За короткий час співпраці на даному етапі я більш ніж задоволена 💔Найпрекрасніший офіс,можливості розвитку ,чудові люди та безліч приємних пропозицій та подарунків від компанії .Коли працюєш в кайф та відчуваєш турботу з усіх сторін це про Product madness !
Рада бути тут 💔

Щиро впевнена в речах, які пропоную кандидатам й рада що потрапила в таку команду) Компанія справді піклується про кожного й постійно вигадує нові способи побалувати нас ;) Сподіваюсь, що в майбутньому всі роботодавці зможуть вийти на відповідний високий рівень умов та організації ❤️

Поддержали: Viktoriya ShupianaRoman Orfinyak

Бути частиною команди PM — круто. Працювати дуже комфортно, оскільки ти відчуваєш, що тебе цінують. Це навіть не про бенефіти (які в компанії супер класні) це про відношення один до одного.
Дуже рада бути частиною Product Madness

Працюю тут недавно але компанія вже справила на мене позитивне враження. В компанії дуже хороша атмосфера, є можливості для розвитку. Офіс просто шикарний =)
Також не можу не згадати класні подарунки та бенефіти.

Product Madness це та компанія, яка прям з самої назви виражає той дух, який і панує в ній! Це про те, що є вже велеченька команда, яка постійно і спільно працює над власним продуктом, це про швидкість рішень, постійне вирування ідей, про сміливість і фановість, а ще про відкритість і супер дружність!
Люблю цю команду, люблю Product Madness!

Працюю в Меднесі зовсім недавно, але компанія встигла приємно здивувати. Працювати надзвичайно комфортно, як з менеджментом, так і з командою. Є відчуття, що цінують і поважають твою роботу. Також окреме дякую, за забезпечення гарних умов праці та лояльного ставлення до працівників.

Я є частинкою команди Product Madness 1.5 року і я дуже рада,що наші шляхи зійшлися :grinning: В компанії дуже класна позитивна атмосфера, багато можливостей для розвитку, круті бенефіти і подарунки та й загалом компанія створила дуже хороші умови для роботи.
Якщо ви хочете отримувати задоволення від своєї роботи — то вам сюди:+1:

Я працюю в Меднесі трохи більше як пів року і дуже переживала через зміну місця роботи, проте тут зробили все, щоб цей перехід був максимально комфортний.

В мене надзвичайно професійна команда, у якої є чому вчитись, плюс компанія дозволяє обрати собі ментора і вчитись та виділяє час на самонавчання.
Дуже подобається те, що у нас тут компанія «про людей» а не «про гроші», як це часто буває.

Ходіть до нас, у нас багато відкритих вакансій 😉

Працюючи на роботі більшість людей рахують хвилини, щоб нарешті відбути ті ±8 годин і піти додому.
Їм рідко коли подобається їхнє місце роботи і/або колектив, максимум — кілька близьких по духу людей і все.
В мене так було з усіма місцями праці.
З усіма, крім Product Madness!
Вже з першої співбесіди я піймав себе на думці, що це саме те, що так довго шукав.
І не прогадав!
Керівництво тут — старші друзі, що завжди готові вислухати та допомогти, сам колектив — неймовірно дружній і лояльний!
Сама компанія робить усе для того, щоб працівникам було справді комфортно як удома, так і офісі.
Шикарні бенефіти й сюрприз-подарунки, прекрасні люди й сногсшибатєльний офіс!
Рекомендую!)

Працюю в компанії вже 3 роки. Команда складається з професіоналів які знають як якісно робити свою роботу. Лояльне відношення керівництва до персоналу. Також в компанії багато різних бенефітів, та приємних сюрпризів. Рекомендую!)

Product Madness і я зустрілись не так давно, але це кохання з першого погляду.
Влаштовує ставлення, оплата праці, бенефіти і загальна атмосфера, в якій комфортно працювати. Рекомендую )

Работаю в компании Product Madness не долго но уже могу сказать что компания очень крутая. Огромный список бенефитов, зарплата выше от рынка, команда профи. Компания заботиться о том что б кажды сотрудник был доволен своим рабочим местом дома и нам работе. Очень доволен тем что тут работаю

Компанія піклується про комфорт кожного, надає широкий спектр бенефітів, в т.ч. курси англійської. Дуже крутий офіс з хорошою локацією. Адекватний прозорий менеджмент. Компанії бажаю процвітання, та розвитку кожному з нас! :)

З компанією Product Madness познайомилась зовсім недавно, але з чіткою впевненістю вже на даному етапі, можу сказати, що саме тут почуваюсь щасливою!
Робота не лише приносить насолоду, задоволення, а й особистий розвиток.
Люди, котрі тут працюють мають чудові цінності, готові завжди помогти в будь яких ситуаціях та вміють мотивувати працювати ще більше та якісніше.
Окремо хочу подякувати за неочікувані приємності та різноманітні бенефіти.
Щиро радію, що я частинкою команди PM🧡

Дуже хороша компанія!! Тут дуже цінують працівників та їх роботу, забезпечують усім необхідним, надзвичайно комфортний модерний офіс. Працівників «балують» різноманітними подарунками, додатковими вихідними, цікавими івентами. Я дуже рада, що мене прийняли в цю команду.
Бажаю, щоб компанія розвивалася та процвітала ще більше, а ми всі разом з нею :)

Якщо ви шукаєте компанію де цінують людей, цінують вашу працю і рахуються з вашими думками, то Product Madness саме це місце. Я співпрацював з різними геймдев компаніями але ця просто топчик. І хоч період співпраці у мене поки що не дуже великий але ці люди вже встигли задарувати подарунками, різними плюшками і не один раз приємно здивували. Всередині відсутня токсичність, яка присутня переважно у всіх подібних організаціях, а також тут всі дуже френдлі, завжди готові вислухати, поговорити і допомогти. Однозначно рекомендую, а PM бажаю росту і процвітання! Ви/ми круті!

Я люблю працювати в Product Madness в першу чергу через дивовижних Людей і тому, що ці Люди мають чудові цінності і разом будують неймовірну культуру. Моя ключова мотивація полягає в тому, що мої зусилля справді впливають на покращення для наших команд і що через мою працю відбуваються позитивні зміни, що мої ідеї вислуховуються, підтримуються і можуть бути реалізовані. Мені пощастило, що я маю видатну команду, ми вчимося та зростаємо разом, підтримуємо один одного, можемо покластись один на одного та відзначити спільні досягнення та успіх. Я ціную роботу з нашими менеджерами, які є натхненними лідерами в дії, не лише на словах. На даний момент у нас є багато відкритих вакансій у львівському офісі, і я хочу привітати всіх, хто приєднається до нас, а також відкриє для себе Product Madness як найкращого роботодавця!

Проголосовал 41 сотрудник