Proffiz

Львів, Краків (Польща)

Встиг попрацювати в різних за розміром, філософією і типом компаніях.
Свідомо зробив вибір в бік Proffiz через колектив і можливість імплементувати здобутий досвід і нетворк безпосередньо в розвиток компанії. Жодного разу не шкодував про цей вибір. Якщо вас цікавить втілення ваших амбіцій і ідей, то компанія підійде прекрасно. Буде змога як працювати в зоні комфорту так і поза нею, це хто яких книжок вже начитався. Відсутність зайвої бюрократії вважаю хорошим плюсом на даному етапі розвитку компанії. Процес заради процесу — це не про Proffiz. Якщо розглядаєте варіант скинути резюме нашим рекрутерам — вперед, це буде хороший вибір.

Працюю у Proffiz 8 місяців і це моє перше місце роботи. У компанії працюють дуже круті люди і мені випала нагода працювати з такою ж крутою тімою на цікавому, сучасному проєкті. Також подобається те, що є можливість обирати між віддаленою роботою та в офісі. Офіс комфортний, з паркінгом та настільним тенісом. А на додачу ще й безліч бенефітів у вигляді страхування, вивчення англійської та різних корпоративів.
Однозначно рекомендую Proffiz!

Для мене компанія Proffiz стала відправною точкою в світі ІТ. Прийшла в компанію трейні рекрутером і працюю тут вже близько 2х років. Дуже щаслива, що перше місце роботи саме тут. За ці 2 роки отримала багато професійних знань, працюю в крутому і сильному колективі з 5-ти рекрутерів, де відчувається велика підтримка один одного. Є можливість постійного розвитку і навчання, компанія підтримує і заохочує ініціативність, а також імпонують гарні умови і завжди вчасна оплата праці.
Компанія орієнтована на якісну і професійно виконану роботу, тому тут працюють розробники — справжні професіонали своєї справи.
З впевненістю рекомендую Proffiz друзям і знайомим, рада працювати з такими хорошими людьми!

Той випадок, коли ти задоволена всім: колективом, керівництвом, умовами праці та винагородою)
Вибрала Proffiz серед інших компаній і жодного разу не пошкодувала. Тепла та дружня атмосфера в поєднанні з професійним підходом до роботи. Що ще потрібно для того, щоб робота була в задоволення?)

Разом з Proffiz вже 2 роки і неймовірно задовлена. Прекрасний дружній колектив, хороший менеджмент, можливість мігрувати між проектами. Максимально швидке вирішення робочих питань, які виникають. Для особистого розвитку є доступ до різноманітних курсів, безкоштовні заняття з англійської мови. Рекомендую!

Вже більше року я разом з Proffiz, і якщо ви у пошуках класної української IT-компанії, тоді мій відгук точно допоможе вам зробити правильне рішення :)

Плюси:
+ Відсутність неадекватного контролю тайм-трекерами, та іншими інструментами.
+ Корпоративні тусовки. Secret meetings, походи, корпоративи.
+ Завжди зрозуміють, коли тобі потрібен day-off на сьогодні, коли тобі потрібна ЗП швидше, і т.д
+ Можливість мігрувати з одного проекту на інший, працювати з різними технологіями та бізнесами.
+ Full-remote / Офіс / Part-remote, будь-хто знайде те, що йому підходить
+ Ну і benefits типу: страховка, уроки англійської, оплата спортзалу і т.д (доречі, в офісі є не тільки печиво, а ще багато чого, приходьте — дізнаєтесь 😁)

Мінуси:
— Не всі мають можливість отримати техніку Apple (але є класні, потужні ноути на Windows)

тут була моя перша dream team 💙💛

Працюю у компанії вже півтора року.
Враження тільки позитивні.
Цікавий проект, який дозволяє розвиватися і розкривати свій потенціал.
Чудовий дружній колектив, приємні люди.
Хороший менеджмент, без лишньої бюрократії, забезпечує усім необхідним, вчасна оплата.
Гнучкий графік роботи, хороший соцпакет.
Рекомендую!

