Processica

21...80 спеціалістів

3 лютого 20:35

Александр Сонич, founder в sierra group

Мав доволі неприємний досвід.

Julia та Вікторія (HR), які контактували зі мною від компанії Processica, виявилися дуже некомпетентними.

З їхніх слів, я єдиний, хто коректно виконав тестове завдання, і роботу оцінили дуже позитивно.
Фактично ж — я витратив два дні свого часу.

Клієнти з їхнього боку дали мені відповідь, і ми домовилися, що я виходжу на роботу з понеділка, бо проєкт «горів».
Але далі — ані оферу, ані відповіді.
На три тижні вони повністю зникли, разом із моїм тестовим завданням.

Коли я написав через три тижні (мені було просто цікаво), отримав відповідь, що вони «довго підписували контракт».
Чесно — це виглядає як відверта відмовка. За три тижні не знайти часу дати відповідь кандидату — це неповага.

❌ Не рекомендую.
❌ Не робіть для них безкоштовні тестові завдання.

P.S. Оминайте таку галеру.


LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Добрий день, Олександр.

Дуже шкода, що Вам не надали відповідь раніше.

Кандидатів, які відгукнулися на позицію до Вас було ще небагато, і тому швидко спрацювали технічні спеціалісти, які зробили аналіз зробленого Вами тестового завдання, і доволі швидко провели з Вами технічну співбесіду.
Після чого почався вже суто юридичний процес, який від нас не залежав.

Не розуміючи усіх деталей, Ви робите висновки і публічно розповідаєте про свої припущення, та ще і у звинувачувальній формі.

Під час співбесіди, ми попереджали Вас про те, що процес прийняття рішення не швидкий.

Якщо у Вас були запитання, Ви могли так само за ці три тижні написати, але почули б те саме, що рішення ще не прийнято. Коли ж ми отримали інформацію, Ми одразу Вам її повідомили.

З приводу тестового завдання. Ми кожного кандидата запитуємо, чи згоден кандидат виконати тестове, Ви приймали самостійне рішення про те, робити його чи ні. І тепер, після того як Ви прийняли рішення, чомусь ми несемо відповідальність за Ваш вибір і за те, скільки часу Ви на нього витратили.

Приносимо вибачення за те, що не повідомили Вам проміжні стани розгляду Вашої кандидатури на позицію, але вже дуже радіємо, що працювати з Вами не будемо, бо Ви не обʼєктивні.

Бажаємо Вам знайти команду своєї мрії.