ProCode IT School

до 20 спеціалістів

11 відгуків

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Посетил 3 лекции по NodeJS/Express. Лектор копает глубоко, влезает в детали проектирования приложения которые мало где описаны. Советую для разработчиков с небольшым опытом в Express.

Курс по ноде. Рекомендую. Несмотря на бесплатность, материал актуален, лектор старается, отвечает на вопросы. Крайне интересно и полезно.

Большое спасибо за курс NodeJS/Express/WebSockets. Очень интересно и доступно

Спасибо за курс по Node.js. Помогает разобратся в Node.

Отличные курсы, было полезно посещать.

Ребята молодцы! Доступно объясняют! Все нравится!

Підтримали: Сергій Доценко

Классные курсы, всем советую.

Підтримали: Сергій Доценко

Советую курсы, очень информативные без воды.

Підтримали: Сергій Доценко

Очень советую. Отличные преподаватели, и грамотный материал, прям точно надо. К сожалению редко где удается найти адекватно полную программу по курсу Front-end.

Підтримали: Сергій Доценко

Хотел бы попасть jsfree.procode.com.ua но кнопка подачи заявки не работает, или уже закрыт набор, когда следующий набор?

JS Free набор завершен, сейчас этот курс часть начального курса по FrontEnd.

Молодцы! Преподаватели профи и действительно увлечены своим делом. Атмосфера на курсах очень дружественная, учусь с удовольствием)

Підтримали: Сергій Доценко

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.