Офер за 1 день в команду BetterMe (Frontend Hiring, JavaScript/React/Redux)

ProductCrafters

Хмельницкий

Хороша компанія із сімейною атмосферою.
Із позитивних сторін які мені сподобались хотів би відзначити:
— Мені пощастило працювати із справжніми професіоналами. Команда сильна і професійна. Технічні спеціалісти із високою кваліфікацією та спеціалізацією завжди вчасно «підставляли плече» при вирішенні складних задач.
— Зручне розташування офісу у самому центрі м.Хмельницький. Якісна оргтехніка: хороші монітори та ортопедичні крісла.
— Можливість реально впливати на розробку, брати участь у обговоренні задач і проблем на проектах, бачити результати своєї роботи в реальному часі.
— Гнучкий графік роботи. Можливість брати обідню перерву і перерви на каву у зручний час. Головне щоб це не заважало поточному проекту. Я навіть встигав в обідню перерву відвідувати спортзалу яка знаходиться в 3-х хвилинах від офісу, це була кілер-фіча :)
— Лояльне керівницство. «CEO» Oleg Kalyta готовий дружньої бесіди, можна завжди обговорити питання які тебе цікавлять і знайти для них вирішення.
— Інколи у вільний час після роботи влаштовували епічні заруби в «Контру» (CS 1.6 — безсмертна класика :) ), в основному по п’ятницях. Шикарний спосіб розслабитись і поспілкуватись з колегами в неформальній атмосфері.

В цілому маю позитивне враження від співпраці з компанією ProductCrafters.
Рекомендую