут працювати.

поки що тут 2 роки — на превелике щастя лише хороше враження. Проект цікавий, люди чудові, іде постійний розвиток.Мабуть одна з кращих компаній, де поки що приходилося працювати

Проффіз — це саме те місце, де розробник може сповна реалізувати свій потенціал. Тут ти справді будеш спокійно займатися своєю справою з впевненістю у завтрішньому дні і з розумінням того, що компанія постійно розвивається. Незважаючи на переважну кількість сеньйорів, жодного разу не зустрічав в колективі егоцентричних людей. Це місце, де тебе завжди зустрінуть з посмішкою і з бажанням допомогти якщо ти цього потребуєш. Правильно сказав СЕО на останньому з корпоративів:"В першу чергу, тут насправді зібралося багато хороших людей, а вже потім крутих розробників". Приємно, що СЕО і колектив always on the same page)
Схрещуємо пальці і їдемо далі;)

Будучи частинкою Проффізу вже більше 3-ох років, можу сказати, що це компанія, в якій не тільки чують ваші ідеї, а й прислухаються до них. Компанія, яка зібрала в собі як багато професіоналів своєї справи, так і просто добрих, щирих людей. Тут завжди стараються сприяти професійному розвитку і також допомагають класно проводити своє дозвілля, що, в свою чергу, сприяє балансу між роботою та життям за її межами. Ще додам, що люблю свій S&M відділ за рівність в команді, якісну співпрацю і гарне коло однодумців ❤️

Дружня компанія з веселими людьми які вміють як і професійно розвиватися так і мати активне життя за межами роботи. Є багато проектів з різними технологіями, відсутність бюрократії і легкість у вирішенні питань. Адекватний і простий CEO який завжди йде на зустріч у різних ситуаціях і допомагає створенню комфортних умов. Поспілкувавшись з людьми, це саме те місце де багато знайшли хороший work-life balance.

Мені пощастило потрапити в компанію Proffiz в період її розвитку, оскільки можна було спостерігати за тим, як налагоджуюються робочі процеси та як зростає команда. Компанія надає безліч можливостей для професійного розвитку, що на мою думку, є однією з найважливіших критерій будь-якої компанії. Тут завжди дуже затишно та атмосферно:)
Працюючи у Proffiz, я можу сказати, що тут найважливішим для мене є команда — люди, які завжди прагнуть до розвитку та самовдосконалення!)

Приємно та дуже корисно бути в команді розробників такого високого рівня! Proffiz створює відчуття родинного кола. Тому окрім професійного зростання отримуєш задоволення від спілкування з колегами. А гнучкий графік роботи та можливість при потребі працювати віддалено також додають зручності та спрощують життя.

Вакансії Proffiz