ProductCrafters

Хмельницький

Закінчивши внутрішні курси в 2018 р, прийшов в компанію на позицію React Native розробника. Будучи на той момент студентом з невеликим досвідом роботи, в мене була можливість вчитись у більш досвідчених колег рівня Senior і вище. При навчанні використовували індивідуальний підхід. З свого досвіду в ProductCrafters хотів би виділити:
— Гнучкий графік. Робота +/- з 10:00 до 18:00, обідня перерва, перерви на каву. Проблем з запізненнями не було, головне завчасно попереджувати.
— Офіс в самому центрі міста. Плюс, у тій же будівлі є добротний спортзал — зручно.
— Щодо робочого місця, то мені надали великй стіл з регулюванням висоти, ортопедичне крісло, iMac 27’’ у якості робочої машини.
— Більшість проектів цікаві, їх не соромно записати собі в резюме. Можливість спілкуватись з замовниками напряму. Цікаві технічні завдання, є де поглибити свої професійні навички.
— Конкурентна ЗП.
— Адекватне керівництво, готове йти на діалог та компроміс.
— Дружня атмосфера в колективі, з можливістю весело провести час за грою в настолки, чи відео ігри типу CS 1.6, Quake...
Загалом, за 3 роки роботи в ProductCrafters я отримав багато професійного досвіду та приємних спогадів. Раджу і вам долучитись до цього товариства)

Хороша компанія із сімейною атмосферою.
Із позитивних сторін які мені сподобались хотів би відзначити:
— Мені пощастило працювати із справжніми професіоналами. Команда сильна і професійна. Технічні спеціалісти із високою кваліфікацією та спеціалізацією завжди вчасно «підставляли плече» при вирішенні складних задач.
— Зручне розташування офісу у самому центрі м.Хмельницький. Якісна оргтехніка: хороші монітори та ортопедичні крісла.
— Можливість реально впливати на розробку, брати участь у обговоренні задач і проблем на проектах, бачити результати своєї роботи в реальному часі.
— Гнучкий графік роботи. Можливість брати обідню перерву і перерви на каву у зручний час. Головне щоб це не заважало поточному проекту. Я навіть встигав в обідню перерву відвідувати спортзалу яка знаходиться в 3-х хвилинах від офісу, це була кілер-фіча :)
— Лояльне керівницство. «CEO» Oleg Kalyta готовий дружньої бесіди, можна завжди обговорити питання які тебе цікавлять і знайти для них вирішення.
— Інколи у вільний час після роботи влаштовували епічні заруби в «Контру» (CS 1.6 — безсмертна класика :) ), в основному по п’ятницях. Шикарний спосіб розслабитись і поспілкуватись з колегами в неформальній атмосфері.

В цілому маю позитивне враження від співпраці з компанією ProductCrafters.
Рекомендую

Вакансії ProductCrafters