Серед трьох компаній, які запропонували співпрацю — обрав Proffiz (хотів попасти у невелику). Працюю тут вже майже два роки, про свій вибір анітрохи не шкодую. Дружній колектив, цікавий проект, вчасна оплата та завжди готовий допомогти CEO, що ще потрібно? :)
Однозначно рекомендую!

Працюю в Proffiz вже 1 рік.
За цей час можу впевнено сказати, що ця компанія ідеально підійде для тих, хто шукає місце для реалізації ідей, розвитку та можливості працювати з націленими на результат професіоналами. Люди, які мене оточують, справді люблять свою роботу і прагнуть робити її добре, що є для мене особисто дуже важливим.
Менеджмент, люди та цінності в компанії мотивують не просто приходити і робити свою роботу, а й насолоджуватись процесом та спільним результатом!

Маленька молода компанія, яка постійно росте і розвивається.
Дружній і простий колектив, в колі якого легко і приємно спідкуватисьі який активно живе і в офісі і за його межами)
Дуже радує відсутність бюрократичної волокіти і можливість вирішувати питання напряму з СЕО, який відкритий для розмови, завдяки чому всі організаціні питання вирішуються дуже хутко і приємно.

Молода компанія про яку, мабуть, багато людей навіть і не чули. Пацюю в Proffiz чуть більше року, тільки позитивні враження.
Щодо процесів все на найвищому рівні:
— треба кращу техніку бо стара вже не ок — будь ласка
— треба аванс бо війна — будь ласка
— треба вихідний на сьогодні — будь ласка
Загалом все, що треба класний соцпакет, оплата без затримок, а найголовніше класна команда (тімблілдінги).
Доречі, тут є СікретМітинги, думаю цього немає в багатьох

Працюю в Proffiz вже рік. Загальне враження дуже приємне, як від команди так і від організації процесів.
Усі питання які поставали за цей рік вирішувались дуже оперативно і просто, ніякої бюрократії. Є можливість звернутись до СЕО напряму.
Окремо порадувала техніка яку видали ідеально під всі мої потреби 12/10.
Однозначно можу рекомендувати цю компаніюю.

На мою думку, це хороша українська аутсорс компанія. В серпні буде 3 роки як ми співпрацюємо, і це круто. Це не про роботу з 9 до 6, це про роботу на результат. Мені імпонує відсутність бюрократії, цікавий проект та відкрита до нового і змін команда.
В Проффіз нормально побудовані внутрішні процеси і сервіси, наприклад, за мій час тут зʼявилася можливість взяти офісні меблі додому або ж зібратись з колегами на Secret Meeting і весело провести час за межами офісу. При цьому в компанії панує командний дух, а колеги завжди готові прийти на допомогу.

Ось уже майже рочок відколи я доєдналась до професійного кола Proffiz. Сказати, що різниця в робочих процесах за цей рік суттєво змінилась — не сказати нічого. Кожен працівник прагне зробити все можливе і надможливе аби внести свою частинку до великого прогресу нашої компанії. Ми великі працелюби, чим і вражаємо клієнтів блискучими результатами.
Найбільший плюс цієї компанії — простодушність людей та їхнього прагнення до вдосконалення, як особистісного, так і професійного.
Окрема вдячність керівництву за постійний розвиток та мотивацію до нових відкриттів у царині рекрутингу, а також за відкритість до пропозицій членів команди.

Працюю в Proffiz більше 2 років і за цей час побачив як компанія розвивається, росте та процвітає:)
Дружній і веселий колектив, який включає в собі працівників високого рівня та професіоналів свого діла.
Був на різних проектах, які підбирались в залежності від моїх побажань, і всі вони були цікаві та різноманітні. Ніколи не було проблем з технікою, оплатою чи іншими питаннями, все вирішується професійно та швидко.
Загалом, Proffiz — компанія, яку я впевнено можу рекомендувати!

На Проффізі я вже працюю три з половиною роки. На жодній з попередніх компанії я так довго не затримувався. Причин цьому є декілька. По-перше, в мене була (і є) можливість попрацювати на різних проектах в межах компанії. Це дало мені змогу набратися досвіду роботи з різними технологіями (React, Vue, Node, AWS). По-друге на Профізі немає жорстко регламентованого робочого дня, головне щоб були результати роботи і клієнт був задоволений. Я, наприклад, більше привик працювати в другій половині дня і тому це для мене важлива умова. По-третє компанія динамічно розвивається і створює умови для підняття рівня співробітників. Та й в загальному на компанії панує такий мікроклімат, що тобі хочеться приходити в офіс, а це дуже важливо.

