Product Madness

Львів, Барселона (Іспанія), Вроцлав (Польща), Гданськ (Польща), Лондон (Велика Британія)

Having worked as a contract Senior Unity Developer for two years at Product Madness, I found immense satisfaction in the experience. The well-structured processes in place not only streamlined workflows but also cultivated a positive and efficient work environment. I commend Product Madness for its unwavering commitment to maintaining high standards, evident in the exceptional skill set of my colleagues. Collaborating with such highly skilled professionals not only enriched my personal growth but also contributed significantly to our collective success.

Більше року працюю в компанії Product Madness, і на власному досвіді розумію, що people first, це не лише слова, а й дії. Важливі відмінності цієї компанії від багатьох інших:
— це компанія, де цінують і поважають своїх працівників, та допомагають їм професійно зростати, досягати поставлених цілей
— компанія глобальна, тож працюєш з командами та менеджерами з інших локацій (Лондон, Барселона, Гданськ та ін.)
— багато приємних бенефітів, цікавих івентів, та волонтерства.
Якщо потрібно знайти місце, де хочеться madness — Product Madness — це саме та компанія!

Щаслива працювати в компанії Product Madness. Адже тут працюють цілеспрямовані, розумні спеціалісти та просто чудові люди. Можливість навчатись, реалізовувати себе, рухатись вперед — це все завдяки підтримці нашої компанії.
Дякую за затишний та комфортний офіс, смачні сніданки, організація подарунків, різноманітні свята та аукціони для збору на підтримку наших хлопців ЗСУ.
Product Madness — найкращі. Ціную!!!!

Працюю у Product Madness більше 2 років і можу сказати, що це найкраща компанія у якій я парцював. Дружній колектив, чудові люди, класне керівництво. Офіційне працевлаштування, купа цікавих івентів, а саме головне це можливість розвитку у тому напрямку, який тебе цікавить! Керівництво компанії підтримує Україну та всіма можливими способами допомагає! Тут цінують тебе як особистість! Тому однозначно, рекомендую, долучатися до нашого ТОПОВОГО колективу ;)
p.s.: мушу додати, що окремий ріспект за крутий офіс з офігенним краєвидом на Львів, який реально захоплює, та допомагає відволіктися у важкі робочі дні!

Дуже рада працювати в компанії Product Madness серед справжніх професіоналів своєї справи! Це той момент, коли ти працюєш і знаєш, що твою роботу оцінять, підтримають, сприятимуть професійному розвитку!

Product Madness — дійсно та компанія , де працює лозунг People First . Вона зробила усе, щоб я був у безпеці та з гідними умовами для життя, коли почалась війна. Я дуже ціную те , що зробили для мене ( додаткові виплати , безпечний офіс , психологічна допомога ) . В компанії працюють чудові люди, що завжди готові прийти на допомогу , підтримати та завжди оцінюють те , що ти робиш .

Product madness — це компанія, яка створює надихаючу робочу атмосферу, де кожен працівник має можливість розвиватися та реалізовувати свій потенціал. Однозначно це найкраще місце для кар’єрного зростання!)

Працюючи в компанії як TA Partner протягом двох років і зараз перейшовши на позицію QA, я можу сміливо сказати, що Product Madness — це чудове місце для розвитку та досягнення професійних цілей. Product Madness не лише створює ігри з крутим геймплеєм, але й піклується про своїх співробітників, створюючи дружню та підтримуючу робочу атмосферу. Я вдячна за можливість бути частиною цієї талановитої команди❤️

Круто працювати в компанії, де вся організація рухається в одному напрямку. Працюю вже більше 3-х років, застав стадію розвитку від «камерної команди» до великої і структуризованої співпраці багатьох департаментів! Хороший менеджмент, розуміючі партнери і можливість поринути у божевілля розробки ігор! :)

Чудова компанія з орієнтацією на людей в першу чергу. Ви завжди відчуваєте себе комфортно і маєте можливість працювати як вдома, так і в офісі, що в поточний час дуже важливо

Крута команда професіоналів з можливістю карєрного росту та розвитку!

Product Madness — справді people first компанія! постійна підтримка від колег і компанії, індивідуальний підхід до кожного і намагання зрозуміти людину в її життєвій ситуації. Крута команда як у Львові так і глобально) Компанія надає можливості карʼєрного росту та навіть зміни департаменту! тут справжній madness✨

Класна компанія, динамічна команда, складні і челенджові задачі. People first approach на практиці — підтримка фінансова і психологічна в часі війни, стабільний продукт, відсутність скорочень. Насправді головне wt круті люди, з якими працювати в кайф і у львівській локації і глобально з Польщею та Лондоном.

Люблю меднес)

Трохи більше ніж пів року минуло відколи приєднався до команди РМ і увесь цей час перебуваю в захваті.
Прекрасні, відкриті люди — майстри своєї справи, класний продукт що постійно вдосконалюється, чудовий соц та бенефіт пак, затишні офіси та інтернаціональна команда.
Все це та багато інших приємних плюшок чекає тут і на Вас)

Чудова компанія , це місце де ти серед друзів . Я в захваті від того що бізнес можна робити так круто і весело. Неймовірно радий що потрапив в сім’ю Product Madness.

Отличная компания, которая любит то что делает и сотрудников которые это делают. Развитие и инициативность внутри компании приветствуются, приятная, дружелюбная атмосфера. Есть все условия для того чтобы комфортно себя чувствовать и работать тут!

Круті й талановиті люди, класна корпоративна культура. Інтернаціональне середовище, продуктова компанія та мега цікавий продукт, на якому можна бути в процесі розробки ігор від ідеї до запуску. Роботи багато, справді часом в ритмі madness, що є неймовірним бустером для розвитку. Купа бенефітс, від страховки, компанійських днів офф до милих подарунків. Тішуся, бути частиною Product Madness!

