Пропрацювала в Probegin майже 2 роки і про цю компанію в мене залишилися лише хороші враження. Власники — голандці, що впливає на стиль керівництва — європейський та адекватний. Підтримують ініціативи, керівництво дає можливість для розвитку, ставиться з розумінням, коли потрібно поєднати власні плани з роботою (я паралельно працювала з негромадською організацією і ця співпраця включала часті поїздки в Штати, менеджмент Probegin завжди йшов назустріч і вдавалося спланувати роботу так, щоб можна було поїхати в подорож, коли потрібно). З клієнтами — добре налагоджені зв"язки. Компанія організовує багато нетворкінгу, спільних виїздів в Карпати, квестів, святкувань. Колеги з голандського офісу приїздять в Україну і навпаки.
Офіс — новий і гарний, локація — на Зеленій.
Всі оплати здійснювалися вчасно, коли йшла з компанії (релоковувалася у Польщу), мені виплатили все, що було потрібно, включно з невикористаними днями відпустки.
Коли згодом на новій праці потрібні були рекомендаційні листи, компанія з ними теж допомогла, привітно і вчасно.
Якщо б поверталася до Львова — пішла б працювати в Probegin знову, мені тут дуже подобалося. Також рекомендувала б друзям.

Поддержали: Serhii KamolovIryna Moshkovska

Пропрацював 2 роки в класній команді на цікавому проекті. Не зважаючи на те, що проект аутстаф, компанія зробила все можливе, щоб важливі для мене періоди в житті максимально гладко поєднувались із робочим графіком, багато в чому ми домовлялися і йшли один одному на поступки. Стосовно команди: ініціативи підтримуються, сторона замовника дуже весела і адекватна. Мав можливість перейти з позиції backend-розробника на fullstack, що було для мене дуже хорошою мотивацією до розвитку на проекті. Розійшлися з компанією у хороших стосунках, а з тіммейтами сподіваюсь ще не раз зустрітись !

Поддержали: Serhii KamolovIryna Moshkovska

Пропрацював у PROBEGIN 3.5 роки. Атмосфера завжди була не напряжною, менеджмент привітний. Загалом враження залишился позитивні. Локація щоправда трохи не зручна, але офіс сам по собі гарний. З оплатою проблем ніколи не було, кінцевий розрахунок здійснили у повному обсязі, навіть компенсували не використані дні відпустки.

В данной компании я проработал 1,5 года, не рекомендую ее для трудоустройства, мне не выплатили заработную плату за последний месяц, и так же не были выплачены отпускные, в отпуске мне было так же отказано, хотя все эти выплаты были оговорены заранее, компания не выполнила свои обязательства, мой случай не единичный