Молода фірма, що розвивається. Постійно якесь удосконалення процесів. Так, не все ідеально(згідно оцінок 96 зі 100), але керівництво це розуміє і сприяє покращенню. Працюю тут 2 роки, співпрацею задоволений: клієнт хороший, проект цікавий, кар"єрний ріст присутній, менеджмент з людським обличчям. Що ще треба від роботи?

Обираючи між великою корпорацією, де ти лише гвинтик системи і компанією де твою думку та бачення чують і підтримують, я оберу друге. Proffiz став для мене домом, куди хочеться повертатися і йти на тімбілдінг у вихідний і лютий дубак. Місцем в якому я можу розвиватися як спеціаліст і отримувати фідбек який не звучить як пасивна агресія. Комфортні умови праці, регулярні апрайзали, і дійсно дружня атмосфера. Тішусь, що маю можливість тут працювати. Особлива любоу тімці S&M і тімліду Насті ❤️

Як вже було згадано, люди тут дуже дружні та прості. Надзвичайно розуміючий та підтримуючий менеджмент, що дуже цінно. Тішусь, що випала нагода тут працювати.

поки що тут 2 роки — на превелике щастя лише хороше враження. Проект цікавий, люди чудові, іде постійний розвиток.Мабуть одна з кращих компаній, де поки що приходилося працювати

Проффіз — це саме те місце, де розробник може сповна реалізувати свій потенціал. Тут ти справді будеш спокійно займатися своєю справою з впевненістю у завтрішньому дні і з розумінням того, що компанія постійно розвивається. Незважаючи на переважну кількість сеньйорів, жодного разу не зустрічав в колективі егоцентричних людей. Це місце, де тебе завжди зустрінуть з посмішкою і з бажанням допомогти якщо ти цього потребуєш. Правильно сказав СЕО на останньому з корпоративів:"В першу чергу, тут насправді зібралося багато хороших людей, а вже потім крутих розробників". Приємно, що СЕО і колектив always on the same page)
Схрещуємо пальці і їдемо далі;)

Будучи частинкою Проффізу вже більше 3-ох років, можу сказати, що це компанія, в якій не тільки чують ваші ідеї, а й прислухаються до них. Компанія, яка зібрала в собі як багато професіоналів своєї справи, так і просто добрих, щирих людей. Тут завжди стараються сприяти професійному розвитку і також допомагають класно проводити своє дозвілля, що, в свою чергу, сприяє балансу між роботою та життям за її межами. Ще додам, що люблю свій S&M відділ за рівність в команді, якісну співпрацю і гарне коло однодумців ❤️

Дружня компанія з веселими людьми які вміють як і професійно розвиватися так і мати активне життя за межами роботи. Є багато проектів з різними технологіями, відсутність бюрократії і легкість у вирішенні питань. Адекватний і простий CEO який завжди йде на зустріч у різних ситуаціях і допомагає створенню комфортних умов. Поспілкувавшись з людьми, це саме те місце де багато знайшли хороший work-life balance.

Мені пощастило потрапити в компанію Proffiz в період її розвитку, оскільки можна було спостерігати за тим, як налагоджуюються робочі процеси та як зростає команда. Компанія надає безліч можливостей для професійного розвитку, що на мою думку, є однією з найважливіших критерій будь-якої компанії. Тут завжди дуже затишно та атмосферно:)
Працюючи у Proffiz, я можу сказати, що тут найважливішим для мене є команда — люди, які завжди прагнуть до розвитку та самовдосконалення!)

Приємно та дуже корисно бути в команді розробників такого високого рівня! Proffiz створює відчуття родинного кола. Тому окрім професійного зростання отримуєш задоволення від спілкування з колегами. А гнучкий графік роботи та можливість при потребі працювати віддалено також додають зручності та спрощують життя.