За короткий час співпраці на даному етапі я більш ніж задоволена 💔Найпрекрасніший офіс,можливості розвитку ,чудові люди та безліч приємних пропозицій та подарунків від компанії .Коли працюєш в кайф та відчуваєш турботу з усіх сторін це про Product madness !
Рада бути тут 💔

Щиро впевнена в речах, які пропоную кандидатам й рада що потрапила в таку команду) Компанія справді піклується про кожного й постійно вигадує нові способи побалувати нас ;) Сподіваюсь, що в майбутньому всі роботодавці зможуть вийти на відповідний високий рівень умов та організації ❤️

Бути частиною команди PM — круто. Працювати дуже комфортно, оскільки ти відчуваєш, що тебе цінують. Це навіть не про бенефіти (які в компанії супер класні) це про відношення один до одного.
Дуже рада бути частиною Product Madness

Працюю тут недавно але компанія вже справила на мене позитивне враження. В компанії дуже хороша атмосфера, є можливості для розвитку. Офіс просто шикарний =)
Також не можу не згадати класні подарунки та бенефіти.

Product Madness це та компанія, яка прям з самої назви виражає той дух, який і панує в ній! Це про те, що є вже велеченька команда, яка постійно і спільно працює над власним продуктом, це про швидкість рішень, постійне вирування ідей, про сміливість і фановість, а ще про відкритість і супер дружність!
Люблю цю команду, люблю Product Madness!

Працюю в Меднесі зовсім недавно, але компанія встигла приємно здивувати. Працювати надзвичайно комфортно, як з менеджментом, так і з командою. Є відчуття, що цінують і поважають твою роботу. Також окреме дякую, за забезпечення гарних умов праці та лояльного ставлення до працівників.

Я є частинкою команди Product Madness 1.5 року і я дуже рада,що наші шляхи зійшлися :grinning: В компанії дуже класна позитивна атмосфера, багато можливостей для розвитку, круті бенефіти і подарунки та й загалом компанія створила дуже хороші умови для роботи.
Якщо ви хочете отримувати задоволення від своєї роботи — то вам сюди:+1:

Я працюю в Меднесі трохи більше як пів року і дуже переживала через зміну місця роботи, проте тут зробили все, щоб цей перехід був максимально комфортний.

В мене надзвичайно професійна команда, у якої є чому вчитись, плюс компанія дозволяє обрати собі ментора і вчитись та виділяє час на самонавчання.
Дуже подобається те, що у нас тут компанія «про людей» а не «про гроші», як це часто буває.

Ходіть до нас, у нас багато відкритих вакансій 😉

Працюючи на роботі більшість людей рахують хвилини, щоб нарешті відбути ті ±8 годин і піти додому.
Їм рідко коли подобається їхнє місце роботи і/або колектив, максимум — кілька близьких по духу людей і все.
В мене так було з усіма місцями праці.
З усіма, крім Product Madness!
Вже з першої співбесіди я піймав себе на думці, що це саме те, що так довго шукав.
І не прогадав!
Керівництво тут — старші друзі, що завжди готові вислухати та допомогти, сам колектив — неймовірно дружній і лояльний!
Сама компанія робить усе для того, щоб працівникам було справді комфортно як удома, так і офісі.
Шикарні бенефіти й сюрприз-подарунки, прекрасні люди й сногсшибатєльний офіс!
Рекомендую!)

Працюю в компанії вже 3 роки. Команда складається з професіоналів які знають як якісно робити свою роботу. Лояльне відношення керівництва до персоналу. Також в компанії багато різних бенефітів, та приємних сюрпризів. Рекомендую!)

Product Madness і я зустрілись не так давно, але це кохання з першого погляду.
Влаштовує ставлення, оплата праці, бенефіти і загальна атмосфера, в якій комфортно працювати. Рекомендую )

Работаю в компании Product Madness не долго но уже могу сказать что компания очень крутая. Огромный список бенефитов, зарплата выше от рынка, команда профи. Компания заботиться о том что б кажды сотрудник был доволен своим рабочим местом дома и нам работе. Очень доволен тем что тут работаю

Якщо ви шукаєте компанію де цінують людей, цінують вашу працю і рахуються з вашими думками, то Product Madness саме це місце. Я співпрацював з різними геймдев компаніями але ця просто топчик. І хоч період співпраці у мене поки що не дуже великий але ці люди вже встигли задарувати подарунками, різними плюшками і не один раз приємно здивували. Всередині відсутня токсичність, яка присутня переважно у всіх подібних організаціях, а також тут всі дуже френдлі, завжди готові вислухати, поговорити і допомогти. Однозначно рекомендую, а PM бажаю росту і процвітання! Ви/ми круті!

Я люблю працювати в Product Madness в першу чергу через дивовижних Людей і тому, що ці Люди мають чудові цінності і разом будують неймовірну культуру. Моя ключова мотивація полягає в тому, що мої зусилля справді впливають на покращення для наших команд і що через мою працю відбуваються позитивні зміни, що мої ідеї вислуховуються, підтримуються і можуть бути реалізовані. Мені пощастило, що я маю видатну команду, ми вчимося та зростаємо разом, підтримуємо один одного, можемо покластись один на одного та відзначити спільні досягнення та успіх. Я ціную роботу з нашими менеджерами, які є натхненними лідерами в дії, не лише на словах. На даний момент у нас є багато відкритих вакансій у львівському офісі, і я хочу привітати всіх, хто приєднається до нас, а також відкриє для себе Product Madness як найкращого роботодавця!